Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak i co w androidzie ustawić (parametry, funkcje) aby odtwarzać filmy z CP Go aby dane szły z abonamentowego pakietu internetowego LTE (nie wszędzie jest wysokowydajne wifi) a nie jako dodatkowo wysoko płatny video streaming? 

Edytowane przez Zolmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważył dzisiaj ktoś może problemy z działaniem usługi OTG na urządzeniach mobilnych? jakieś tam materiały vod działają ale kanały na żywo już nie.

Dokładnie mam to samo na wszystkich urządzeniach, komunikat że Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.. Ponowienie sygnału przez infolinie godzinę temu i żadnych zmian(ponoć może to trwać do 3 h) Wczoraj działało poprawnie, konsultant wspomniał o jakiś zmianach wprowadzonych w usłudze, gdy zapytałem czy maja jakieś problemy techniczne odparł że nie. Dziwne to trochę.

Edytowane przez Gibki83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam to samo na wszystkich urządzeniach, komunikat że Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.. Ponowienie sygnału przez infolinie godzinę temu i żadnych zmian(ponoć może to trwać do 3 h) Wczoraj działało poprawnie, konsultant wspomniał o jakiś zmianach wprowadzonych w usłudze, gdy zapytałem czy maja jakieś problemy techniczne odparł że nie. Dziwne to trochę.

Dziś trzeci kontakt z BOK w tej sprawie i jak na razie nie działa dalej.

Były trzy razy ponawiane uprawnienie, nawet tworzone na nowo konto w ICOK wraz z konsultantem i klapa. Działają zakładki VOD z wyłączeniem Sportu bo wyskakuje błąd serwera, jak i np. serial Vikingowie pokazuje jako materiał płatny.

Dodam że posiadam Pakiet Premium Max z MR.

Mam czekać na kontakt telefoniczny z działem technicznym, ciekawe jak długo bo od wczoraj od godz ok 18 nie potrafią sobie z trym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło działać na dwóch urządzeniach, 3-go nie ma aktualnie pod ręką. 

Ale już jakiś postęp.

Co do ponowień upr to nie wiem jaki to ma wpływ na usługi online OTG etc no ale mniejsza z tym, 

wcześniej też to nic nie dawało. Jak i kasowanie konta i robienie nowego icoka.

Edytowane przez lesi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie trzeba było aktualizować Cyfrowy Polsat GO do nowej wersji. Wystarczy poczytać na Google play co się dzieje z nową wersją. Ja mam wersję 1.0.3 i u mnie wszystkie kanały działają.

Wyłączajcie automatyczne aktualizacje aplikacji w Google play. Lepiej zrobić to ręcznie po przeczytaniu komentarzy...

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje nim zrobimy aktualizacje warto poczytać. 

Lecz w moim przypadku nie działało nawet na wersji sprzed aktualizacji jak i na najnowszej.

Aktualizacja OTG w sklepie wskoczyła wczoraj pomyślałem że szybko coś chcieli poprawić więc pobrałem ale było to samo. 

Dzisiaj tak jak już pisałem zaczęło mi działać na najnowszej, co prawda wyskoczy czasami jakiś błąd ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspólnego z aktualizacją. Na komputerze na stronie CyfrowyPolsat też to nie działa.

 

Patrzę teraz i zaczęło działać na wszystkich urządzeniach. Zgłaszałem im to na facebooku to może też spróbujcie

U mnie też zaczęło na wszystkich. Widać mieli poważny problem, do którego otwarcie nie chcieli się przyznać. Wystarczyła by informacja ,że zwyczajnie nie będzie przez jakiś czas bo to czy tamto...no ale cóz, ważne że działa, chociaż mogło by działać płynniej ;) Zgłaszać myślę nie ma potrzeby bo wiedza dobrze pewnie dlaczego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą opcją w CPGo w pakiecie PremiumMaxHD. Rozumiem, że nic się dodatkowo za tą aplikacje już nie płaci tak?

 

I również za kanały TV tam dostępne się nie płaci :D

 

Interesuje się tą opcją i wyczytałem, ze żeby ja włączyć trzeba podpisać nowa umowę ? Czy coś się zmieniło? Domyślam się, ze przez "się nie płaci" mam rozumieć ze przy oglądaniu telewizji online nie będzie żadnych dodatkowych opłat poza miesięczną opłatą 5zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że zapytam ale nurtuje mnie czy aby oglądać np. Polsat Sport HD to jest możliwe i jest to najtańsza opcja?

Ipla to koszt o wiele większy a nie ukrywam, że i jakość jest czasami żenująca. Mam nadzieję, że z racji okrojonej rzeszy abonentów opcja "GO" będzie jakościowo lepsza.

 

Siostra ma CP, ja NC+ i tu zagwozdka, czy płacąc jej "5" będę mógł korzystać u siebie z CP GO?

U mnie np komputer i telefon u niej tablet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...