Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy CP Go zużywa transfer w sieci Plus? Mam Tel w Plusie i w abonamencie 50GB na iple, ale to nie to samo co CP go.

 

Ja mam w abonamencie pakiet Ipla bez limitu i CP GO nie zużywa żadnego transferu.

 

Wie ktoś może dlaczego nie mam dostępu do kanałów Polsat Sport 2 HD I Polsat Sport 3 HD w aplikacji ON THE GO Cyfrowy Polsat GO a do pozostałych kanałów mam dostęp?

 

Masz wykupiony dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i 3? Jeśli nie to w CP GO nie będzie działać. Jeśli natomiast masz wykupiony dostęp, to składaj reklamację bo wtedy powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę na Pakiet Premium Max jeszcze jedno może być coś z tym związane że kurier dekoder i umowę dostarczy mi w poniedziałek

no to nie przedluzyles jeszcze umowy bo dopiero jak podpiszesz umowe musi upłynąć czas i dopiero wtedy masz podpisaną i wdrożoną w życie umowę

;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić przypisane urządzenia do Polsat go? I jeśli tak to jak

Teraz w ICOK-u jest blokada na zmianę urządzeń. Myślę że ma to związek z Euro. U mnie na przykład mam blokadę do 14 czerwca do godziny 0:00.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Trochę inaczej to działa jak w ipli gdzie jednocześnie można być zalogowanym na dwóch urządzeniach. Po 24 godzinach od wylogowania na jednym z tych urządzeń można zalogować się na trzecie urządzenie. W CP GO dopiero po tygodniu można usunąć dane urządzenie/przeglądarkę. Co w przypadku częstych aktualizacji np firefoxa utrudnia mocno życie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam kilka pytań :

 

1) Czy w dekoderze EVOBOX , w aplikacji CP GO jest możliwość wykupu filmów przez SMS?

2) Czy w dziale Odkodowane są wymieniane filmy na nowe, które znajdują w menu FILMY , w aplikacji CP GO?

3) Czy pakiet FILMY I SERIALE w CP GO można wykupić przez SMS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...