Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Tutaj chodzi o coś innego.  Proponowano włączenie kanałów tzw : XXX , tyle , że konsultatntka się lekko pomyliła i nazwała je XXL ?

 

Te kanały maja swoja nazwę a raczej opcje i jest to Rozrywka HD.A tak nawiasem kolejny raz próbuje się zalogować do tego dziadostwa  z tematu wątku i standard błąd logowania niepoprawny login lub hasło.Z tego co pamiętam jeszcze  nigdy się tam nie zalogowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP Go: przekroczono limit urządzeń.....

Jutro mecz Igi Świątek, ostatnią zmianę robiłem z CP GO w środę - w ICOK uzyskałem komunikat, że kolejna zamiana urządzenia możliwa po upływie 7 dni - standard. Zadzwoniłem wiec do Infolinie  CP - konsultant usuną jedno urządzenie mobilne, ale to nie rozwiązało  problemu. 

Jaki obecnie jest limit w CP GO mam 3 laptopy i chce odpalić   czwarte urządzenie - komputer stacjonarny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z aplikacją cyfrowy polsat go zainstalowaną na tablecie Lenovo a7600-h. Mianowicie dlużej go nie używałem i chcąc włączyc aplikację ona nie działa. Odinstalowałem ją i teraz w sklepie google play nie ma dostępnej tej aplikacji. Szukając przez stronę internetową w przegladarce chrome, po chęci zainstalowania przez odnośnik sklepu google play wyświetla się nastepujący komunikat: Twoje urządzenie nie jest zgodne z ta wersją. Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: jestem obecnie w Niemczech, używam cp go, jednak brakuje kanału Polsat Sport HD, pozostałe Polsaty sportowe mam dostępne. Wczoraj miałem trudności z obejrzeniem meczu Polska - Włochy i czy ten Polsat Sport HD to specjalnie wyłączyli, bo wcześniej był dostępny czy co to mogło być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużałem umowę dziadkowi i zauważyłem, że na koncie iCOK aktywna jest usługa On The Go. Będąc ciekawy sprwadziłem i w aplikacji Cyfrowy Polsat GO faktycznie działają kanały w pakiecie. Logując się loginem z CP do ipli, działają kanały polsatu w tym Polsat Sport / Sport Extra, które nie działały na loginie do ktorego przypięty był numer z Plusa (darmowy pakiet Plus). 

 

Czy na ipli też działają te same kanały w ramach umowy z CP co w CP GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, regedit32 napisał:

Dzisiaj przedłużałem umowę dziadkowi i zauważyłem, że na koncie iCOK aktywna jest usługa On The Go. Będąc ciekawy sprwadziłem i w aplikacji Cyfrowy Polsat GO faktycznie działają kanały w pakiecie. Logując się loginem z CP do ipli, działają kanały polsatu w tym Polsat Sport / Sport Extra, które nie działały na loginie do ktorego przypięty był numer z Plusa (darmowy pakiet Plus). 

 

Czy na ipli też działają te same kanały w ramach umowy z CP co w CP GO?

U mnie w Ipli nic nie działa z kanałów na żywo, a mam abo na Familijny Max HD z dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...