Jump to content

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

• 5 weeks later...
Cytat

Możesz korzystać z Cyfrowego Polsatu GO maksymalnie na 3 urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet, laptop i PC). Dekoder nie wlicza się do limitu urządzeń, ich aktualną listą zarządzasz, używając swojego konta ICOK, na którym możesz je dodawać i usuwać.

Abonenci z modułami są poszkodowani. Ich "dekoder" wlicza się do limitu urządzeń. Modułowcy powinni mieć limit urządzeń o 1 większy niż reszta abonentów.

• 3 weeks later...

Niedawno przedłużałem umowę, otrzymałem również CP GO i odblokowane wszystkie kanały na dekoderze (HBO, Eleveny, Canal  +3,4, PS Premium itd.). Po okresie darmowym kanały na dekoderze są nieaktywne (co jest oczywiste) , natomiast w CP GO mogę je oglądać normalnie (są aktywne). Czy wy też tak macie, czy to może jakiś bug, i lepiej się nie przyznawać, aby nie zablokowali ? :)

7 minut temu, Konfidell napisał:

Mam duży problem, powiedział bym ogromny. Mam na dekodera rodzinny A na tel, tabl... pols.premium eleven hbo gdzie to zgłosić bym wszystkim usunięto do pakietu, który posiadają 

Ja tak miałem ponad rok (bez Polsatu), nie zgłaszaj, niech sami dojdą do tego, a Ty się ciesz darmowymi kanałami :) nic za to nie płacisz 😊

Czy u Was też jest brak dostępu w pakiecie Familijnym HD do kanału Polsat Music HD? Mam komunikat, że kanału nie ma w moim abonamencie a powinien być. Jakiś czas temu był normalnie dostępny, obecnie w/w komunikat. Satelitarnie jest normalnie dostępny. Pisałem do Cyfrowego Polsatu, ale twierdzą, że świadczą usługę prawidłowo, wysyłałem im nawet dane do logowania, ale nadal brak rozwiązania problemu. A jak jest u Was?

W Fam Max HD jest dostęp do Polsat Music w CP GO. Widocznie w Fam HD jest jakiś błąd w uprawnieniach. Nie pierwszy i nie ostatni. Jak widać, czasem świeci więcej 😉, a czasem mniej ...

6 godzin temu, sapcio7 napisał:

W CP Go pojawiły się kanały Polsat i TV4.

Bardzo fajnie z ich strony. Dzięki za info.Jeszcze tylko Super Polsat i oferta CP GO będzie bezkonkurencyjna.Tak trzymać

Witam, słuchajcie taki problem... zainstalowałem cp go na smartfonie i na Eleven Sports 1 po ok 15 sekundach oglądania strasznie zaczyna przycinać obraz, ogladać sie tego nie da. To tylko u mnie tak? Czy ogólnie znany problem, póki co nie rozwiązany przez techników cp?