Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wg mnie działa odwrotnie bo część ludzi pewnie wybierała np. 540p na łączach typu LTE, żeby ograniczyć zużycie GB, a teraz decyduje za nich automat, a on domyślnie wrzuca 1080p (czy inny najwyższy profil).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda może ktoś CP GO z Android BOX'a?

 

Jak tak, może ktoś podać model?

 

Używam, a właściwie używałem w sypialni aby czasami obejrzeć z godzinkę dwie przed snem, MXQ Pro+ 4K od ponad 2 lat, ale zgasło niedawno. Pojawił się obraz na 2 sekundy i czarny ekran.

Zrobiłem aktualizację aplikacji do najnowszej 1.21 (było 1.08), pojawił się obraz na 2 sekundy i jest na czerwono błąd 100041. Działają kanały dosłownie liczone na palcach drwala po wypadku z piła tarczową, na przykład informacyjny TVN24, ale żadne filmowe/przyrodnicze/itp. Czyszczenie cache itp nic nie dało.

Zresetowałem BOX'a do ustawień fabrycznych i zainstalowałem jeszcze raz. Oczywiście musiałem usunąć "stary" i potwierdzić jako nowe urządzenie. Niestety to nic nie dało - pojawił się obraz na 2 sekundy i błąd 100041.

Zmieniłem na NEXBOX A5 4K, zainstalowałem program, odczekałem tydzień na możliwość usunięcia "starego" i wpisanie go na listę. Niestety żadnej zmiany w działaniu  - pojawił się obraz na 2 sekundy i błąd 100041. TVN24 działa.

Oba boxy na androidzie 6.0.1 więc spełniają niby wymagania, ale nie działa.

Aktualnie czekam do 22 lutego na możliwość dodania tym razem zainstalowanego programu na BOX'ie AndroidTV.

Nie wiem jakiego sprzętu dalej szukać jak się nie uda...

Przecież extra telefonu nie będę kupował z wyjściem HDMI i kabla 5 metrów żeby z łóżka można było wybierać kanały (na telefonie działa, LG V30, ale oglądam co najwyżej jak na delegacji jestem).

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Irokez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2020 o 18:55, Irokez napisał:

Ogląda może ktoś CP GO z Android BOX'a?

 

Jak tak, może ktoś podać model?

 

Używam, a właściwie używałem w sypialni aby czasami obejrzeć z godzinkę dwie przed snem, MXQ Pro+ 4K od ponad 2 lat, ale zgasło niedawno. Pojawił się obraz na 2 sekundy i czarny ekran.

Zrobiłem aktualizację aplikacji do najnowszej 1.21 (było 1.08), pojawił się obraz na 2 sekundy i jest na czerwono błąd 100041. Działają kanały dosłownie liczone na palcach drwala po wypadku z piła tarczową, na przykład informacyjny TVN24, ale żadne filmowe/przyrodnicze/itp. Czyszczenie cache itp nic nie dało.

Zresetowałem BOX'a do ustawień fabrycznych i zainstalowałem jeszcze raz. Oczywiście musiałem usunąć "stary" i potwierdzić jako nowe urządzenie. Niestety to nic nie dało - pojawił się obraz na 2 sekundy i błąd 100041.

Zmieniłem na NEXBOX A5 4K, zainstalowałem program, odczekałem tydzień na możliwość usunięcia "starego" i wpisanie go na listę. Niestety żadnej zmiany w działaniu  - pojawił się obraz na 2 sekundy i błąd 100041. TVN24 działa.

Oba boxy na androidzie 6.0.1 więc spełniają niby wymagania, ale nie działa.

Aktualnie czekam do 22 lutego na możliwość dodania tym razem zainstalowanego programu na BOX'ie AndroidTV.

Nie wiem jakiego sprzętu dalej szukać jak się nie uda...

Przecież extra telefonu nie będę kupował z wyjściem HDMI i kabla 5 metrów żeby z łóżka można było wybierać kanały (na telefonie działa, LG V30, ale oglądam co najwyżej jak na delegacji jestem).

 

Pozdrawiam.

Nie wiem po co Polsat wyłączył wybór jakość odtwarzania obrazu w cp go...ja mam słaby laptop , procesor max 1,6 Ghz i zacina jak [beep]a... cały czas pokazuje ze buforuje obraz. Polsaciku obudż się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2020 o 22:37, Poland napisał:

Chyba Cyfrowy Polsat zrezygnował z odpłatności za "On The Go" bo pojawiły mi się uprawnienia na telefonie. Moim zdaniem dobrze bo funkcja powinna być w cenie pakietu ;)

Jak masz opcję "Katalogi online", to na komórce jest dostęp do kanałów na żywo. I tak jest nie od dziś. 

 

2 godziny temu, slawek.n@gazeta.pl napisał:

Nie wiem po co Polsat wyłączył wybór jakość odtwarzania obrazu w cp go...ja mam słaby laptop , procesor max 1,6 Ghz i zacina jak [beep]a... cały czas pokazuje ze buforuje obraz. Polsaciku obudż się...

Możesz to obejść, ograniczając przepustowość w przeglądarce (np do 2 Mb/s). W narzędziach deweloperskich znajdziesz taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, slawek.n@gazeta.pl napisał:

Nie wiem po co Polsat wyłączył wybór jakość odtwarzania obrazu w cp go...ja mam słaby laptop , procesor max 1,6 Ghz i zacina jak [beep]a... cały czas pokazuje ze buforuje obraz. Polsaciku obudż się...

 

 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo jeszcze zrobią to za dobrze i usuną wszystko wraz z CP GO ;)

 

Już nic nie muszę dodawać, więc sobie zapamiętam, co sobotę jeden wyrzucić..

Oglądam sobie teraz z tego boxa i nawet fajnie idzie, nie tnie, obraz całkiem ok jak na 48 cali z 3,5 metrów.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...