Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za info. W moim przypadku chodziło o przedłużenie umowy przez telefon z konsultantem od CP, natomiast po rozmowie otrzymałem maila z warunkami nowej umowy i tam jest już ON THE GO wliczony w cenie (co wydaje się logiczne skoro mam pakiet Premium Max).

 

Tak więc może chodziło o sam GO (i osobną płatność 5zł) o ile coś takiego jest osobno dostępne?

 

W każdym bądź razie mi zależało tylko na mobilnym/zdalnym dostępie ON THE GO tak więc zatwierdziłem nową umowę na 12m. Teraz pozostaje czekać na dekoder 4k... :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xut2zs napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Dlaczego żeby usunąć urządzenia z OTG poprzez ICOK muszę czekać tydzień? W dodatku tylko pojedynczo.

Witam,
jest to procedura narzucona odgórnie i nie mam na nią wpływu. Jeśli przekroczyłeś limit urządzeń i nie masz możliwości usunięcia to napisz w tej sprawie zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK): https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp . Po wysłaniu zgłoszenia, przekaż mi w wiadomości prywatnej numer karty, a ja postaram się przyspieszyć realizację zgłoszenia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam,
jest to procedura narzucona odgórnie i nie mam na nią wpływu. Jeśli przekroczyłeś limit urządzeń i nie masz możliwości usunięcia

Ja wiem, jak się to i kiedy usuwa, akurat mam jedno urządzenie do usunięcia, tylko że nie wiem, które usunąć. :/  Kiedyś przy każdym na ICOK miałem opis - imię, do kogo jest dana pozycja przypisana, ale od jakiegoś czasu wiszą mi tylko ikonki laptopa i jedna smartfona. Chciałem usunąć pozycję, którą zastąpił smartfon, ale du:censored:, nie nie wiem co mam usunąć. :/  Komu tam przeszkadzały te opisy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 20:08, OlafS napisał:

Ja wiem, jak się to i kiedy usuwa, akurat mam jedno urządzenie do usunięcia, tylko że nie wiem, które usunąć. :/  Kiedyś przy każdym na ICOK miałem opis - imię, do kogo jest dana pozycja przypisana, ale od jakiegoś czasu wiszą mi tylko ikonki laptopa i jedna smartfona. Chciałem usunąć pozycję, którą zastąpił smartfon, ale du:censored:, nie nie wiem co mam usunąć. :/  Komu tam przeszkadzały te opisy :?:

Napisz mi, czy podczas dodawania urządzenia wpisujesz również jego nazwę. Jeśli tak i mimo wszystko nie zostaje ona dodana i nie jest widoczna w ICOK, to wyślij mi w wiadomości prywatnej numer karty dekodera, a ja przekażę sprawę do odpowiedniego działu w celu weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...