Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

6 minut temu, Barti napisał:

nie będę przecież zapychał i zarazem zaśmiecał sobie komputera przechowywaniem na nim "przez wieczność" wszystkiego, co dotąd przeglądałem w Internecie, w tym również pliki cookies. Cenię sobie porządek na komputerze i swoją prywatność.

Jestem adminem na dużym forum IT, więc wiem co piszę a napiszę, że większych bredni dawno nie czytałem 🤣

Bez urazy @Barti 😉

• Upvote 1

@jacekgothic

Spoko. "Adminowanie" forum, a korzystanie ze swojego komputera i dbanie o niego to, myślę, dwie różne rzeczy.

No, ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Dlatego też ja raczej już nie będę więcej korzystać z usługi Cyfrowy Polsat GO. Nawet, jeśli jej operator zechce w przyszłości udostępniać ją za darmo. :rolleyes:

• Haha 1

5 minut temu, Barti napisał:

Dlatego też ja raczej już nie będę więcej korzystać z usługi Cyfrowy Polsat GO. Nawet, jeśli jej operator zechce w przyszłości udostępniać ją za darmo. :rolleyes:

To ona nie jest za darmo?

Za darmo jest tylko dla wybranych, w zależności od długości posiadanej umowy i pakietów.

W moim przypadku kosztowała mnie ona dodatkowe 5 zł miesięcznie.

Mówimy o usłudze, która widnieje pod nazwą

Katalog ONLINE
0,00 zł
aktywna

?
Czy ona dotyczy kanałów na zasadzie TERAZ w TV czy również jakieś treści na życzenie?
Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Mówimy tutaj o możliwości oglądania na smartfonie, komputerze (części) kanałów, które mamy w swoim pakiecie w ramach abonamentu w Cyfrowym Polsacie.

49 minut temu, DamPrz napisał:

Mówimy o usłudze, która widnieje pod nazwą

Katalog ONLINE
0,00 zł
aktywna

?
Czy ona dotyczy kanałów na zasadzie TERAZ w TV czy również jakieś treści na życzenie?

Katalogi Online dają dostęp tylko do kanałów "na żywo" w aplikacji na urządzeniach mobilnych (w przeglądarce nie działa). Treści na życzenie nie obejmuje.

Edited by maniek357

Na mojej umowie, jak patrzyłem kiedyś w ICOK to Katalog Online figurował mi za 0 zł i był aktywny. Ja jednak jakiś czas temu go zdezaktywowałem, bo skoro zrezygnowałem z usługi Cyfrowy Polsat GO, za który wówczas płaciłem dodatkowo 5 zł miesięcznie to i ten cały Katalog Online nie jest mi do niczego potrzebny, bo i tak z niego w ogóle nie korzystam.

Wygląda na to, że problem z CP GO ustąpił. Kanały na żywo działają (przynajmniej u mnie).

U mnie nadal nie działa.

Nawet po czyszczeniu danych aplikacji i ponownym wpisywaniu loginu i hasła.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Przeglądam teraz i mi działa, ale się długo buforuje pomimo działania łącza zarówno kablowego, jak i komórkowego.

U mnie buforuje tylko moment, w którym widać przez krótką chwilę logo kanału i napis "ładowanie". Następnie odtwarzacz robi się czarny i tyle.

U mnie na lapku nie dziala, szary ekran w oknie transmisji.

6 godzin temu, jacekgothic napisał:

U mnie buforuje tylko moment, w którym widać przez krótką chwilę logo kanału i napis "ładowanie". Następnie odtwarzacz robi się czarny i tyle.

No, tez to mam.

Nie ma aplikacji oficjalnie na Android TV. CP GO nie wspiera Android TV. Istnieje jednak możliwość zainstalowania aplikacji CP GO na Android TV, ale trzeba zrobić to ręcznie + do nawigacji potrzebna jest myszka.

W dniu 14.01.2020 o 12:09, Barti napisał:

Za darmo jest tylko dla wybranych, w zależności od długości posiadanej umowy i pakietów.

W moim przypadku kosztowała mnie ona dodatkowe 5 zł miesięcznie.

Mowa tu o 'GO' czy także 'On the GO'?

Mi dzisiaj coś o tym mówili przy przedłużaniu umowy na 12m, że dają to za darmo ale tylko do dłuższych umów. Natomiast nie pamiętam czy chodziło o GO czy także/lub On the GO...

Witam,
standardowa cena usługi ON THE GO to 5 zł, ale zgodnie z informacjami, jakie otrzymałeś w punkcie, w zależności od warunków, może zostać bezpłatnie dodana na cały okres kontraktu. Jeśli jednak nie zostanie włączona w ramach umowy, to nie ma możliwości późniejszej aktywacji. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, to napisz do mnie wiadomość prywatną.