Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Barti napisał:

nie będę przecież zapychał i zarazem zaśmiecał sobie komputera przechowywaniem na nim "przez wieczność" wszystkiego, co dotąd przeglądałem w Internecie, w tym również pliki cookies. Cenię sobie porządek na komputerze i swoją prywatność.

Jestem adminem na dużym forum IT, więc wiem co piszę a napiszę, że większych bredni dawno nie czytałem ?

Bez urazy @Barti ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekgothic

Spoko. "Adminowanie" forum, a korzystanie ze swojego komputera i dbanie o niego to, myślę, dwie różne rzeczy.

No, ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

 

Dlatego też ja raczej już nie będę więcej korzystać z usługi Cyfrowy Polsat GO. Nawet, jeśli jej operator zechce w przyszłości udostępniać ją za darmo. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o usłudze, która widnieje pod nazwą

 

Katalog ONLINE
0,00 zł
aktywna
 
?
Czy ona dotyczy kanałów na zasadzie TERAZ w TV czy również jakieś treści na życzenie?
Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, DamPrz napisał:

Mówimy o usłudze, która widnieje pod nazwą

 

Katalog ONLINE
0,00 zł
aktywna
 
?
Czy ona dotyczy kanałów na zasadzie TERAZ w TV czy również jakieś treści na życzenie?

 

Katalogi Online dają dostęp tylko do kanałów "na żywo" w aplikacji na urządzeniach mobilnych (w przeglądarce nie działa). Treści na życzenie nie obejmuje.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej umowie, jak patrzyłem kiedyś w ICOK to Katalog Online figurował mi za 0 zł i był aktywny. Ja jednak jakiś czas temu go zdezaktywowałem, bo skoro zrezygnowałem z usługi Cyfrowy Polsat GO, za który wówczas płaciłem dodatkowo 5 zł miesięcznie to i ten cały Katalog Online nie jest mi do niczego potrzebny, bo i tak z niego w ogóle nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2020 o 12:09, Barti napisał:

Za darmo jest tylko dla wybranych, w zależności od długości posiadanej umowy i pakietów.

W moim przypadku kosztowała mnie ona dodatkowe 5 zł miesięcznie.

 

Mowa tu o 'GO' czy także 'On the GO'?

 

Mi dzisiaj coś o tym mówili przy przedłużaniu umowy na 12m, że dają to za darmo ale tylko do dłuższych umów. Natomiast nie pamiętam czy chodziło o GO czy także/lub On the GO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
standardowa cena usługi ON THE GO to 5 zł, ale zgodnie z informacjami, jakie otrzymałeś w punkcie, w zależności od warunków, może zostać bezpłatnie dodana na cały okres kontraktu. Jeśli jednak nie zostanie włączona w ramach umowy, to nie ma możliwości późniejszej aktywacji. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...