Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

W dniu 21.12.2019 o 10:05, wojtekmedia2 napisał:

Kanał już tam jest od samego początku gdy został dodany na satelitę. 

Kanał WP Telewizja w CP GO został dodany kilka dni temu. Wcześniej go nie było. Ciekawostkę Wam oznajmiam: odkodowane są kanały Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. Przynajmniej u mnie "świecą".

A może @SpecjalistaCyfrowyPolsat odpowie na pytanie co się z stało z TVN24BiS, który był dostępny (i to nawet w HD, kiedy dołączono tę wersję) a teraz już go nie ma?

Panowie, przepraszam na wstępie za dziwne pytanie odnośnie CP Go VOD. 

Czy usługa VOD dostępna na EPG dekodera, oznaczona niebieskim trójkątem jest dodatkowo płatna? Wydaje mi się, że chyba za darmo, bo tam same powtórki, ale nie mam pewności na 100%.

I u mnie tez zakodowali. :-( A były i Eleveny i HBO Go. Rzeczywiście jest chyba tak, jak już ktoś w sąsiednim wątku napisał: " Chcą nas wziąć głodem jak w średniowieczu". Nie dajmy się im. Mnie przynajmniej tak łatwo nie zdobędą. ;-)

1 godzinę temu, jacekgothic napisał:

Działa Wam CP GO? U mnie na większości kanałów zaczyna buforować i czarny obraz.

1 godzinę temu, maniek357 napisał:

Nie działa. Błąd odtwarzania na 2 różnych urządzeniach mobilnych.

Polecam wyczyścić historię i ciastka cookies w przeglądarce internetowej, a następnie zalogowanie się ponownie do serwisu i zweryfikowanie czy sprawa nadal występuje. Jeżeli dotyczy to aplikacjo, to usuń ją i zainstaluj ponownie.

• Haha 1

Wyczyściłem dane przeglądarki...

Teraz to już nic nie zrobię. Jakimś cudem dodało mi kilka razy tę samą przeglądarkę. Miałem dodane aż 5 urządzeń, usunąłem jedno, a nadal mam 4 i do 20 stycznia nie mogę już nic usunąć! Teraz tylko dzwonić do Was i prosić o wyczyszczenie urządzeń... Porażka.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Upvote 1

2 godziny temu, Marko 345 napisał:

U mnie działa ale kanały gratisowe zakodowali.

Potwierdzam, darmowe HBO mi wyłączyli. 😱 Na szczęście po podpieciu C+ Sport 3/4 do umowy, do tej pory nie mieli mi odwagi OFF, bo bym im teraz coś urwał. 😂

17 minut temu, jacekgothic napisał:

Teraz tylko dzwonić do Was i prosić o wyczyszczenie urządzeń...

No bez przesady, zadzwoń i w trimiga będziesz miał wszystko skasowane

Godzinę temu, rafalowski napisał:

" Chcą nas wziąć głodem jak w średniowieczu". Nie dajmy się im. Mnie przynajmniej tak łatwo nie zdobędą.

Jak się wykupiło krakersy to ile można się schabowymi obżerać :?:😂

• Haha 1

U mnie akurat darmowe HBO działa.

22 minuty temu, OlafS napisał:

No bez przesady, zadzwoń i w trimiga będziesz miał wszystko skasowane

Tylko najpierw się dodzwoń... Mam lepsze rzeczy do roboty niż wisieć na słuchawce 20 minut (właśnie tyle trzeba czekać).

Nie po to nie płacę, żeby mi GO nie działało. 🤣

35 minut temu, jacekgothic napisał:

Wyczyściłem dane przeglądarki...

Teraz to już nic nie zrobię. Jakimś cudem dodało mi kilka razy tę samą przeglądarkę. Miałem dodane aż 5 urządzeń, usunąłem jedno, a nadal mam 4 i do 20 stycznia nie mogę już nic usunąć! Teraz tylko dzwonić do Was i prosić o wyczyszczenie urządzeń... Porażka.

W przypadku usunięcia urządzeń zapisz zgłoszenie przez ICOK i podaj mi numer karty z dekodera w wiadomości prywatnej. W sprawie działania usługi CP GO mogą wystąpić nieprawidłowości i obecnie nie jestem w stanie podać przyczyny. Przepraszam za utrudnienia.

@jacekgothic

Niektóre przeglądarki (np. Mozilla) często wprowadzają aktualizacje, a każda taka aktualizacja jest przez CP GO traktowana jako nowe urządzenie, dlatego używam Chrome, który pod tym względem najlepiej się sprawdza.

• Upvote 1

U mnie problem z CP GO jest na kablowym łączu internetowym. Na mobilnym internecie Plusa działa normalnie. Wygląda więc na jakąś awarię "na łączach".

7 minut temu, neo_patryk napisał:

Niektóre przeglądarki (np. Mozilla) często wprowadzają aktualizacje, a każda taka aktualizacja jest przez CP GO traktowana jako nowe urządzenie,

Tak było dawniej, Naprawili to już dawno.

Od ponad roku na stacjonarnym, na Mozilli miałem CP GO i wszystko było OK. Wczoraj wszystko było OK a ostatnia aktualizacja Mozilli była kilka dni temu a przez ten rok było ich sporo.

Edited by jacekgothic

Ja również kiedyś miałem wykupioną usługę Cyfrowy Polsat GO. Jednak nie byłem z niej zadowolony i przy kolejnym przedłużeniu mojej umowy z Cyfrowym Polsatem zrezygnowałem z niej.

Nie dość, że w usłudze tej nie ma podstawowych, ogólnych kanałów to na dodatek też miałem podobne "cyrki" polegające na tym, że na komputerze każde kolejne logowanie się do tej usługi powodowało ponowne dodanie tego samego komputera jako kolejne urządzenie. :crazy: W efekcie 3-4 logowania i koniec! Limit wyczerpany. :wacko:Jedynie na smartfonie działało mi to poprawnie. Dlatego, gdy kończyła mi się potem tamta umowa to "podziękowałem" już za tę usługę.

2 minuty temu, Barti napisał:

miałem wykupioną usługę Cyfrowy Polsat GO. Jednak nie byłem z niej zadowolony i przy kolejnym przedłużeniu mojej umowy z Cyfrowym Polsatem zrezygnowałem z niej.

CP GO do droższych abonamentów jest za darmo. Ja mam za darmo.

Ja nie miałem za darmo. Przy moim pakiecie mógłbym mieć tę usługę za darmo, gdybym przedłużył umowę na 24 albo 29 miesięcy. Ale ja tak długich umów z Cyfrowym Polsatem zawierać nie zamierzam.

Moje umowy z Cyforwym Polsatem są na przemian, raz na 12 miesięcy, raz na 15 miesięcy. Przy takich wariantach umów i przy posiadanym przeze mnie pakiecie, usługa Cyfrowy Polsat GO kosztuje 5 zł miesięcznie.

Teraz zauważyłem, że z CP Go coś nie tak. Na niektórych kanałach wywala błąd "Wystąpił błąd odtwarzania materiału. (100020)".