Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

Mam też klawiaturę, ale wygodniej obsługuje mi się myszką. Kwestia przyzwyczajenia.

Czyli generalnie potwierdzasz że takową klawiaturą da się bez problemów nawigować po menu CP GO?

10 godzin temu, jupiter napisał:

No ale chwila chwila, już jest noc już dawno po meczu a nadal Polsatu Sport nie ma w CP GO ani w Ipli! To już lepiej by było wstawić taką tabliczkę z informacją a nie usuwać kanał zupełnie.

Czy aktualnie sytuacja wróciła do normy?

U mnie na CP GO Polsat Sport już jest....czy ta sytuacja (brak licencji) tyczy się tylko meczów reprezentacji Polski czy jeszcze np. przy LM też można się spodziewać takiej sytuacji?

@Specjalista Cyfrowy Polsat a moze tak jakies info o HBO GO - nadal nie dziala w urzadzeniach mobilnych !!! pisalem w odpowiednim dziale ale udaje Pan ze nie widzi zapytania czy jak ?? HBO odsyła do Was bo to po Waszej stronie jest problem ! ! !

U mnie po bardzo długim czasie w weekend wreszcie udało się uruchomić na smartfonie.

28 minut temu, patryszq napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat a moze tak jakies info o HBO GO - nadal nie dziala w urzadzeniach mobilnych !!! pisalem w odpowiednim dziale ale udaje Pan ze nie widzi zapytania czy jak ?? HBO odsyła do Was bo to po Waszej stronie jest problem ! ! !

Serwis powinien już działać poprawnie. Proszę, spróbuj pobrać aplikację ponownie i zweryfikuj sytuację. 

4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Serwis powinien już działać poprawnie. Proszę, spróbuj pobrać aplikację ponownie i zweryfikuj sytuację. 

Serdecznie dziękuje za info - note 10+ hbo go działa poprawnie - mogę zalogować się poprzez ICOK

Dziękuję 

• Like 1

15 godzin temu, 1982misiek napisał:

HBO GO na Lenovo TAB 2 A7-10F nadal nie działa.

Próbowałeś ponownie zainstalować aplikację? Jeśli tak , proszę, napisz mi, co dokładnie się dzieje przy próbie skorzystania z serwisu.

Tak próbowałem ale pojawia się info "za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę operatora" i nic się nie dzieje. Na androidzie 9 był ten sam problem ale od kilku dni jest jest już w porządku.

Edited by 1982misiek

W dniu 12.10.2019 o 00:07, OlafS napisał:

Nie

(i jak dla mnie jest to całkiem głupie)

No to wyobraź sobie, że idzie burza tracisz dobrą siłę i jakość anteny i nie działa Ci część kanałów, wtedy hoop uruchamiasz sobie CP GO na dekoderze i dalej masz dostęp do wszystkich swoich kanałów na dekoderze.

Pozdrawiam

• Upvote 1

4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Proszę, zweryfikuj, czy sytuacja występuje również na innych przeglądarkach. Dodatkowo wyczyść pliki cookies.

Dzisiaj już działa normalnie również na starszym androidzie 5.1.

• Like 1

3 godziny temu, klima napisał:

No to wyobraź sobie, że idzie burza tracisz dobrą siłę i jakość anteny i nie działa Ci część kanałów, wtedy hoop uruchamiasz sobie CP GO na dekoderze i dalej masz dostęp do wszystkich swoich kanałów na dekoderze.

Pozdrawiam

(i jak dla mnie jest to całkiem głupie)

No właśnie o to mi chodzi- jaki problem i w czym by móc odbierać te same kanały na tym samym dekoderze :?: 

Witam. W tym wątku wyczytałem, że można usunąć nieużywane urządzenia z listy On The Go, bez czekania tygodniami, robiąc to za pomocą konsultanta.. Dzwoniłem do konsultanta CP ale mi odmówił. Jak w takim razie to zrobić?

Trafiłeś na niekumatego konsultanta najwidoczniej. Możesz to jeszcze zrobić pisząc do nich email lub pisząc poprzez ICOK. 

• Upvote 1

1 godzinę temu, Lockerz napisał:
Witam. W tym wątku wyczytałem, że można usunąć nieużywane urządzenia z listy On The Go, bez czekania tygodniami, robiąc to za pomocą konsultanta.. Dzwoniłem do konsultanta CP ale mi odmówił. Jak w takim razie to zrobić?

To chyba innej opcji nie ma, jeśli odmówił. Chociaż dziwne, bo ja dzwoniłem w piątek z tym samym problemem i bez niczego wykasował mi tyle urządzeń ile chciałem. Musisz tylko pamiętać, żeby dzwoniąc podkreślić (o co sami zapytają), że jesteś właścicielem konta (ja za pierwszym razem nie potwierdziłem (pakiet jest na tatę). Za drugim razem dopiero się udało. :)

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Zadzwoń jeszcze raz to może trafisz na ogarniętego konsultanta i załatwisz sprawę od razu.

W dniu 14.10.2019 o 17:36, patryszq napisał:

Serdecznie dziękuje za info - note 10+ hbo go działa poprawnie - mogę zalogować się poprzez ICOK

Dziękuję 

I jak tam Wasze reklamacje HBO GO ... dziś otrzymałem email od CP  , że aplikacja już działa poprawnie ... i w ramach rekompensaty za czas dysfunkcji  serwisu pomniejszają mój abonament o 30zł , miłe zaskoczenie gdyż w reklamacji prosiłem o symboliczny zwrot 10zł za usługę . Miło :)