Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem.

 

Po zmianie konfiguracji sprzętowej nie mogę korzystać z serwisu go.cyfrowypolsat.pl.

Dostaję komunikat, że nastąpiła zmiana konfiguracji sprzętowej od ostatniego odtwarzania materiałów chronionych.

Szukałem w internecie i wszystkie porady typu usunięcie historii i ciasteczek nie pomagają. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem dodatek silverlight ale to nic nie dało.

Czy da się to jakoś :obejść: czy konieczna będzie ponowna instalacja systemu?

Wersja systemu Win 10 PRO x64, przeglądarka Firefox i IE.

 

Proszę o pomoc.

Edytowane przez kpw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktoś ma dostęp na dekoderze do tej usługi która się nazywa katalog online?

Katalogi Online to nowa usługa nadająca dostęp do zbioru treści VOD i kanałów live oferowanych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Katalog jest aktualizowany okresowo przez Cyfrowy Polsat, ilości i rodzaj treści dostępnych w Katalogu mają charakter zmienny w czasie.

http://icyfrowypolsat.pl/aktualne-oferty-dla-nowych-klientow-cyfrowego-polsatu-od-dnia-15-marzec-2016r/

 

Jak to w praktyce działa? Bo z opisu wynika że jest tam część wybranych rzeczy z tego co znajduje się w CP GO. Dekoder musi być wtedy podłączony do internetu? Na jakich kanałach jest do tego dostęp, na tych które nazywają się VOD?

Ludzie się mnie o to pytają i w zasadzie nie wiem jak im to wytłumaczyć jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa GO w wersji na PC jest mocno nie dopracowana. Samo używanie Silverlight'a jest przestarzałe jak i opcja identyfikacji urządzenia. Miałem z tym sporo problemów dopóki sam nie wpadłem o co chodzi... Klika razy po zarejestrowaniu urządzenia po ponownym uruchomieniu kompa wyświetlało info o przekroczonej ilości urządzeń. Używam Firefox'a ale w pełni zabezpieczonego + opcje firewalla zewnętrznego. Po usunięciu danych przeglądania usługa nie była w stanie zidentyfikować urządzenia. Tak samo się dzieje w przypadku aktualizacji oprogramowania, systemu, przeglądarki... Rozwiązaniem jest aplikacja na PC podobna jak na na Androida...

Ostatnio używam IE tylko do usługi w pełni "odsłoniętego" z wyłączonymi opcjami firewalla. Zbiera to 300MB śmieci za jednym uruchomieniem ale usunięcie danych spowoduje usunięcie identyfikacji urządzenia. Można się pobawić przeglądając śmieci w poszukiwaniu użytkowego wpisu ale to trochę bez sensu...

 

A tak poza tym, to mój pierwszy wpis na tym Forum - pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Czy ktoś ma dostęp na dekoderze do tej usługi która się nazywa katalog online?

Katalogi Online to nowa usługa nadająca dostęp do zbioru treści VOD i kanałów live oferowanych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Katalog jest aktualizowany okresowo przez Cyfrowy Polsat, ilości i rodzaj treści dostępnych w Katalogu mają charakter zmienny w czasie.

http://icyfrowypolsat.pl/aktualne-oferty-dla-nowych-klientow-cyfrowego-polsatu-od-dnia-15-marzec-2016r/

 

Jak to w praktyce działa? Bo z opisu wynika że jest tam część wybranych rzeczy z tego co znajduje się w CP GO. Dekoder musi być wtedy podłączony do internetu? Na jakich kanałach jest do tego dostęp, na tych które nazywają się VOD?

Ludzie się mnie o to pytają i w zasadzie nie wiem jak im to wytłumaczyć jak to działa.

 

Moim zdaniem, Katalogi Online to usługa dotycząca oglądana VOD na urządzeniach mobilnych, czyli wszystko z wyjątkiem dekodera 

Odbywa się bez używania ipli

A co do dekodera to ty sam nie masz wpływu na ściąganie treści do niego. Musisz tylko nieć go podłączonego do netu

Żadna filozofia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat GO to usługa dla komputerów i urządzeń mobilnych! Nie dla dekoderów!

Na dekoderach jest usługa VOD z bezpłatnie uruchamianym "Katalogiem Online", który równocześnie jest dostępny na stronie cyfrowypolsatgo.pl. Aby mieć dostęp do serwisu cyfrowypolsatgo.pl trzeba mieć wykupioną opcję ON THE GO za 5zł. W serwisie cyfrowypolsatgo.pl ponadto abonent dostaje dostęp do stream-u wybranych kanałów.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę zobaczcie jak jest dopracowana ta usługa.:

https://drive.google.com/folderview?id=0B8kee1u4LVpUaWEzNWlkNEt1VTg

Podpisałem umowę z cp tyko ze względu na cp go i co otrzymałem? Tv co działa raz na jakiś czas prawidłowo.Z dnia na dzień jest gorzej. Na początku działało bez problemu. Po kilku dniach przy oglądaniu 4h problemy wystartowały przez godzinne, teraz cały czas praktycznie tnie. Bardzo rzadko się zdarza żeby działo prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działają Eleveny w CP GO? Mam je na liście ale są wyszarzone. Po kliknięciu jest komunikat "tego kanału nie masz w abonamencie, skontaktuj się...". Mam Premium Max. Eleveny na dekoderze działają. Panienka na infolinii twierdziła, że powinny działać również w CP GO, i że naprawią to w 24 godziny. Jednak jakoś na razie nie naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...