Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się da panowie, można oglądać CP go oraz nc go na tv z systemem android. Aplikacje CP go apk należy pobrać poprzez komputer i nagrać na pendrive, po czym zainstalować na tv. Do tego celu należy zainstalować że sklepu play menedżera plików aby wykrył zawartość dysku zewnętrznego i cieszymy się z CP go na tv?jedyny mankament tylko że trzeba sterować myszką. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na webosie poprzez przeglądarke nie da sie uruchomić kanału, wczytuje się po czym wyskakuje błąd.

Multiroom to droga usługa aż 35zł za 1 dekoder. To mecool k2 pro kupię jak i tak trzeba dodatkowy sprzet i miejsce wygospodarować.

 

Odnosnie telewizorów Sony i Philipsy na Android TV to piszą na forach, w komentarzach, że to działa do momentu aż jakaś aktualizacja nie przyjdzie i potem z czasem coraz mniej usług jest - komuś nawet youtube przestał działać mimo że w momencie sprzedaży była to flagowa usługa reklamowana przez Sony. Chyba że da się jakoś zablokowac aktualizacje automatyczne w tych telewizorach.

 

Edytowane przez anders211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z aplikacją CP GO.Otóż na smartfonie i tablecie działa wszystko prawidłowo,natomiast na MiBox Android przy próbie odpalenia ponad połowy kanałów wywala błąd 100041.Działa tylko kilka kanałów z całej oferty,może ok.10-12 nie więcej.Gdzie może tkwić problem?

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kocik89 napisał:

U mnie apka działa strasznie, więc oglądam na przeglądarce, daje wersja na komputer w ustawieniach i śmiga. 

Na jakim urządzeniu występują utrudnienia? 

W dniu 17.09.2019 o 15:55, ARTIPAPK napisał:

Koledzy mam problem z aplikacją CP GO.Otóż na smartfonie i tablecie działa wszystko prawidłowo,natomiast na MiBox Android przy próbie odpalenia ponad połowy kanałów wywala błąd 100041.Działa tylko kilka kanałów z całej oferty,może ok.10-12 nie więcej.Gdzie może tkwić problem?

Wspieramy urządzenia mobilne (telefon tablet i PC), a jeżeli chodzi o inne urządzenia, to nie gwarantujemy prawidłowej funkcjonalności.
 

17 godzin temu, anders211 napisał:

a na androidzie 7.1 zadziała polsat on the go? Akurat w przystawce Mecool KII Pro (4 procki po 1,5GHz i 2GB RAMu) jest ta dystrybucja linuxa, co planuje kupić, stąd pytanie.

Jeśli chodzi o urządzenia mobilne, usługa CP GO jest dostępna dla systemu Android od (4.0.3.) lub iOS od (8.0). W powyższym sprzęcie nie gwarantujemy prawidłowego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam
Mam pytanie jeżeli chodzi o Cyfrowy Polsat GO, czy czy jednocześnie można z niego korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym czasie, np. Ja w jednym pokoju na Laptopie oglądam Polsat a wkurzone dziecko w drugim pokoju także odpala sobie Polsat na Cyfrowym Polsat GO na komputerze lub w telefonie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przedłużyłem niedawno umowę z zamianą MR 5500s na evobox lite, problem polega na tym iż odbieram programy z pakietu oraz HBO go natomiast jest problem z cp go, wyświetla się napis błąd wewnętrzny 2b-1109.Lubi sie wtedy też zawiesić

Dzisiaj wymieniłem ten dekoder na nowy, dalej to samo, reset czy ustawienia fabryczne nic nie dają.Nowy soft pobrany

Czyktoś wie może w czym tkwi problem

Edytowane przez BARTEK W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpinam się pod pytanie BARTKA W. powyżej

Mam  ten sam problem z evobox lite  z tym że  CP GO odbierał prawidłowo przez jakiś czas ok. miesiąca po czym przestał

i pokazuje błąd wew.  2b-1109  

problem zgłoszony do CP ale 30 dni jest na rozpatrzenie może ktoś rozwiązał taki problem

 

 

 

Edytowane przez konra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kanałach live które oczywiście nadają z przeplotem występuje efekt klatkowania obrazu. Widać go głównie na paskach informacyjnych kanałów informacyjnych.

To jest bug w procesorach amlogic które zasilają tanie tvboxy.

 

Tutaj masz wszystkie plusy i minusy:

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=275083


 

Cytat


OTA TV Deinterlacing (using AMLogic Mediacodec) is still half motion and mpeg2 picture quality is blocky if used with Kodi Krypton/Leia PVR's or the TvHeadend Live Channels App. There is also stuttering deinterlaced video playback. This is a long standing AMLogic Android bug.

 

 

Chyba tylko Shield Nvidii jest wolny od tego, bo tam siedzi ich autorski układ Tegra.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kozaa napisał:

Przy kanałach live które oczywiście nadają z przeplotem występuje efekt klatkowania obrazu. Widać go głównie na paskach informacyjnych kanałów informacyjnych.

To jest bug w procesorach amlogic które zasilają tanie tvboxy.

 

Tutaj masz wszystkie plusy i minusy:

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=275083


 

 

Chyba tylko Shield Nvidii jest wolny od tego, bo tam siedzi ich autorski układ Tegra.

 

Aż dziw bierze, że prócz Shielda nie ma żadnego TV Boxa na sensownym procku. Przecież nie każdy rzeźbi z kasą, chcąc kupić takie urządzenie za czapkę gruszek. Praktycznie wszędzie montują badziewie od Amlogic z przedpotopowym GPU. Myślę, że budżetowy Snapdragon spokojnie dałby radę z nawiązką, a cena byłaby wyższa w porywach o 100 - 150zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o $$. Qualcomm = amerykańska firma więc za doczepienie do SoC typowo smartfonowego obsługi np. hdmi wzięli by grubą kase + $$ za licencje na wszystko.

A chińczycy idą w ilość.

 

Ciekaw jestem jak działa SOC Huawei'a Hisilicon pod Android TV na tych nowych Arivach - oem'em który klepie tunery jest Dinobot. Ciekawe czy tam występuje czkawka, te mikroprzycięcia/stuttering na kanałach.

live. Box ma widevine L1, jedynie brak certyfikacji gugla więc nie ma bodaj chromecasta

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 19:02, BARTEK W. napisał:

Witam , przedłużyłem niedawno umowę z zamianą MR 5500s na evobox lite, problem polega na tym iż odbieram programy z pakietu oraz HBO go natomiast jest problem z cp go, wyświetla się napis błąd wewnętrzny 2b-1109.Lubi sie wtedy też zawiesić

Dzisiaj wymieniłem ten dekoder na nowy, dalej to samo, reset czy ustawienia fabryczne nic nie dają.Nowy soft pobrany

Czyktoś wie może w czym tkwi problem

 

W dniu 4.10.2019 o 22:03, konra napisał:

Witam

Podpinam się pod pytanie BARTKA W. powyżej

Mam  ten sam problem z evobox lite  z tym że  CP GO odbierał prawidłowo przez jakiś czas ok. miesiąca po czym przestał

i pokazuje błąd wew.  2b-1109  

problem zgłoszony do CP ale 30 dni jest na rozpatrzenie może ktoś rozwiązał taki problem

 

 

 

Witam. Sytuacja odnośnie tego błędu na dekoderze EVOBOX LITE jest mi znana. Technicy pracują nad jej rozwiązaniem. Przepraszam za niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie odnośnie samego CP GO. Czy żeby płynnie chodzilo trzeba wyłącznie szybki i stabilny internet, czy też po stronie CP bywają jakieś problemy? Obecnie mam kablówkę ale zastanawiam się czy nie zrezygnować z niej na rzecz CP GO bo w sumie mam (albo właściwie moj ojciec ma) cały pakiet w CP i bym mnie to w sumie nic nie kosztowało w porównaniu do kablówki. Tylko czy chodzi to stabilnie, a nie gdy jest jakiś ciekawy mecz to będzie lipa.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...