Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Czy nadal występuje taka sytuacja? Jeśli tak, to proszę o informacje, z jakich dokładnie urządzeń korzystacie.

W tej sytuacji proszę, zapisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

Witam. Czy udało Ci się dezaktywować urządzenia? Aby jednocześnie usunąć wszystkie powiązane sprzęty można również zapisać zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Wybierz zakładkę Kontakt z Cyfrowym Polsatem -> Napisz do nas.

Jeśli chodzi o mój telefon to Motorola Moto G5S Android 8.1

4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Czy nadal występuje taka sytuacja? Jeśli tak, to proszę o informacje, z jakich dokładnie urządzeń korzystacie.

Aktualnie wszystkie kanały w CP GO w aplikacji mobilnej mi działają. Urządzenie to Samsung Galaxy S9. 

• Like 1

Działa wam serwis cyfrowypolsat go? Bo mi wyskakuje komunikat, że strona jest niebezpieczna i nie można na nią wejść.

Posted (edited)

Właśnie kiedy to poprawicie. Konsultant kazał mi wchodzić na niezabezpieczonej. A jak napisałem  że to niebezpiecznie to napisał: Wybór należy do Ciebie.

Edited by kocik89

20 godzin temu, grzechu1991 napisał:

Działa wam serwis cyfrowypolsat go? Bo mi wyskakuje komunikat, że strona jest niebezpieczna i nie można na nią wejść.

Przepraszam za tę sytuację. Aktualnie serwis powinien poprawnie działać. W przeciwnym razie, proszę o wiadomość zwrotną. 

W dniu 16.08.2019 o 22:05, jasminn8827 napisał:

A jak na przeglądarce chrome nie chce odtworzyć żadnego kanału bo wyskakuje błąd 9500? Ktoś coś pomoże?

Mam ten błąd 9500 na przeglądarce w tv  lg oled55c8pla. Na konto się zalogowałem. Po wybraniu dowolnego  kanału z listy dostępnych zaczyna się ładowanie obrazu i po chwili wyskakuje błąd 9500. Żadnego kanału nie można obejrzeć.

W dniu 16.08.2019 o 22:05, jasminn8827 napisał:

A jak na przeglądarce chrome nie chce odtworzyć żadnego kanału bo wyskakuje błąd 9500? Ktoś coś pomoże?

Proszę o informację, czy sytuacja nadal występuje. Jeśli tak, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, zamknij wszystkie karty i ponownie wejdź na stronę. Następnie zweryfikuj, czy komunikat nadal widnieje.

W dniu 18.08.2019 o 10:12, wery napisał:

Mam ten błąd 9500 na przeglądarce w tv  lg oled55c8pla. Na konto się zalogowałem. Po wybraniu dowolnego  kanału z listy dostępnych zaczyna się ładowanie obrazu i po chwili wyskakuje błąd 9500. Żadnego kanału nie można obejrzeć.

Proszę o informację, czy chodzi o aplikację na dekoderze, czy skorzystanie z przeglądarki na smart TV.

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Proszę o informację, czy chodzi o aplikację na dekoderze, czy skorzystanie z przeglądarki na smart TV.

Chodzi o skorzystanie z przeglądarki na smart TV lg oled55c8pla.

Czy działają u Was kanały on line w aplikacji CP GO na smartfonie? U mnie dzisiaj wystąpił ten problem, żaden kanał nie działa, wszystkie są wyszarzone , natomiast materiały VOD działają.

Posted (edited)

Też mam wyszarzone, ale jak wejdę na Androidzie przez filtrowanie kategorii kanałów to działają. ;)

Edited by bart18

Posted (edited)

Coś tam się dzieje bo jest kopia  MTV Rocks. I jak się weźmie z filtrowania rozrywkę to też nie działają. 

Edited by wojtekmedia2

Posted (edited)

Mam pytanie. Czy Disney Channel w CP GO i na dekoderze jest w tej samej wersji, bo córka twierdzi że nie? W CP GO oglądała o tej porze jakiś serial "Następcy", a twierdzi, że w dekoderze go brak.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Posted (edited)

Zarówno na dekoderze jak i w Cyfrowym Polsacie GO nadawane są w tym samym czasie te same programy. Jednakże mogło zdarzyć się, iż Twoja córka przewinęła oglądanie w CP GO do tyłu. Przypominam, iż kanały można cofnąć 3h wstecz. Stąd pewnie ta różnica. :)

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Jest jaka promocja otwarte okno w CP GO bo mam prawie wszystkie kanały odkodowane nawet Eleveny.

Mam problem z CP GO, mianowicie posiadam Samsunga z 2018 roku 55NU8042 i chcę odpalić CP GO na nim przez przeglądarkę, bo apki nie mają i po odpaleniu na przeglądarce niektórych kanałów (niektóre normalnie działają) pojawia się taki oto error.

UzzpVIs.jpg

Natomiast gdy w opcjach internetu dam "Widok pulpitu" to pojawia się taka informacja:

ZBVlXaB.jpg

Problem w tym, ze w aplikacjach nie ma Silverlighta 5.0 więc tez nie przejdzie...

Miał ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać? Dodam, że różnie te kanały chodzą, nie ma tak, że np Polsat 2 ciągle chodzi, tylko czasem działa, czasem nie, tak samo np. Evelen czasem działa czasem nie, różnie jest. Jak temu zaradzic??