Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maniek357 napisał:

W pakiecie Rodzinnym HD odkodowane w CP GO są oczywiście HBO 2 i HBO 3 oraz m.in. kanały tematyczne TVN, FOX, MTV Live, VH1, DTX, History2, paczka National Geographic, Eurosporty, Filmbox Action, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight. 

Na jakim urządzeniu tobie te kanały działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 17:15, wlodar123 napisał:

W CP GO na telefonie nie działa mi tylko Travel Channel. Tak to aktualnie oprócz tego, wszystko gra. 

 

W dniu 3.08.2019 o 12:33, Max2 napisał:

Ipla nie działa,a w cp go polsat news mi ruszył reszta błąd.Np polsat sport premium działa,ale jest tylko jakość 320.Z tymi aplikacjami są wiecznie jakieś problemy.Sypie się to wszystko non stop.

 

W dniu 3.08.2019 o 12:40, Jakub471 napisał:

U mnie CP GO na komputerze działa dobrze, a na telefonie niektóre kanały nie chcą działać

 

Czy nadal występuje taka sytuacja? Jeśli tak, to proszę o informacje, z jakich dokładnie urządzeń korzystacie.

 

 

16 godzin temu, wlodar123 napisał:

W CP GO nie mogę zamówić filmu pt. Pitbull. Ostatni Pies. Wywala "błąd serwisu 37-16002" przy przejściu do płatności. 

 

W tej sytuacji proszę, zapisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

23 godziny temu, patryszq napisał:

Hej , czy na infolinii CP usuną mi wszystkie przypisane urządzenia w CP GO , samemu można 1 na tydzień usunąć - wiem zabezpieczenia ... poki co 2 konsuli z infolinii powiedzialo ze nie usuną mi , mam sobie sam usuwać i czekać ? serio ??

Witam. Czy udało Ci się dezaktywować urządzenia? Aby jednocześnie usunąć wszystkie powiązane sprzęty można również zapisać zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Wybierz zakładkę Kontakt z Cyfrowym Polsatem -> Napisz do nas.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...