Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

Posted (edited)

Mi z tego co nie mam w CP świecą oprócz PSP też HBO 2 i HBO 3. ;) 

Edited by bart18

Posted (edited)

Mi wszystko świeci,oprócz canal+ który miałem wykupić,ale po wczorajszych wyczynach,nie dam za to ani złotówki.

Edited by Max2

Też mam dostęp do kanałów PSP, ale to może być zwykły błąd w uprawnieniach, ponieważ na satelicie są zakodowane.

16 minut temu, neo_patryk napisał:

Też mam dostęp do kanałów PSP, ale to może być zwykły błąd w uprawnieniach, ponieważ na satelicie są zakodowane.

Pewnie tak. Mi również mimo iż nie mam w pakiecie to "świeci" PSP 1/2 i HBO 2 i 3. Na sat zakodowane. 

Ale przynajmniej zadowolenie abonentów jest większe niż zwykle.

Ipla nie działa,a w cp go polsat news mi ruszył reszta błąd.Np polsat sport premium działa,ale jest tylko jakość 320.Z tymi aplikacjami są wiecznie jakieś problemy.Sypie się to wszystko non stop.

U mnie CP GO na komputerze działa dobrze, a na telefonie niektóre kanały nie chcą działać

W CP GO na telefonie nie działa mi tylko Travel Channel. Tak to aktualnie oprócz tego, wszystko gra. 

W pakiecie Rodzinnym HD odkodowane w CP GO są oczywiście HBO 2 i HBO 3 oraz m.in. kanały tematyczne TVN, FOX, MTV Live, VH1, DTX, History2, paczka National Geographic, Eurosporty, Filmbox Action, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight. 

6 godzin temu, sapcio7 napisał:

Mi dzisiaj nie działają

U mnie jest informacja żeby aktywować czyli dzwonić do nich.W sumie nigdy w to nie wchodziłem dziś pierwszy raz z ciekawości.

Godzinę temu, maniek357 napisał:

W pakiecie Rodzinnym HD odkodowane w CP GO są oczywiście HBO 2 i HBO 3 oraz m.in. kanały tematyczne TVN, FOX, MTV Live, VH1, DTX, History2, paczka National Geographic, Eurosporty, Filmbox Action, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight. 

Na jakim urządzeniu tobie te kanały działają?

Tablet / telefon. Na PC nie działa wcale, bo nie mam opcji On the Go w umowie.

Hej , czy na infolinii CP usuną mi wszystkie przypisane urządzenia w CP GO , samemu można 1 na tydzień usunąć - wiem zabezpieczenia ... poki co 2 konsuli z infolinii powiedzialo ze nie usuną mi , mam sobie sam usuwać i czekać 😤 serio ??

Konsultant ma obowiązek usunąć urządzenia z ON THE GO jeśli go tylko o to poprosisz.

Miałem taką samą sytuacje jak Ty i bez problemu usunęli mi wszystkie urządzenia po pierwszej rozmowie z konsultantem.

Trafiłem najwidoczniej na no sorry niedouczonych osobników - teraz czas na połączenie 30 minut !!! 🤣

W CP GO nie mogę zamówić filmu pt. Pitbull. Ostatni Pies. Wywala "błąd serwisu 37-16002" przy przejściu do płatności. 

Szkoda że CP GO w Evobox nie ma opcji oglądania live kanałów - była by to alternatywa w razie armagedonu pogodowego....  i braku sygnału

• Upvote 1

Posted (edited)
W dniu 3.08.2019 o 17:15, wlodar123 napisał:

W CP GO na telefonie nie działa mi tylko Travel Channel. Tak to aktualnie oprócz tego, wszystko gra. 

W dniu 3.08.2019 o 12:33, Max2 napisał:

Ipla nie działa,a w cp go polsat news mi ruszył reszta błąd.Np polsat sport premium działa,ale jest tylko jakość 320.Z tymi aplikacjami są wiecznie jakieś problemy.Sypie się to wszystko non stop.

W dniu 3.08.2019 o 12:40, Jakub471 napisał:

U mnie CP GO na komputerze działa dobrze, a na telefonie niektóre kanały nie chcą działać

Czy nadal występuje taka sytuacja? Jeśli tak, to proszę o informacje, z jakich dokładnie urządzeń korzystacie.

16 godzin temu, wlodar123 napisał:

W CP GO nie mogę zamówić filmu pt. Pitbull. Ostatni Pies. Wywala "błąd serwisu 37-16002" przy przejściu do płatności. 

W tej sytuacji proszę, zapisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

23 godziny temu, patryszq napisał:

Hej , czy na infolinii CP usuną mi wszystkie przypisane urządzenia w CP GO , samemu można 1 na tydzień usunąć - wiem zabezpieczenia ... poki co 2 konsuli z infolinii powiedzialo ze nie usuną mi , mam sobie sam usuwać i czekać 😤 serio ??

Witam. Czy udało Ci się dezaktywować urządzenia? Aby jednocześnie usunąć wszystkie powiązane sprzęty można również zapisać zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Wybierz zakładkę Kontakt z Cyfrowym Polsatem -> Napisz do nas.

Edited by Specjalista Cyfrowy Polsat