Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura, ja tam mam kasowanie historii i ciasteczek po wyłączeniu przeglądarki i za każdym razem gdy się loguję muszę dodawać nowe urządzenie do nc+go i zastęppować nim jedno z listy moich 4 urządzeń. Za każdym razem zastępuję swój PC ale tych podmian w miesiącu było już sporo, więc to nie prawda że tylko dwie podmiany.

Żadna bzdura każde można  podmieniać określoną ilość razy:

"Ile urządzeń mogę zarejestrować do usługi?

Maksymalnie możesz zarejestrować 4 urządzenia.

Z ilu urządzeń mogę korzystać jednocześnie?

Jednocześnie możesz odtwarzać materiały wideo maksymalnie na 2 urządzeniach jednocześnie.

Jak mogę usunąć/wymienić zarejestrowane urządzenie?

Urządzenia, z których nie korzystasz, możesz wymieniać jedynie podczas zalogowania się na nowym urządzeniu. Obowiązuje limit 2 zmian na miesiąc."

sam miałem poblokowane już.

Edytowane przez gawcio125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę i mam ON THE GO. W związku z tym mam pytanie, czy jeśli korzystam z tego serwisu i oglądam TV na komputerze, czy tablecie to czy za transfer danych jest pobierany pakiet gigabajtów? Jak korzystałem z Ipli to nie ubywało mi gigabajtów. Jak jest z CP GO i ON THE GO? Niby mam internet bez limitu w zasięgu LTE, ale czasami zabieram router HUAWEi B593-22 do rodziny i korzystam tylko w zasięgu HSPA+. Z Ipli nie ubywało mi pakietu w zasięgu HSPA+/LTE i zwykłym 3g/2g.

 

Jak to jest z tym pakietem danych w ON THE GO? Pobiera z pakietu danych w Power LTE CP w zasięgu LTE/HSPA+/3g, czy też może tak jak Ipla jest bez limitu? Iplę miałem bez limitu danych zarówno w zasięgu LTE jak i w HSPA+/3g.

 

PS. Jako ciekawostkę dodam że w ON THE GO na komputerze TVN 24 HD pomimo że w spisie kanałów(w grafice) jest oznaczony jako HD to w rzeczywistości emitowana jest wersja SD.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię w sprawie możliwości dokupienia jakichś pakietów w nowej usłudze - konsultantka twierdziła, że aby z niej skorzystać trzeba podpisać aneks do umowy

Z ciekawości sprawdziłem i bez problemu mogłem dokupić pakiet Filmy i Seriale za 10 zł

Inna sprawa, że pakiet ten w żaden sposób nie jest podobny do pakietów z dawnej IPLI - szczerze - nic nie znalazłem tam ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię w sprawie możliwości dokupienia jakichś pakietów w nowej usłudze - konsultantka twierdziła, że aby z niej skorzystać trzeba podpisać aneks do umowy

Z ciekawości sprawdziłem i bez problemu mogłem dokupić pakiet Filmy i Seriale za 10 zł

Inna sprawa, że pakiet ten w żaden sposób nie jest podobny do pakietów z dawnej IPLI - szczerze - nic nie znalazłem tam ciekawego

Pakiet aktywujesz na dekoder bez problemu. Tyle że pozostaje kwestia dostępu do kanałów tv na urządzeniach mobilnych. Bez aneksu nie dostaniesz a to co proponują w aneksie to śmiech na sali. Oferta dwa 300% droższa niż ta na którą mam umowę od stycznia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej usługi cp go jest jest podobna wersja aktywowana w ramach przedłużenia umowy nazywa się to katalogi online, jest to bezpłatne. Podobno ma się wtedy dostęp do niektórych filmów i innych treści za tych katalogów VOD. Ma to już ktoś? czy to działa tak że jak sobie wejdę na kanały vod na telewizorze to można tam niektóre materiały oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w umowie Iple Mix i na dekoderze oglądam w VOD wszystkie treści ( do tej pory wszystkie, które sprawdzałem- chodzą), są też materiały płatne.Natomiast te same programy, aby oglądać na komputerze czy smartfonie, musisz mieć wykupioną usługę OTG- co wiąże się z aneksem do obowiązującej umowy. Mam tą informację z ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli ktoś ma w umowie na internet w CP i plusie darmowy pakiet Ipla bez limitu to korzystając z Cyfrowy Polsat GO i ON THE GO to ta aplikacja nie pomniejsza pakietu gigabajtów. Ja osobiście mam w abonamencie telefonicznym JA+ pakiet Ipla bez limitu danych i aplikacja CP Go, jak i Ipla na androida nie pomniejszają pakietu 5 gb danych w abonamencie telefonicznym.

 

Wygląda na to, że serwis Ipla i Cyfrowy Polsat GO są umieszczone na tym samym serwerze i ruch na nich nie obciąża pakietu danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  Mam CP Go z On The Go na komputerze stacjonarnym. Do tej pory na kompie oglądałem telewizję bez problemu. Wczoraj chciałem obejrzeć telewizję i po zalogowaniu strona kazała wpisać nazwę urządzenia. Problem w tym że nazwa urządzenia była prawie miesiąc temu wpisana i teraz każe mi strona wpisać nazwę ponownie.

  Trochę się boję wpisać nowej nazwy, bo może się tak stać, że system nową nazwę rozpozna jako nowe urządzenie. Mam zamiar jako trzecie urządzenie wpisać tableta którego jutro kupię.

  Czy da się coś z tym zrobić? Dzwonić z tym na infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...