Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

U mnie na Firefoxie chodziło bez problemów (aktualnie nie mam bo rodzinie "rozdałem")

W dniu 12.02.2019 o 15:42, szymon77 napisał:

Witam,

Zaloguj się najpierw na komputerze, następnie na telefonie i wszystko działa.

Pozdrawiam,

Jak pisałeś po zalogowaniu z poziomu komputera koniec problemu, teraz wszystko działa i na telefonie i na tablecie.

Kto to wymyślił że warunkiem uruchomienia CP Go jest pierwsze logowanie z poziomu komputera ?

Gdyby nie @szymon77  nie pomyślał bym co jest przyczyną komunikatu na telefonie "brak internetu", jeśli już powinien być komunikat: 

Pierwsze logowaniu wykonaj z poziomu komputera.

Wystarczyłoby choć komunikat o tym na stronie CP, może źle szukałem ale ważne że teraz działa. Dziwiło mnie to że inne aplikacje dzialają tylko CP Go nie łączy się z internetem.

Gdyby ktoś miał podobny problem już jest rozwiązanie.

• Thanks 1

Kupiłem używany smartfon Microsoft Lumia 435. Telefon zaktualizował system do Windowsa 10. Czy na smartfony z Win 10 jest aplikacja Cyfrowy Polsat Go? Szukałem w sklepie mikrosoftu, ale niestety nie znalazłem.

Nie znajdziesz, ponieważ na smartfony windowsa nie ma apki CP GO ;)

• Sad 1

Witam. Mam telefon samsunga galaxy s5 g900f na androidzie 6.01,zainstalowałem cyfrowy Polsat go ,lecz gdy chce włączyć cokolwiek tv itd. Wyskakuje mi info "wystąpił błąd odtwarzania materiału 100030". W czym jest problem, kiedyś normalnie mogłem oglądać. 

Teraz nie mam telefonu z androidem i nie wiem czy w obecnej wersji aplikacji będzie tak samo.

Gdy miałem kiedyś jakiegoś Huawei, modelu nie pamiętam to miałem podobny problem. Wejdź w ustawienia w otwartej aplikacji i kliknij w "Użyj starszej wersji odtwarzacza", czy jakoś podobnie. U mnie wtedy to pomogło. Czy tak da się w obecnej wersji aplikacji to nie wiem, bo teraz nie używam.

wg mnie stare androidy nie są już wspierane

rozwiązaniem jest zainstalowanie starszej wersji aplikacji

Istnieje jakiś sposób aby oglądać wygodnie Cyfrowy Polsat Go z telewizora Samsung? Starszej klasy ale ma w sobie netflix itp. Lecz nie widze tam aplikacji do obsługi CP GO :(..  Szukam sposobu by pilotem obsługiwać CP GO bo to dla osoby starszej. 

W dniu 1.03.2019 o 10:59, Azazell napisał:

Istnieje jakiś sposób aby oglądać wygodnie Cyfrowy Polsat Go z telewizora Samsung? Starszej klasy ale ma w sobie netflix itp. Lecz nie widze tam aplikacji do obsługi CP GO :(..  Szukam sposobu by pilotem obsługiwać CP GO bo to dla osoby starszej. 

Też by mi się ta opcja przydała. Korzystam z laptopa i myszy bezprzewodowej - może starszą osobę można nauczyć

Nie wiem co sie dzieje..ze brak jest kanaow tv...zaledwie jest 5..a jeszcze dwa dni temu mialem wszystkie...umowa mam aktualna...dziwi mnie fakt ze nie ma nigdzie informacji co jest powodem...jakas awaria..hmmm

W dniu 2.03.2019 o 20:36, james_b napisał:

A jest oparty na Androidzie?

Żadnej TV Samsunga nie ma androida 😊

Posiadam pakiet Familijny.Zainstalowałam aplikację CP GO. Nie aktywowałam ONE THE GO, ale mogę oglądać programy które wchodzą w skład pakietu. Czy za korzystanie z aplikacji bez one the go są pobierane jakieś opłaty ?

Posiadanie opcji "Katalogi Online" też daje dostęp do kanałów z pakietu w On The GO. Takie info dostałem od specjalisty CP tu na forum. Oczywiście opłat dodatkowych za to nie ma.

• Thanks 1

Posted (edited)

Od jakiegoś czasu na aplikacji cyfrowy polsat go w smartfonie,na kanałach tv,mam cały czas komunikat wystąpił błąd odtwarzania materiału(100050),to samo mam w ipli.Ma ktoś podobnie??Rzadko kiedy działa.

Edited by Max2

Posted (edited)

Przed chwilą sprawdziłem na tablecie i wszystko działa.

Edited by maks27

Nie działa.A jak wyczyścić listę urządzeń przypisanych do konta??

@Max2 W ICOK-u jest lista urządzeń - tam możesz je usunąć. :)

2071b9ef0a4358abedee2ac830307e91.jpg

Posted (edited)
52 minuty temu, Max2 napisał:

jak wyczyścić listę urządzeń przypisanych do konta??

Żebyś w przyszłości nie miał takich potrzeb to musisz urządzeniom na których oglądasz pozwolić  zapisywać pliki cookies, teraz każde uruchomienie aplikacji jest traktowane jako nowe(kolejne) urządzenie

Edited by OlafS

18 godzin temu, maniek357 napisał:

Posiadanie opcji "Katalogi Online" też daje dostęp do kanałów z pakietu w On The GO. Takie info dostałem od specjalisty CP tu na forum. Oczywiście opłat dodatkowych za to nie ma.

Dziwne bo posiadam w ICOK "Katalogi Online" a kanały z CP GO nie działają :/ 

Działają w aplikacji. W przeglądarce WWW nie. Może jeszcze kwestia pakietu. Mam Rodzinny + Eleven + Cinemax + PSP. Niestety PSP nie działają mi w On The GO i podobno nic się z tym nie da zrobić...

Posted (edited)

Za dużo urządzeń było,do ipli napisałem i wyczyścili.A w icoku można na tydzień tylko jedno usunąć.Dzięki za pomoc,już wszystko działa.

6 minut temu, Krzysiek_ napisał:

Kanały niby są odblokowane a gdy jakiś wybieram to mam komunikat o aktywacji CP GO :/ https://zapodaj.net/e60b3fb2b22ab.png.html Posiadam pakiet  Familijny HD :) 

Mi świecą wszystkie eleveny i hbo,mimo iż niemam ich w pakiecie na dekoderze...

Edited by Max2