Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie, a w zasadzie problem. Mam Polsat Go na komputerze w przeglądarce Google Chrome i znów mam problem, bo on się wylogował samoistnie i każe mi zalogować się jako nowe urządzenie. 2 miesiące temu miałem ten sam problem. Potworzył mi kilka użytkowników i musiałem co 2 tygodnie każdego usuwać. Bo wiadomo, limit 3 urządzenia.

 

Dlaczego tak się dzieje? Nie kasuję cookies w przeglądarce i nic nie robię z czyszczeniem. Jakiś błąd? Czy może jest inny sposób na logowanie się do GO z poziomu Windows, aby był spokój?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle do takich sytuacji dochodzi, gdy przeglądarka zostaje automatycznie zaktualizowana, aczkolwiek u mnie nie ma takich problemów, chociaż też używam Google Chrome do korzystania z CP GO. Nie zmienia to faktu, że na innej przeglądarce miałem takie problemy z powodu aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 11:02, Azazell napisał:

Panowie, mam pytanie, a w zasadzie problem. Mam Polsat Go na komputerze w przeglądarce Google Chrome i znów mam problem, bo on się wylogował samoistnie i każe mi zalogować się jako nowe urządzenie. 2 miesiące temu miałem ten sam problem. Potworzył mi kilka użytkowników i musiałem co 2 tygodnie każdego usuwać. Bo wiadomo, limit 3 urządzenia.

 

Dlaczego tak się dzieje? Nie kasuję cookies w przeglądarce i nic nie robię z czyszczeniem. Jakiś błąd? Czy może jest inny sposób na logowanie się do GO z poziomu Windows, aby był spokój?

 

Mam tak samo jak Ty w przeglądarce Chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem polegający na tym, że na laptopie w przeglądarce Chrome nie mogę oglądać wszystkich filmów. Programy TV działają prawidłowo. Oglądać mogę chyba tylko jeden, może dwa filmy. Z pewnością działa "Seksmisja". Gdy wchodzę w inne filmy to nie ma przycisku "Oglądaj". Mój pakiet ogarnia tylko jeden film? 

Pozdrawiam,

Alcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupiona  opcje CP Go. Od kilku dni nie moge odtwarzac wiekszosci kanalow, do ktorych powinienem miec dostep, np. Polsat Sport, Eurosport, Filmbox Premium. Wyskakuje mi komunika, ze wystapil blad odtwarzania materialu (100041). Przystawka MXQ Pro 4K, Android 6.1. Wczesniej wszystko dzialalo bez zarzutu. Odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dala. Wersje aplikacji: 1.1.0.

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam Samsunga Galaxy S8, który jest podłączony do monitora zewnętrznego przez Samsung Dex. 

Niestety, wszystkie programy i treści z Cyfrowy Polsat On the go wyświetlają na zewnętrznym monitorze jako małe okienka (jak ekran smartfona). 

Nie udaje mi się też uruchomić usługi On the go na telefonie przez przeglądarkę internetową. Działa tylko przez aplikację. 

 

Jakieś pomysły, jak to obejść?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2018 o 15:41, perdos napisał:

U mnie na Android TV działa aplikacja (wersja na tablet), ale musisz mieć myszkę, żeby jej używać. Na Smart TV bez Androida nie ma aplikacji. Jedyny ratunek to MiBox, bądź inna przystawka z Android TV.

A więc nie działa na Smart TV z TV Boxem z Androidem. Wywala błąd logowania, choć dane są takie same, jak do ICOK. Konsultant też to potwierdził.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, gdyż nie mogę znaleźć informacji. Czy Cyfrowy Polsat Go będzie działał na TV Samsung UE55NU8072?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A posiadasz może już ten model telewizora? Jeśli tak to po prostu zainstaluj tę aplikację i wtedy będziesz miał pewność, czy działa, czy nie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.01.2019 o 19:24, dartman napisał:

Mam wykupiona  opcje CP Go. Od kilku dni nie moge odtwarzac wiekszosci kanalow, do ktorych powinienem miec dostep, np. Polsat Sport, Eurosport, Filmbox Premium. Wyskakuje mi komunika, ze wystapil blad odtwarzania materialu (100041). Przystawka MXQ Pro 4K, Android 6.1. Wczesniej wszystko dzialalo bez zarzutu. Odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dala. Wersje aplikacji: 1.1.0.

U mnie ten sam problem na Samsung Galaxy Note 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje.  Pobralem  wersje 1.0.8 i  faktycznie kanaly ,  ktore nie chodzily na najnowszej wersji , teraz chodza.

Edytowane przez dartman
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwszą aplikacja, z którą są takie "cuda". Każda inna działa, na tej nawet nie udało mi się zalogować. Skoro się nie zalogowałem to normalne, że dodało telefon w ICOK?

Z ciekawości instalacja na tablecie Lenovo i skutek identyczny.

 

Edit: ten sam problem w aplikacji IPLA, łącznie dwie aplikacje nie działają na telefonie. Może i dobrze, nie będę korzystał z telefonu do używania CP GO.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Na jakich przeglądarkach w pc na Windows 7 najlepiej używać CPGO?
Sprawdziłem na google chrome jest możliwosc 1080p ustawic ale lekko mi zacina ( nie buforuje) od czasu do czasu obraz na meczu. Z kolei na explorerze 11 chodzi płynnie ale maksymalna rozdzielczosc to 720p.
Którą przeglądarke polecacie do płynego odtwarzania w 1080p ? Może firefox albo opere?

Edytowane przez Wodzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...