Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może ktoś mi wyjaśnić, może jestem w błędzie, ale raczej nie.

Mam pakiet za 29,99 zł (Rodzinny HD + Cinemax HD + Katalog ONLINE) czy na komputerze, telefonie mam możliwość pooglądania programów TV? Pewnie raczej nie? Komunikat "Aktywuj ON THE GO". Chodzi mi o stacje jedynie ogólnodostępne. TVN, TVP, Polsat, itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cosmonet napisał:

Witam,

Może ktoś mi wyjaśnić, może jestem w błędzie, ale raczej nie.

Mam pakiet za 29,99 zł (Rodzinny HD + Cinemax HD + Katalog ONLINE) czy na komputerze, telefonie mam możliwość pooglądania programów TV? Pewnie raczej nie? Komunikat "Aktywuj ON THE GO". Chodzi mi o stacje jedynie ogólnodostępne. TVN, TVP, Polsat, itp.

 

Pozdrawiam

 

Kanały podstawowe TVN, Polsat, czy TVP1 i TVP2 nie są dostępne w usłudze Cyfrowy Polsat GO. Są tylko kanały tematyczne.

To jest też powód tego, że ja po okresie jednej umowy z CP zrezygnowałem z tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Czy wcześniej podane kanały działały?

Prawdopodobnie to wina najnowszego Androida 9. Sprawdzałem na innym Xiaomi, też z Miui Polska, tylko z Androidem 8 i wszystko działa.

Aplikacja nc+ Go też ma problem z Androidem 9.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.10.2018 o 16:03, cosmonet napisał:

Witam,

Może ktoś mi wyjaśnić, może jestem w błędzie, ale raczej nie.

Mam pakiet za 29,99 zł (Rodzinny HD + Cinemax HD + Katalog ONLINE) czy na komputerze, telefonie mam możliwość pooglądania programów TV? Pewnie raczej nie? Komunikat "Aktywuj ON THE GO". Chodzi mi o stacje jedynie ogólnodostępne. TVN, TVP, Polsat, itp.

 

Pozdrawiam

Mam pakiet Familijny HD również z usługą CP GO i niestety od paru miesięcy mam również taki sam komunikat. Usługa CP GO w ICOK świeci na zielono także trochę dziwna sprawa, że nie działa czy to na komputerze czy smartphonie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa CP GO to tylko filmy i programy, które można oglądać na dekoderze. Kanały TV to usługa On the go, która jest dodatkowo płatna 5zł/miesiąc.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie filmy są dostępne na CP GO? Nie chodzi mi dokładnie jakie, tylko czy takie, które były na którymś kanale z rodziny Polsatu nadawane? Przykładowo w nc+ GO filmy są takie, które wcześniej były np. na Ale Kino, czy Canal+. I czy ta usługa CP GO na dekoder jest w cenie abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań.

Mam umowę z Polsatem na pakiet Familijny HD. Umowa jeszcze na ok. rok czasu.

Czy w trakcie umowy mogę zaabonować usługę  CP GO, jednocześnie nie przedłużając umowy? Ile to kosztuje?  H2 i AMC będę miał dostępne? I ostatnie pytanie: czy na telewizorze z Android odtwarzane będą materiały?

Będę wdzięczny za odpowiedzi. Z góry dziękuję. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Usługę ON THE GO można aktywować tylko podczas podpisywania nowej umowy lub aneksu. Natomiast włączenie CP GO jest możliwe w trakcie okresu podstawowego. Jej dostępność oraz cenę możesz zweryfikować, logując się do Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK). Instrukcję jak to zrobić znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2FB43fe Powyższa funkcjonalność jest dostępna na dekoderze, nie zależne jest więc, jaki posiadasz model telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sławomir Pawłowski napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Kolega się zapytał, czy aplikacja Cyfrowy Polsat GO na Androida zadziała na telewizorze z systemem Android TV.

 

Nie gwarantuję, że usługa będzie działać na systemie Android TV, ponieważ nie jest to rekomendowane urządzenie do tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by CP wziął to pod uwagę i zrobił aplikację na Android TV? Ja osobiście Android TV nie posiadam, ale pewnie wielu użytkowników by to z chęcią używało.

 

A może by tak dla tych co mają opłacony On The Go by tak na dekoderze udostępnić kanały TV na żywo, te które mamy w umowie? Było by to myślę dobre rozwiązanie bo np zimą mokry śnieg oblepia czaszę anteny i odbioru nie ma. A wiadomo, że na dach lepiej po mokrym przymarzającym do dachu mokrym śniegu lepiej do anteny nie wchodzić.

 

@Specjalista Cyfrowy Polsat Proszę o przekazanie tych sugestii do kierownictwa i techników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś mi przeszła ta myśl odnośnie odbioru kanałów online poprzez dekoder.Miałem taką sytuację że z rodziną oglądaliśmy jakiś mecz i akurat przychodziła burza w okolicy. W pewnym momencie wyskoczyło info na ekranie telewizora brak sygnału. Na szczęście szwagier który akurat był u mnie ma w swoim abonamencie opcję CP GO .Zalogował się na swoje konto i dalej mecz obejrzało się online bez żadnych problemów pogodowych na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2018 o 18:54, Sławomir Pawłowski napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Kolega się zapytał, czy aplikacja Cyfrowy Polsat GO na Androida zadziała na telewizorze z systemem Android TV.

Zadziała.

Do nawigacji po aplikacji trzeba podłączyć myszkę.Pilotem się niestety nie da. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek_ Katalog online oznacza, że masz dostęp do materiałów Video (filmy, powtórki seriali) na dekoderze (zakładka VOD). Aby obejrzeć je na urządzeniach mobilnych, należy aktywować usługę CP ON THE GO (jest ona widoczna w zakładce Telewizja -> Pakiety w Internetowym Centrum Obsługi Klienta). Możliwość aktywacji tej usługi pojawia się jedynie przy zawarciu bądź przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...