Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę: chciałabym oglądać CP GO i HBO GO na telewizorze.

 

Mam pakiet Premium i stacjonarnie, przez Evoboxa, korzystają z niego rodzice. Ja mieszkam gdzie indziej i korzystam tylko z HBO GO na laptopie. W najbliższej przyszłości planuję przedłużyć umowę po raz kolejny, dołożyć OTG oraz kupić telewizor. Chciałabym mieć dostęp do materiałów z CP GO oraz HBO na tym telewizorze. Jaka będzie najbardziej optymalna konfiguracja?

- Samsung Smart TV / LG Smart TV dla HBO GO + przystawka Android TV np. Xiaomi Mi Box 4 dla CP GO?

- jakiś nie Smart TV + przystawka Android TV dla CP GO i HBO GO (do HBO Kodi...?)

- coś innego?

 

Czy w CP GO są wszystkie materiały z HBO GO, jeśli HBO jest w moim pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę: chciałabym oglądać CP GO i HBO GO na telewizorze.

 

Mam pakiet Premium i stacjonarnie, przez Evoboxa, korzystają z niego rodzice. Ja mieszkam gdzie indziej i korzystam tylko z HBO GO na laptopie. W najbliższej przyszłości planuję przedłużyć umowę po raz kolejny, dołożyć OTG oraz kupić telewizor. Chciałabym mieć dostęp do materiałów z CP GO oraz HBO na tym telewizorze. Jaka będzie najbardziej optymalna konfiguracja?

- Samsung Smart TV / LG Smart TV dla HBO GO + przystawka Android TV np. Xiaomi Mi Box 4 dla CP GO?

- jakiś nie Smart TV + przystawka Android TV dla CP GO i HBO GO (do HBO Kodi...?)

- coś innego?

 

Czy w CP GO są wszystkie materiały z HBO GO, jeśli HBO jest w moim pakiecie?

 

Ja na moim TV z androidem oglądam CP Go przez aplikacje Cyfrowy polsat Go dla tabletu - jakoś tak.. I ona działa dobrze na systemach z Android TV.

 

A Hbo Go. Polecam przez Kodi 18. Działa super. I nawet jest fullhd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze uzupełnić moje powyższe informacje.  W CP GO dostępne są nie tylko highlightsy, ale również całe mecze (retransmisje) oraz magazyny UEFA Champions League. Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie wygląda ta zakładka i będzie mi bardzo pomocna w tym sezonie  :wink:

 

 

Witam. Proszę, pamiętaj, że w CP GO w wersji mobilnej z aktywną opcją ON THE GO będą dostępne te same mecze, co na platformie satelitarnej za pośrednictwem dekodera w ramach pakietu Polsat Sport Premium.

Mam aktywny ON THE GO na dekoderze (zielony napis)

 

Dobrze zrozumiałem? Sugerujesz, że będę mógł oglądać mecze za darmo na telefonie, tablecie itd. nie mając pakietu PSP ??? 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hello,

 Mam problem z cyfra go.

 Mam cyfre go zainstalowany na iphonie, iPad i laptopie.  Także maksymalnie trzy sprzęty mobilne.  Zalogowałem się teraz na laptopie i  I pokazuje mi komunikat że przekroczyłem ilość sprzętów mobilnych. Sprawdziłem na icoc, a tam jest 5 Sprzętów mobilnych z których 3 są mój laptop?

Nie rozumiem teraz nic...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FeLipe napisał:

Mam problem z cyfra go.

 Mam cyfre go zainstalowany na iphonie, iPad i laptopie.

Po pierwsze to chyba CP Go

Musisz umożliwić zapisywanie plików cookies w innym przypadku każde logowanie będzie traktowane jak z innego urządzenia, także jak wyżej wspomniał @Krzysiek11 nie możesz zmieniać przeglądarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko pochwaliłem CP GO :lol2: Mecze, skróty, magazyny wszystko zablokowane. 

 

Tylko mecze 4 rundy eliminacji odblokowali xD Cały Polsat :twisted: byłoby zbyt piękne żeby było prawdziwe. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co jest przyczyną, że na nie których kanał wyskoczy taki błąd?

Wystąpił błąd odtwarzania materiału DRM. Twoje urządzenie nie spełnia wymogów technicznych materiałów odtwarzanych.

 

Telefon mam z Androidem 9.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacja Cyfrowy Polsat Go przy włączeniu kanału np. Polsat Sport Extra lub np. Polsat Sport Premium wyskakuje ten komunikat.

Co ciekawe, np. włączając Polsat Sport, kanał się buforuje i działa ładnie.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...