Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

Czy kanały Polsat Sport Premium PPV będą dostępne w CP GO?

Tak. Zostaną one uruchomione również 21.08.2018 roku.

Edited by Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Poprawiono post.

Dziwne, że nie zostały one uruchomione razem z PSP 1/2, bo co to za problem wrzucić do CP GO od razu sześć plansz z logotypami PSP i z napisem "Dostęp aktywny"? :crazy:

Witam, jakbym dziś włączył pakiet Filmy i Seriale ONLINE w Cyfrowy Polsat GO poprzez ICOK to kiedy by został on włączony i kiedy trzeba było za niego płacić? Okres rozliczeniowy mam 27 każdego miesiąca.

P.S. Nie wiem, czy dobrym temacie zadałem pytanie. Jeśli nie to proszę o przeniesienie mojego posta do odpowiedniego tematu.

Cześć, czy ktoś z Was również ma w ostatnim czasie problem ze stroną CP GO? Od piątku na stronie zamiast odtwarzacza pojawia mi się napis "Wystąpił błąd 9010". Chciałam sprawdzić czy problem jest zależny od przeglądarki, ale z jakiegoś powodu nie mogę się zalogować na swoje konto (informacja o błędnym haśle/loginie). Dzisiaj po wejściu na ich stronę widzę tylko szare tło, nic więcej.

Win 10, Firefox. Przed chwilą korzystałem. Wszystko OK.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

u mnie też dostęp aktywny rozdzielczość 1080p brawo

Jeszcze tylko CP GO na android tv albo na Apple TV i byłbym w pełni ukontentowany :D

Aplikacja CP Go działa na Android TV ale trzeba ją zainstalować, np z pendriva i do obsługi jest potrzebna myszka.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Wiem, ale tu pytanie do Cyfrowego Polsatu, czy takie korzystanie z aplikacji jest zgodne z regulaminem usługi?
Poza tym, wystarczyłoby wszystkim, co mają On the go, odblokować kanały zgodnie z pakietem w umowie na Ipli.

Ponawiam pytanie @SatExperta. Podobno miały być włączone w dniu startu, a tu kilkanaście minut i nic. Specjalisto Cyfrowego Polsatu, where are you?...

Spokojnie, mecz zaczyna się o 20:00, a nie o 19:00. Ma być to będzie.

Edited by Barti
Poprawiono zapis godzin podanych w poście.

Spokojnie, mecz zaczyna się o 20:00, a nie o 19:00. Ma być to będzie.

A nawet 21:00. :wink:

Już wszystko jasne. Jak zrobić by obraz był na całym ekranie po obróceniu? Próbowałem wszystkie 3 proporcje ekranu i nic. Ekran klasyczny, 16:9.

Mam dziwny problem. Nie mam aktywnej opcji on the go, a mam dostęp do kanałów online poprzez aplikację. Poprzez stronę internetową z kolei nie. Nie do końca rozumiem różnicę między GO, a ON THE GO - jak to dokładnie wygląda? I czy to u mnie jest jakiś błąd?

1. CP GO to aplikacja na telefon/tablet, a OTG to uprawnienie dające dostęp do kanałów i materiałów video dostępnych w tejże aplikacji. :)

2. Napisz jaki masz pakiet i na ile miesięcy jest umowa? :)

W Cyfrowy Polsat GO można obejrzeć kilkuminutowe highlightsy wszystkich meczów 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA.

Oby również mecze fazy grupowej były dostępne.  

Mam pewny problem. Otóż oprocz ogladania normalnej  telewizji CP przez satelite czasami ogladam mobilnie przez program CP dla tabletu na Androidzie TV. I tam nie do końca rozumiem dostępnych materiałów. Mianowicie. Jest serial Przyjaciółki i jak sprawdzam informacje to pisze ze są one dostępne bo mam aktywne On the Go. Czyli będę miał to zawsze dostępne jeśli anuluje VoD po zakończeniu okresu promocuyjnego?