Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od dzisiaj mam CP GO niby za darmo i powiem szczerze trochę się rozczarowałem aplikacja na ios nie jest dostosowana do iPhone X do tego pierwszą umowę podpisywałem kiedy dodawali jeszcze  pakiety ipla MIX do umów z CP i mam sporo dubli no i brak aplikacji np na android TV co by rozwiązało problem "warunków atmosferycznych i tv satelitarnej"  poza tym  zupełnie nie rozumiem takiego dublowania treści wystarczyłoby zrobić specjalny pakiet CP GO w ramach ipli albo dodawać pakiet ipla TV do umów cyfrowego polsatu po co mnożyć byty ponad konieczność........ może jakiś informatyk z cp czyta to forum....   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też dostęp aktywny rozdzielczość 1080p brawo

 

Jeszcze tylko CP GO na android tv albo na Apple TV i byłbym w pełni ukontentowany :D

Dziwię się, że abonenci CP z CP GO nie mogą zwyczajnie mieć dostępu do kanałów live poprzez Iplę, która występuje niemalże na wszystkim i jest dość ogarniętym programem.

 

Pewnie specjalnie to robią by nie było "darmowych" multiroomów i raczej nie ma szans, żeby CP GO pojawiło się na czymś innym niż komórka, tablet czy też przeglądarka.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że abonenci CP z CP GO nie mogą zwyczajnie mieć dostępu do kanałów live poprzez Iplę, która występuje niemalże na wszystkim i jest dość ogarniętym programem.

 

Pewnie specjalnie to robią by nie było "darmowych" multiroomów i raczej nie ma szans, żeby CP GO pojawiło się na czymś innym niż komórka, tablet czy też przeglądarka.

To samo napisałem wyżej....... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP GO jak i w serwisie Ipla.tv zniknął znak wodny ipli, który do tej pory był w prawym dolnym rogu. Zauważyłem również, że ipla ma też nowy odtwarzacz, który pozwala cofać transmisje na żywo (np. Polsatu Sport) do 2 godzin wstecz, korzystając z przeglądarki Mozilla Firefox. @Specjalista Cyfrowy Polsat może taki sam odtwarzacz zagości w CP GO? Byłoby wygodniej, bo teraz żeby na komputerze mieć możliwość cofania w CP GO trzeba korzystać z przeglądarki Internet Explorer oraz wtyczki MS Silverlight.

 

 

Nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę tak, aby odpowiadała ona wszystkim naszym Klientom. Dziękujemy za sugestię. Przekażemy ją do odpowiedniego działu.

 

Zauważyłem to dopiero dziś, ale widzę że nowy odtwarzacz o którym wspominałem w cytowanych postach jest już w CP GO. Teraz to działa jak należy, można cofać z tego co widzę większość kanałów do 2h wstecz. Zaobserwowałem też, że zmniejszono opóźnienie względem transmisji satelitarnej. Sprawdzałem akurat ten efekt na Polsat News HD i Polsat Sport News HD. Dodatkowo zauważyłem, że cześć kanałów (np. Polsat Sport HD, Polsat News HD czy Eleven Sports 1) leci już w rozdzielczości 1080p. Ogólnie jakoś usługi systematycznie się poprawia, oby tak dalej :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem tak naiwnie zapytać, czy jak się ma (nawet promocyjnie przez jakiś czas) pakiet VOD (kanały 205-208) to w CP GO jest możliwość darmowego obejrzenia filmu, który jest nadawany na tychże kanałach? ;)

 

Z tego co sprawdzałem to trzeba sobie wykupić dostęp... Trochę słabo... no ale cóż.

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, być może jest opcja zapisu offline, ale zapewne do późniejszego odtworzenia tylko na urządzeniu mobilnym, na którym dany materiał zapisano.

Nie wydaje mi się, aby była możliwość zgrania takiego materiału np. na komputer i późniejszego odtwarzania go na nim. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...