Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chcę uściślić.Mając pakiet Premium Max mogę oglądać na stronie Polsat Go WSZYSTKIE (w tym Eleveny) dostępne tam programy na terenie EU, bez względu na IP?

Będziesz mógł oglądać kanały Eleven Sports na terenie całej EU (w tym również terytoriów zależnych). Kanały, które są dostępne w ramach usługi Cyfrowy Polsat GO w Twoim pakiecie, znajdziesz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie CP GO czy ta usługa działa podobnie jak w nc+? Pytam bo jako abon w nc+ mam 100h mies i jako 1 urządzenie udostępniłem kumplowi z kolei tenże kumpel posiada CP. I tu mam pytanie (On w ogóle się nie orientuję) - czy Polsat owcy też mają bezpłatne CP Go i ile h miesięcznie. Czy to też zależy jaki mają pakiet? Pytam bo może On by mi udostępnił 1 urządzenie. Mógłby mi ktoś to wyjaśnić jak to jest w CP? Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP GO jak i w serwisie Ipla.tv zniknął znak wodny ipli, który do tej pory był w prawym dolnym rogu. Zauważyłem również, że ipla ma też nowy odtwarzacz, który pozwala cofać transmisje na żywo (np. Polsatu Sport) do 2 godzin wstecz, korzystając z przeglądarki Mozilla Firefox. @Specjalista Cyfrowy Polsat może taki sam odtwarzacz zagości w CP GO? Byłoby wygodniej, bo teraz żeby na komputerze mieć możliwość cofania w CP GO trzeba korzystać z przeglądarki Internet Explorer oraz wtyczki MS Silverlight.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP GO jak i w serwisie Ipla.tv zniknął znak wodny ipli, który do tej pory był w prawym dolnym rogu. Zauważyłem również, że ipla ma też nowy odtwarzacz, który pozwala cofać transmisje na żywo (np. Polsatu Sport) do 2 godzin wstecz, korzystając z przeglądarki Mozilla Firefox. @Specjalista Cyfrowy Polsat może taki sam odtwarzacz zagości w CP GO? Byłoby wygodniej, bo teraz żeby na komputerze mieć możliwość cofania w CP GO trzeba korzystać z przeglądarki Internet Explorer oraz wtyczki MS Silverlight.

Nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę tak, aby odpowiadała ona wszystkim naszym Klientom. Dziękujemy za sugestię. Przekażemy ją do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...