Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w dalszym ciągu żeby zdobyć "polsat go" trzeba przedłużyć umowę (ostatnia podpisywałem w lipcu 2015)?

Czy działa to na zasadzie loginu i hasła do aplikacji na ich stronie w internecie?

Jeśli mam polsat w jednym miescie,a na weekend jestem w innym, to czy będe mógł przez internet odbierac kanały z mojego pakietu poza domem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystam z aplikacji CP GO w evobox - śmiga pięknie :D  Pytanie czy ta aplikacja ma dostęp do kanałów live które mam w abonamencie gdzieś schowaną? Bo nie potrafię odnaleźć takiej możliwości. A mam obawy że w czasie Euro przyjdzie burza i brak sygnału zepsuje zabawę - alternatywny sygnał telewizyjny ze źródła niezależnego od pogody ratowała by sytuację :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Evo też nie widziałem  kanałów Live.. Zainstaluj na kompie lub tablecie aplikacje CP GO.. Możesz równocześnie  na tablecie i komputerze ( jak tak mam)  Śmiga pięknie i to o niebo lepiej jak u konkurencji aplikacja NC Go +

Uzasadnij dlaczego lepiej śmiga od aplikacji NC+GO.Jednocześnie prosiłbym abyście po raz kolejny nie kasowali mojego pytania  do @godunow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działają Eleveny w CP GO? Mam je na liście ale są wyszarzone. Po kliknięciu jest komunikat "tego kanału nie masz w abonamencie, skontaktuj się...". Mam Premium Max. Eleveny na dekoderze działają. Panienka na infolinii twierdziła, że powinny działać również w CP GO, i że naprawią to w 24 godziny. Jednak jakoś na razie nie naprawili.

Jak pisał @swojadroga Eleveny w CP GO zostały włączone wraz z początkiem nowego okresu rozliczeniowego. Tak przynajmniej u mnie się dziś tak stało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!

Po aktualizacji Firefoxa pojawił mi się przy logowaniu komunikat, że przekroczono liczbę urządzeń, a to bzdura, bo loguję się tylko na jednym komputerze i na telefonie, miałem ustawiony wyjątek, żeby ciasteczka ze strony go.cyfrowypolsat.pl były zawsze zapisywane, dlaczego więc taki komunikat? Co można z tym zrobić? Kiedy limit się odnawia? Zależy mi na dostępie do Euro2016 na tym komputerze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane, że kolejna zmiana urządzenia dopiero po 16 czerwca - masakra.

Może ktoś biegły w obsłudze tego [...] Firefoxa oświecić mnie jak mam ustawić te [...] ciastka żeby z go.cyfrowypolsat.pl z ncplusgo.pl i z hbogo.pl były zawsze zapamiętane a z innych stron żeby się usuwały przy wyłączaniu komputera? Niby właśnie tak to ustawiłem a tu po aktualizacji Firefoxa znów to samo, przy każdym logowaniu widzi go jako nowe urządzenie.

Edytowane przez Barti
Na forum nie używamy wyrażeń wulgarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy działają wam już POSATY SPORT 2 i 3 w GO. Bo u mnie są juz dostepne ale wywala komunikat "Nastąpił błąd podczas próby uzyskania licencji. Sprawdź swoje połączenie z internetem, a nastepnie sprubuj ponownie".

A macze już za chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć a działają wam Polsat Sport 2 i 3 HD w multiroom ? Bo mi działa na evobox a na multiroomach nie .

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie PS2 i 3 w CP GO - pisałem w wątku dedykowanym tym kanałom - taką odpowiedź dostałem przy swoim komentarzu na FB CP:

"asz dział IT nadaje uprawnienia kolejnym grupom Klientów, niebawem wszyscy uprawnieni będą mieć kanały w swoich pakietach, również w aplikacji. Pozdrawiamy".

Może za chwil parę wszystko już będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...