Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witaj. Jest to pakiet zawierający wszystkie kanały, które możesz oglądać w ramach serwisu Cyfrowy Polsat GO.

 

Katalog treści online upoważnia do oglądania kanałów TV w ramach swojego abonamentu na jakiej liczbie urządzeń za pomocą serwisu Cyfrowy Polsat GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PWojciechowska napisał:

No, a jak to uruchomić? Mam CP i ten pakiet, ale w CP Go.

Z jakiego urządzenia korzystasz?

 

2 godziny temu, disinter napisał:

Katalog treści online upoważnia do oglądania kanałów TV w ramach swojego abonamentu na jakiej liczbie urządzeń za pomocą serwisu Cyfrowy Polsat GO?

Możesz korzystać z serwisu maksymalnie na 3 urządzeniach mobilnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja zainstalowana ponownie. Niestety nadal nie działa. Jak widać w ICOK, usługa aktywna, a telefonie już nie.

 

8d5f0ef677a75e61fdee49a0e47403b9.jpg62be3b59de75ea37fdb78ab51a760658.jpg

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ponowne skorzystanie z opcji Aktywuj ON THE GO widocznej na zdjęciu, a także zweryfikowanie działania usługi w trzecim sprzęcie. Przykro mi z powodu niedogodności.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witaj. Jest to pakiet zawierający wszystkie kanały, które możesz oglądać w ramach serwisu Cyfrowy Polsat GO.

 

Czy na tych 3 urządzeniach, typu smartfon, tablet, PC, aby odbierać tylko kanały TV w ramach swojego abonamentu, w serwisie Cyfrowy Polsat GO, to trzeba mieć aktywną usługę ON THE GO?

Ile trwa nadawanie uprawnień do odbioru tylko kanałów tv w serwisie CP GO po zainstalowaniu na dowolnym z trzech urządzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do korzystania z CP GO na urządzeniach mobilnych należy mieć uruchomiony pakiet OTG możliwy do aktywacji za 5 zł podczas przedłużania umowy. Usługa zazwyczaj zostaje włączona od razu. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz maila na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl z opisem sprawy i uzupełnieniem: imienia i nazwiska, numeru karty dekodera i telefonu do kontaktu.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony absolutnie nikomu nie polecam usługi Cyfrowy Polsat GO / On the go. Kiedyś ją miałem, ale po jednym okresie umowy niestety z niej zrezygnowałem.

Brak podstawowych kanałów, a do tego często wadliwe działanie tej usługi, w mojej ocenie dyskwalifikuje ją.

Szkoda, bo sama idea tego typu usługi jest bardzo ciekawa. Jak widać, Cyfrowy Polsat jeszcze chyba nie za bardzo dorósł do tego typu usług. :roll:

Do tego jeszcze jakaś "chora" polityka Cyfrowego Polsatu pod względem warunków dostępu do tej usługi. :crazy: Usługa ta powinna być dostępna normalnie jako opcja dodatkowa, z możliwością jej włączania i wyłączania w trakcie trwania umowy, podobnie jak jest np. z opcją HBO HD.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SatExpert napisał:

A co za problem doinstalować sobie WP Pilot, w którym w pakiecie bez opłat są wszystkie podstawowe kanały ogólnotematyczne? ;)

 

Tutaj mówimy wyłącznie o usłudze Cyfrowy Polsat GO / On the go, a nie o WP Pilot, czy innych tego typu.

Poza tym, nie po to się wykupuje tę usługę, a przy tym przedłuża umowę, aby dodatkowo jeszcze doinstalowywać, czy dokupywać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, śmiechu warte napisał:

Cieszcie się ludki z NC+, że z nc+GO nie ma takich cyrków.

 

Obejrzałem na CP GO cały mecz Onico - Zaksa ostatnio i też nie było żadnych cyrków, jakość znacznie lepsza niż w NC+ GO ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Czy mógłby ktoś sprawdzić czy działa mu usługa GO w CP. U mnie nie działa żaden kanał online - wyskakuje informacja o wolnym połączeniu internetowym (mam 100 Mb/s) i nic się nie buforuje lub komunikat błędu "Przepraszamy, materiał jest obecnie niedostępny BŁAD: 3001". Dzieje się tak na dwóch komputerach.

Dodatkowo materiały VOD również nie działają, gdyż przy próbie włączenia czegokolwiek otrzymuję komunikat błędu "Nieprawidłowe dane z serwera - BŁĄD: 2001".

 
Edytowane przez tu_tek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...