Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak,PSP są tylko jako jedyne wyszarzone.Na telefonie to hulają te wszystkie oprócz PSP. Na telewizorze to raz się uruchamia jakikolwiek kanał,a raz nie jak ma humor.Jak się nie uruchamia to wywala jakiś kilkucyfrowy błąd. Po czym aby dało radę odpalić to trzeba kilka razy włączać i wyłączać.No ale mam okazję zobaczyć jak to działa na tv w ramach tej jakiejś ich promocji.Wiem że jednak,gdy będę przedłużał umowę, to jednak nie będę brał CP GO, skoro raz działa, a raz nie działa. 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym jakiś czas temu. Kanały działają tylko w aplikacji i bez PSP.

Posiadanie opcji "Katalogi Online" też daje dostęp do kanałów z pakietu w On The GO. Takie info dostałem od specjalisty CP tu na forum. Oczywiście opłat dodatkowych za to nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Bo po [beep]ę mi takie coś co na jednym urządzeniu raz działa, a raz nie działa i na innym i na odwrót. Jak gra w ruletkę.Gdy np.będę na działce i będę chciał obejrzeć jakiś mecz lub film,a tu klops.Komunikat:wystąpił błąd odtwarzania materiału (100041).Więc szkoda na coś kasy,na co nie wiadomo czy będzie działać jednego dnia,a innego nie.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim odczuciu ta opcja w obecnej formie jest bez sensu - mam tu na myśli płacenie za usługę poprzedzone dopisaniem jej do umowy. W moim odczuciu wszystkie lub przynajmniej część stacji (ogólne, rozrywkowe, informacyjne i muzyczne) powinny być dostępne w ramach opłacanego abonentu na telewizję satelitarną bez kombinowania z umowami. Tak samo można by udostępnić streaming do apek w dekoderach i tą drogą poszerzać ofertę satelitarną o dostępne dla każdego stacje internetowe z paczką TVP3 na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodaje jeszcze raz posta bo wcześniej forum mi pokazywało zdublowany i zgłosiłem do skasowania, a jednak był jeden... ;) 

I teraz nie widać na co @patryszq odpowiada.

 

Pytałem czy w usłudze były TVN24, TVN Turbo itp. bo nie pamiętałem, żeby się wyświetlały, ale rzadko używam CP GO.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...