Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krzysiek_ napisał:

Kanały niby są odblokowane a gdy jakiś wybieram to mam komunikat o aktywacji CP GO :/ https://zapodaj.net/e60b3fb2b22ab.png.html Posiadam pakiet  Familijny HD :) 

Napisałem wyraźnie, że działa to tylko w aplikacji CP GO (u mnie Android). W przeglądarce WWW nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 15:45, maniek357 napisał:

Napisałem wyraźnie, że działa to tylko w aplikacji CP GO (u mnie Android). W przeglądarce WWW nie działa.

Sprawdziłem i tak jest :) Słabo to wygląda bo, np. poprzesz aplikację nie mogę oglądać powiedzmy jakiegoś serialu, który w IPLI jest za darmo także to jest badziewie jednym słowem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu Cyfrowy Polsat GO w ogóle powinien być dostępny dla wszystkich abonentów bez bawienie się w przedłużanie umowy. Obecnie usługa tylko generuje nie potrzebne koszty dla abonentów które równie dobrze mogą być w kosztach abonamentu - to samo zresztą tyczy się IPTV. Poza tym Ipla oferuje niektóre stacje za darmo lub po wysłaniu SMSa - prawie wszystkie są w streamach Ipli lub w konkurencyjnym WP Pilot więc tym bardziej wygląda to dziwnie.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ostatnio chciałem sobie zobaczyć film World War Z ... no i  widzę, że nie da się go oglądać bo jest  "KUp Dostęp" .. zacząłem grzebać i w opcji pakiety mam coś takiego jak na zdjęciu .. Z tego co kojarzę nigdy nie miałem czegoś takiego .. Czy wy też tak macie ?? wydawało mi się , że jak ma się full pakiet i te katalogi online w umowie to nie powinno czegoś takiego byc


https://zapodaj.net/images/913a7685ddd19.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z usługą polsat go na komputerze , otóż przeprowadziłem czyszczenie rejestrów itp itp.  w związku z tym Polsat GO woła rejestrację,
ok chcę się zarejestrować a tu lipa mam przekroczony limit urządzeń.
Fakt widnieje mi na koncie 4 urządzenia i czekam na możliwość usunięcia jednego czy dwóch urządzeń, ale, ale do tej pory spokojnie mogłem korzystać z usługi.
A tu wychodzi na to że jak przeprowadzi się taki zabieg - czyszczenie rejestrów, ciasteczek itp. to przy kolejnym logowaniu na tym samym urządzeniu Polsat Go traktuje jako automatycznie dodanie
nowego urządzenia zwiększając listę urządzeń!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pako napisał:

Mam problem z usługą polsat go na komputerze , otóż przeprowadziłem czyszczenie rejestrów itp itp.  w związku z tym Polsat GO woła rejestrację,
ok chcę się zarejestrować a tu lipa mam przekroczony limit urządzeń.
Fakt widnieje mi na koncie 4 urządzenia i czekam na możliwość usunięcia jednego czy dwóch urządzeń, ale, ale do tej pory spokojnie mogłem korzystać z usługi.
A tu wychodzi na to że jak przeprowadzi się taki zabieg - czyszczenie rejestrów, ciasteczek itp. to przy kolejnym logowaniu na tym samym urządzeniu Polsat Go traktuje jako automatycznie dodanie
nowego urządzenia zwiększając listę urządzeń!!!!

TAK- traktuje jako nowe urządzenie- na przyszłość nie kasuj ciasteczek CP GO.

Musisz wejść w ICOK-Usługi-VOD/PPV i wykasuj ten komputer i zaraz możesz się zarejestrować, pamiętaj tylko że taką szybką zmianę możesz zrobić tylko raz w tygodniu i tylko na jednym urządzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,  ja to już wiem, ale info o tym powinno być na stronie bo aktualnie jestem uziemiony 
poza tym na tablecie drugi problem, mam aplikacje zainstalowaną, pięknie ukazuje listę kanałów, ale nie odtwarza - ciągle efekt buforowania
na pozostałych materiałach ten sam problem - buforowanie - brak odtwarzania 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pako napisał:

ok,  ja to już wiem, ale info o tym powinno być na stronie bo aktualnie jestem uziemiony 
poza tym na tablecie drugi problem, mam aplikacje zainstalowaną, pięknie ukazuje listę kanałów, ale nie odtwarza - ciągle efekt buforowania
na pozostałych materiałach ten sam problem - buforowanie - brak odtwarzania 
 

Witam. Jak słusznie zauważył OlafS , po usuwaniu historii i plików cookie na wybranym sprzęcie, może wystąpić sytuacja związana z dodaniem nowego urządzania. W tej sprawie sugeruję zapisać zgłoszenie poprzez swoje konto ICOK.  Jeśli chodzi o niedogodności związane z odtwarzaniem materiału, proszę o zweryfikowanie, czy Twoje połączenie internetowe jest stabilne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pako napisał:

rozumiem co do pierwszego problemu :)
natomiast drugi - brak odtwarzania na tablecie - tak mam szybki internet (światłowód) wszelkie inne strony z podobnym działaniem...działają!
Chyba że muszę wejść na Polsat GO w wersji komputerowej,hmmm...

 

Miałem podobnie po zalogowaniu na komputerze działa na tablecie, więc spróbuj może i u Ciebie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać. Ponieważ nigdy nie miałem w umowie CP GO .Założyłem konto na tej apce.Ostatnio tak z ciekawości zainstalowałem sobie tą aplikację na urządzenia,i działają kanały HBO.Ogólnie to wszystkie kanały w tej aplikacji mi działają. Czy to jest teraz jakaś promocja na otwarte okno?Czy wszyscy tak mają,czy to jakiś błąd u nich?

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...