Skocz do zawartości

na nce nie ma narazie rozdziału CN i TCM


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Rozdział tych kanałów ma nastąpić w N pod koniec marca. Już nie mogę się tego doczekać. Trwają także rozmowy w sprawie dodania nowego kanału do pakietu Dzieci.

 

Skąd te info? Przedstawiciel n na forum n-ki poinformaował, że na razie nawet nie planują takiego ruchu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te info? Przedstawiciel n na forum n-ki poinformaował, że na razie nawet nie planują takiego ruchu!

 

Z infolinii platformy N. Jestem jej abonentem i dosyć długo nurtowała mnie ta

sprawa dlatego zadzwoniłem i przedstawiłem sytuację oraz że te kanały są oddzielnie na częstotliwości dosyłowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak nie było tak i nie ma tego rozdzielenia tych programów :evil: W pozostałych platformach można odbierać rozdzielony przekaz. Sprawdziłem to. Głupotą jest nadawanie tych kanałów z własnej częstotliwości. Pozostałe platformy opamiętały się w porę i ciągną sygnał z dosyłu technicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmirek dlaczego twierdzisz ze CP robi to jak zwykle piracko?

 

ja śmiem twierdzić ze jest dokładnie odwrotnie.

 

cudowna platforma N ogranicza dostęp do kanałów ogólnodostępny i narzuca na siłę listy kanałów.

 

a to ze w CP można sobie samemu rozdzielić CN od TCM jest spowodowane tym, ze abonenci słonecznej platformy tworzą sobie sami własne listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...