Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak T-Systems ma bardzo duzo miejsca ok 25 kanalow w MPEG2 i to jakies pseudo sex linie. Bardzo interesujace kanaly a jakosc prawie jak w HD przy bitrate ok 1Mbps i rozdzielczosci 352x288

 

widać nie specjalnie się postarałeś. Ten transponder o którym mówisz, ma 5000 kbps wolnego miejsca, a więc całkiem przyzwoicie. Zauważ, że DT ma także inne tp na Hotbirdzie, m.in. 11.054 H, który ma aż 14000 kbps, podobnie jak 10.853 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

 

Wczoraj miałem okazję trochę pośmiać się z ekipy TVS.

Jechali fiacikiem (na szybie 3) na numerach WE ... z logo swojej stacji na tylnej klapie.

 

Rzecz działa się w Sosnowcu .. czegoś szukali bo pytali o drogę taksiarzy ... tak się zagadali, że jak dali po gazie to nie zatrzymało ich nawet czerwone światło na skrzyżowaniu. Zorientowali się dopiero gdy na nie niemal wjechali ... a tam ruch jak w ulu ...

 

Ale najistotniejsze poza tym wydarzeniem to fakt, iż ze wszystkich informacji z klapy doczytałem się ich strony www.

http://www.tvs.pl .

 

Pozdrawiam

i życzę szerokiej drogi ekipie TVS bo jak tak będą jeździć to może okazać się, że będą chodzić piechotą ... :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zapytać Dyrektor TVS o 2 rzeczy:

1)Czy będzie pokazywany na antenie sport ?

2)Na jakiej częstotliwości na satelicie będzie nadawany kanał i kiedy

rozpoczną się testy ?

 

A odpowiedź dostałem następującą:

Ad1. będzie pokazywany sport w zakresie poza licencyjnym - mysle, że w

ciekawy sposób.

Ad2. proszę poszukac nas na platformach: cyfrowy Polsat, cyfra +, bądź n.

Pozycje FTA podamy wkrótce.

 

Myślałem ,że coś więcej się dowiem o pozycji ,ale nic trudno trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem newsy o tym kanale i całkiem świetna kanał może być.Ramówka spoko tj.sport,kultura,film,wiadomości itp.Tylko szkoda,że kanał będzie dostępny tylko na Śląsku :(

 

podaj mi informacje że TVS w skrócie ma emitować programy kulturalne i filmy bo to takie dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od dyrektora programowego TVS:

 

Szanowny Panie Hubercie

Dziękuję za Pański list, który utwierdza mnie w przekonaniu że idea tworzenia telewizji regionalnej na Śląsku warta jest naszych wysiłków i zaangażowania.

Sygnał testowy naszej stacji będzie nadawany już pod koniec marca tego roku poprzez platformy cyfrowe ( N, Cyfra Plus, Cyfrowy Polsat) a także poprzez FTA oraz bezpośrednio z satelity Hot Bird 13’. Nasz program będzie również dostępny w większości regionalnych sieci kablowych.

W chwili gdy rozpoczniemy codzienne emisje programu, co godzinę na naszej antenie pojawiać się będzie blok informacyjny złożony z trzech elementów – dziennik, sport , pogoda.

TVS to w tej chwili największa w Polsce telewizja regionalna. Nasz program adresowany będzie do mieszkańców Śląska i Zagłębia, a w najbliższej przyszłości także do widzów regionów Częstochowskiego j i Podbeskidzia. Mamy nadzieję że wkrótce nasz program, ze względu na jego regionalny charakter, oraz atrakcyjną i nowoczesną ofertę stanie się jednym z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych programów w tej części kraju.

Pozdrawiam i życzę samych przyjemnych chwil z TVS

Sławomir Zieliński

Dyrektor programowy TVS

 

Czyżby mieli przesunąć o kilkanaście dni termin startu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...