Skocz do zawartości

Jak czytacie książki/gazety?


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jak czytacie swoje ulubione czasopisma. Czy w wersji papierowej czy w e-wydaniach?

 

Ja próbuje się przekonać do tej drugiej wersji, bo jest dosyć wygodna. I tak czytam niektóre gazety. Jednak do książek nie mogę się przyzwyczaić i lubię przewracać strony.

 

Jak jest u Was? Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam wyłącznie papierowe wersje, ale teraz książek już niestety nie, tylko czasopisma: ''Świat Wiedzy'' i jego wydania dodatkowe: ''Historia'', ''Medycyna'', ''Ludzie'', choć i na to mam ostatnio mało czasu. Ale jak czytam to zawsze wszystkie artykuły.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasopism i gazet praktycznie nie czytuję, więc nie ma o czym mówić. Wszystko (a na pewno - większość) jest w necie.

 

A książki - zależy. Ostatnio czytałem "analogową", bo taką dostałem. Ale sam raczej kupuję e-booki na Kindle, od kiedy go dostałem parę lat temu - zacząłem doceniać. Wcześniej też jakoś nie byłem przekonany, ale fakt, że go po prostu mam uczynił cuda. Nie wyobrażam sobie jechanie na wakacje z kilkoma kilkusetstronicowymi kobyłami, a to czas, kiedy najwięcej czytam. A Kindla można wziąć nawet do większej kieszeni w kurtce.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś do kwietnia 2013 czytałem tylko papierowe wersje. Obecnie czytam także ebooki, mam ich ponad 600 na dysku. Choć i tak mam sentyment do papierowych, np. "wSieci" z dodatkiem o Żołnierzach Wyklętych kupiłem w papierowej wersji, choć wiem z jakiej strony mogę pobrać elektroniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obedcnie "Polactwo" i "Michnikowszczyzna- zapis choroby". Wcześniej np. Jakie piękne samobójstwo". "Gra o tron", "Zbrodnia i kara", "Ferdydurke", "Kuba"- autobiografia Jakuba Błaszczykowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Gazety i książki czytam wyłącznie papierowo, z jednym małym wyjątkiem: od czasu do czasu kupuję e-wydanie w PDF niektórych dzienników regionalnych z grupy Polska Press. Próbowałem tak czytać codziennie moją ulubioną gazetę, czyli "Express Ilustrowany" (choć nie jestem z Łodzi), ale nie mogę się do tego przekonać, dlatego zamówiłem ją w zaprzyjaźnionym saloniku prasowym i sprowadzają ją specjalnie dla mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...