Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ShadowMan Teraz to raczej z dubbingiem inne kraje nie mają problemu. W końcu przez to jak dali nam wersje CEE to wywalili sporo kreskówek.

A jaką wersję mieliśmy wcześniej? Czemu ją zmienili?

Ale to że emitują tylko 1/4 wszystkich odcinków Toma & Jerry'ego to im nie daruję. Udało mi się znaleźć nagrania wszystkich odcinków z CN. I co emisja to były zupełnie inne odcinki. A Boomerang to ciągle wałkuje jedne i te same 20 odcinków

Chyba trochę przesadzasz ;) Zgodzę się, że niektóre odcinki powtarzają bardzo często (np. "Afera z Barbecue" to widziałem przez ostatni miesiąc na pewno z 5 razy), a niektóre puszczą tylko kilka razy na rok, ale emitują wszystkie, albo prawie wszystkie ;) Ale Tom i Jerry to rzeczywiście jedna z kreskówek, w której nie rozumiem trochę polityki puszczania. Bo np. w Flintstonach i Jetsonach, puszczają wieczorem odcinek, i w nocy jego powtórkę, i tak jest ok. A Tom i Jerry leci kilka razy na dzień, i raz sobie powtórzą jakieś tam odcinki, raz dadzą jakieś inne... Jakby nie umieli jakoś po ludzku tego puszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dowiedziałem się też, że właśnie to po tej zmianie straciliśmy dużo klasyków. Trochę szkoda, bo dopiero od niedawna mam stały dostęp do Boomerangu i bardzo się rozczarowałem, jak spojrzałem na obecną ramówkę.

A Rosja to nie ma czasami też tej "naszej" wersji? Bo przecież emitowane są te oznaczenia wiekowe, i zobaczyłem też ostatnio jakąś ruską planszę, co mnie bardzo zdziwiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShadowMan mieliśmy wersję EMEA, 12 października 2011 r. gdy weszło Cartoonito, "poszliśmy" wraz z Rumunią i Węgrami do wersji CEE i przez to mamy polski blok reklamowy, a na wersji UPC normalne zapowiedzi po polsku.

Polski blok mieliśmy jeszcze za czasów EMEA, dokładnie wprowadzono go w lutym 2008 kiedy otrzymaliśmy 100% polskiego języka na tym kanale. Wtedy to był bardzo króciutki bo nawet czasem tylko 1 min. i były albo bloki reklamowe, albo identy, bez żadnych Garfieldów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Cartoonito całkowicie zastąpi Boomerang, niż zostanie wycofane z ramówki. Oglądalność Boomerang nie jest zbyt dobra, w przeciwieństwie do kanałów przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Niestety TBS coraz bardziej stawia na nowości, zapominając o wielu klasykach, co dotyczy również CN i TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, powinni rozdzielić Cartoonito z Boomerangiem. Tylko właśnie nie bardzo się opłaca. No ale w końcu kanał z klasykami rzadko jest rentowny, bo grupa docelowa jest bardzo ograniczona. Chociaż TCM na przykład też jakichś zbyt dobrych wyników oglądalności nie ma, no ale mimo tego dziwnym trafem jakoś się na rynku nadal trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc trzeba czym prędzej, zanim Cartoonito zastąpi Boomerang powalczyć o Zwariowane Melodie po 1948 r.

 

Petycja przygotowana, mogę zaprezentować tekst:

Szanowni państwo odpowiadający za kanał Boomerang!

 

W imieniu fanów Zwariowanych Melodii chcielibyśmy prosić o częstszą emisję tego serialu. Obecnie w stacji w ciągu dnia powszedniego możemy zobaczyć tylko 35 minut serialu (15 po południu + 20 wieczorem). Chcemy by Zwariowane Melodie były emitowane częściej, tak jak za dawnych czasów.

Wielu z polskich odbiorców Boomeranga mogło zobaczyć odcinki sprzed 1948 r. w Canal+, TV Puls, Cartoon Network i w waszej stacji. Chcemy by stacja zainteresowała się fanami i zaczęła emitować odcinki tej serii animowanej po 1948 r. Jest wiele odcinków, które posiadają dubbing (w postaci VHS/DVD), ale także wiele, które potrzebują zdubbingowania. Nasza prośba jest taka, żeby stacja zleciła dubbing do emisji odcinków, które nie były dubbingowane. Jakby była możliwość, to prosimy o przywrócenie dwóch aktorów do dubbingu:

- Roberta Rozmusa jako Królika Bugsa

- Sylwestra Maciejewskiego jako Kuraka Leghorn'a

Dzięki nowym odcinkom Zwariowanych Melodii, stacja zyskałaby sympatię widzów, oraz ci co nie mogli zobaczyć na DVD takich odcinków, a oglądają np.: seriale produkcji Warner Bros. z postaciami Zwariowanych Melodii, mogli poznać historię powstań danej postaci.

Liczymy na rozpatrzenie naszej prośby.

 

Z poważaniem

My, fani Zwariowanych Melodii niżej podpisani.

 

Tylko teraz na Petycjach Online zrobić, żeby ludzie się podpisali i wysyłam maila do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, przynajmniej wiemy na ile stać Boomerang.

 

No ale skoro udało im się odkupić taki jetixowo-disneyowski dubbing z Eurocomu, to dlaczego nie mogli np. odkupić starego dubbingu "Sylwestra i Tweety'ego na tropie" z Canal+?

 

Kurczę, nie chciałbym żeby to samo spotkało Pinky'ego i Mózga czy Freakazoida jak ich Boomerang też postanowi wyemitować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro udało im się odkupić taki jetixowo-disneyowski dubbing z Eurocomu, to dlaczego nie mogli np. odkupić starego dubbingu "Sylwestra i Tweety'ego na tropie" z Canal+?

Może nie wiedzieli po prostu, że dubbing do tej kreskówki już istnieje. Ale trochę mi się to dziwne wydaje, skoro zrobili nowy dubbing w tym samym studiu, co powstał stary (Master Film). Przecież najpóźniej wtedy powinni dostać jakieś info, że dubb już istnieje. No ale może w Master Filmie sami już zapomnieli, że robili już kiedyś do tego dubb :)

Bo np. w przypadku Taz-Manii, to nowy dubbing chyba musiał być. Bo stary robiła TVP, a z TVP to wiadomo, jak to jest. Mianowicie nie wiadomo nic ;) Mogli wykasować, mogli zgubić, mogli zażądać zbyt dużą sumkę za odkupienie... Turner chyba nie chciał się tak bawić, więc zrobili nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie w Canal+ to oni ten dubbing mają, ale chcieli więcej niż mógł Turner dać.

 

A jakimś cudem Warner posiada dubbing do ZM po 1948 r. ze starym dubbingiem i jakoś TV Puls te odcinki puścił bez problemu. :lol2: A w sprawie Boomeranga to praktycznie musi być nowy dubbing - ze względu na to, że były VHS-y i DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trzeba czekać na kwiecień w sprawie Animków, i może... Taz-Manii. :)

 

Z ostatniej chwili Maraton Włochahahaczy 1 kwietnia (Cartoonito w tym dniu prawie 8 godzin (7:00-12:45 i 17:00-19:15). No i powrót "dawnego" Boomeranga z klasykami wieczorami i w weekendy.

 

źródło: Blog Boomeranga CEE.

 

Według sceptyków to jest już "próba" przeforsowania 8 godzinnego bloku Cartoonita, tak jak w przypadku wersji Paneuropejskiej (EMEA). :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...