Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej mam żalowac, ze tego kanalu nie ma w Cyfrze+ ? Leci tam cos ciekawego ? Jak wyglada sprawa z Looney Tunes ? Czy dobre, stare kreskowki leca na jakichs innych kanalach ?

Odpowiem, że dalej są sprzed 1948 r. W tej kwestii trzeba petycję napisać, może w końcu nas posłuchają.

 

EDIT: 21:00 - Fostersi będą emitowane prawdopodobnie do 39-tego odcinka, albo do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TBS zdradził co pokaże w 2013 roku na antenie Boomerangu i pasma Cartoonito:

Kanał Boomerang zaplanował dla swoich widzów rok pełny śmiechu, zabawy i nauki. Na starsze dzieci czekają takie premiery jak: „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego” (luty), „Animaniacy”, „Muminki”, „Inspektor Gadżet” oraz nowe odcinki „Przygód Animków” (marzec) czy „Garfiel Show” (październik).

Natomiast maluchy i ich rodzice mogą spodziewać się ciekawych nowości w bloku Cartoonito, który dedykowany jest przedszkolakom. W lutym zadebiutuje w nim międzynarodowy hit promujący zdrowy tryb życia pt. „Leniuchowo”. Mieszkańcy tytułowego miasteczka uczą się o tym, jak ważne jest jedzenie zdrowych posiłków i codzienne ćwiczenia od ultra-atletycznie zbudowanego superbohatera Sportacusa. Ale, aby dziewczynki i chłopcy mogli dbać o swoją kondycję, Sportacus musi mieć na oku Robiego Zgniłka – czarny charakter, który najbardziej ze wszystkiego nie znosi aktywności fizycznej i ciągle stara się przeszkadzać dzieciakom.

W październiku do bohaterów Cartoonito dołączą „The Doozers” – pomysłowe i pracowite stworki, które rodzice mogą pamiętać z serialu „Fraglesi”. Misją zawsze bezpiecznie ubranych w kaski budowalne Duzersów jest inspirowanie dzieci do ulepszania świata poprzez mądre, ekologiczne wybory, wymyślanie narzędzi, gadżetów, budynków, konstrukcji i technologii, które wspierają ochronę środowiska.

Dodatkowo przedszkolaki zobaczą w tym roku nowe odcinki swoich ulubionych bajek: „Bananów w piżamach”, „Jelly Jamm”, „Wło-cha-cha-czy” i „Bajania z Cartoonito”.

Źródło: tvnaziemna.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda od klasyki trochę już boomerang ubiega ale patrząc na to co szykują to jestem pod wrażeniem. Będą emitować to co lubiłem w dzieciństwie.Dobre i to bo już myślałem że staną się drugim Cartoonem. Przy Całkiem nowych przygodach Toma i Jerrego to chyba nowe odcinki powinny być bo ten serial już jest. A jeśli chodzi o Gadgeta to patrząc na to że będą emitować też Leniuchowo to mam wrażenie że jakby przejmowali wszystko po Jetixie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Normalnie zaraz dostanę nerwicy z tym polskim okienkiem. Tylko garfield short i garfield short. Zauważyłem nawet że w CEE lecą normalne zapowiedzi które mogliby emitować śmiało dla nas, ale nie no po co oni zaraz muszą dać polskie okienko żeby wyemitować Garfield Short. A skoro mowa o zapowedziach to po co oni zapowiadają cały czas Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego skoro to była nowość w październiku. I kolejna kwestia, powtórka powtórki pogania. Po jakiego grzyba emitują w kółko wybrane 30 odcinków Toma i Jerry'ego czy zwariowanych melodii. Jest źle z tym naszym boomerangiem, a nawet bardzo źle. Chciałbym żeby przywrócili wersję PAN bo to co teraz jest dla nas to jest totalne dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2 i @raimondo Tu się z wami zgodzę, w sprawie polskich zapowiedzi na wersji emitowanej na potrzeby UPC Direct na Węgrzech dostałem cynk od znajomego z Węgier, bo u nich na Thorze działa Boomerang CEE i są reklamy po rumuńsku. Na naszej wersji mogliby emitować reklamę polską i wrócić do oryginalnego okienka.

 

Ja już do nich pisałem w tej kwestii, ale oni nic nie mogą z tym zrobić. :?: A w sprawie Zwariowanych Melodii trzeba napisać petycję do Boomeranga o emisję odcinków po 1948 r. (nowy dubbing, bo stary może iść do TV Puls, jeśli chcemy mieć wszystkie odcinki od Warnera). Miałem nawet chęć samemu napisać to, ale czekam na pomoc od znajomego. Również chcemy by wyemitowano z polskim dubbingiem Daffy Duck Quackbusters w Boomerangu. Nie pogardziłbym, gdybym wziął z emisji filmowej dubbing do Unikatowego Daffy'ego z 1948 r. i Transylvanii 6-5000 z 1962 r. z Bugsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Tak jak wspomniałem trzeba by grupowo napisać petycję do Boomeranga, żeby tym się w końcu zajęli (mam na myśli Zwariowane Melodie), żeby dali odcinki po 1948 r. Wałkują te same odcinki od 8 lat. Czyż nie stać ich było na zakup praw. Na przykład na początek mogli dać Strusia Pędziwiatra z tych po 1948 r. (począwszy od The fast and the furry-ous).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa. Tylko trzeba dobrze popatrzeć. Bo jest tajna, jak coś i dlatego jest nie tegez. Zaraz admin wyłączy blokadę i spróbujcie jeszcze raz.

 

Sory za spam. Ale razem w grupie możemy zadziałać w sprawie seriali z postaciami Zwariowanych Melodii, oraz ich pokrewieństwami na Boomerangu. Boomerang po tych ośmiu latach powinien pamiętać o fanach Zwariowanych Melodii i odcinkach po 1948 r. Czy nasza wersja musi być gorsza od pozostałych? Zapraszamy serdecznie, dzięki czemu może się nam powieść petycja w tej sprawie.

 

A co do filmów w przyszłym miesiącu to będzie kilka razy Scooby-Doo i raz tylko Garfield Show: Futrzane opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za spam. Ale razem w grupie możemy zadziałać w sprawie seriali z postaciami Zwariowanych Melodii, oraz ich pokrewieństwami na Boomerangu. Boomerang po tych ośmiu latach powinien pamiętać o fanach Zwariowanych Melodii i odcinkach po 1948 r. Czy nasza wersja musi być gorsza od pozostałych? Zapraszamy serdecznie, dzięki czemu może się nam powieść petycja w tej sprawie.

No inicjatywa dobra, ale szczerze, jakby realnie na to popatrzeć, to wątpię, aby coś w tej kwestii się stało. W końcu Cartoon Network od czasu startu w 1998 r. nie puszczał nigdy odcinków ZM po 1948 r. (poza Strusiem Pędziwiatrem, ale to jest wyjątek). Dlaczego więc Boomerang miałby zacząć z ich emisją? W końcu Boomerang to nic innego jak starsze kreskówki z Cartoon Network + parę innych dokupionych produkcji. Nie ma więc zbytnio czego oczekiwać. Chociaż też bym sobie tego życzył :)

 

No i tak poza tym to mogliby trochę więcej klasyki puszczać, bo jak na razie to bardzo kiepsko jest. W ciągu dnia to same najpopularniejsze seriale (które i tak już leciały wiele razy, zarówno na CN jak i na Boomie) i Cartoonito. Tylko w weekendy i w nocy jest trochę więcej klasyki (ale to też tylko namiastka tego, co było). Nie rozumiem też, po co powtarzają w kółko takie seriale jak Droopy superdetektyw czy Penelopę Pitstop. Te seriale mają 13-16 odcinków, i lecą CODZIENNIE. To oznacza, że w 2-3 tyg. przelatuje cały serial. A powtarzają je już od lat. Zamiast tego mogliby (gdyby trochę pomyśleli) zamieniać te klasyki na inne. Ale niestety oni wolą dokupywać sobie zamiast tego jakieś Leniuchowo... A może to zależy od tego, że mamy jakąś tam wspólną wersję na wschodnią Europę(?) (poprawcie mnie jak się mylę) i inne kraje nie mają do wszystkiego dubbingu zrobionego?

No ale dobra, nie będę się już bardziej rozpisywał, bo i tak się nic nie zmieni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShadowMan Teraz to raczej z dubbingiem inne kraje nie mają problemu. W końcu przez to jak dali nam wersje CEE to wywalili sporo kreskówek. Ale to że emitują tylko 1/4 wszystkich odcinków Toma & Jerry'ego to im nie daruję. Udało mi się znaleźć nagrania wszystkich odcinków z CN. I co emisja to były zupełnie inne odcinki. A Boomerang to ciągle wałkuje jedne i te same 20 odcinków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...