Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I nie było wczoraj Popeye o 1.25, puszczali jakieś urywki kreskówek przez cały czas. Tak czy siak uważam, że nasza wersja Boomerangu nie jest taka zła, chociaz ten blok cartoonito powinni wywalić, dac osobny kanał lub wcisnąć w CN to by wiekowo przynajmniej pasowało bo zawsze uważałem Bommerang za kanał skierowany do troszke starszej widowni teskniącej za klasycznymi kreskówkami, na których sie wychowali. Akurat mam dostep do Boomerangu włoskiego i musze przyznac, ze tam to jest dopiero padaka, większośc to nowsze wersje klasycznych kreskowek, najbardziej odpowiada mi wersja niemiecka, polska i moze francuska, chociaz we Francji pałeczke zaczyna przejmowac kanał Boing, który jest całkiem niezły.

1. Tak o 01:25 (miałem dużur i miałem wtedy czas oglądać TV) czy później nie było Popeya tylko Zwariowane Melodie.

2. Włoski Boomerang "idzie" z duchem czasu co za tym idzie niszczy jako tako tematykę kanału, bo raczej powinny to być klasyki a wg mnie odbiorcami kanału to dzisiejsi 30-40 latkowie którzy te kreskówki pamiętają jeszcze za czasów analogowego niemieckiego Cartoon Net :)

3. Francuski Boomerang (do tego mam dostęp 24/7) ma maraton kreskówek Looney Toons - Ca Boom od ok 20:45 do 00:00 i za to go cenię oglądam prawie codziennie :>

4. A co do pasma Cartoonito jak mają dużo materiału to niech nie zaśmiecają kanału i otworzą własny np od 6:00 do np 20:00 i każdy będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2 ciesz się, że one są tak samo długie jak te rumuńskie, chociaż wczoraj był jeden przypadek, w którym trafiłem na przerywniki Garfielda. :o

 

Czy jak zmiana biura reklamy na Atmedię o ile się nie mylę pomoże Boomerangowi i Cartoonowi? Przekonamy się, może w końcu dadzą więcej reklam do Boomeranga.

 

EDIT: 20:35

Po Szczeniaku zwanym Scooby-Doo o 19:50 zauważyłem powrót krótkometrażówek Garfielda - znowu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio zauważyłem, że na tej oryginalnej wersji reklamowej coraz częściej rezygnuje się z reklam rumuńskich, a tylko są emitowane wstawki międzyodcinkowe i są zapowiedzi.

Dziwne, ja pisałem do nich, żeby to u nas zrobili, a tylko się na wersji bez polskiego bloku reklamowego powiodło? A po drugie jestem ciekaw jak na tej wersji Boomeranga CEEA z Thora w polskim języku, czy Polacy na Węgrzech oglądają rumuńskie reklamy, czy to u nich tak samo jak u nas jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym oprócz Fosterów do Boomeranga, a mianowicie zawita serial znany Nam z... Jetixa i Disney Junior: Leniuchowo. Ciekawe czy dadzą nowy dubbing?, czy też zostaną na Jetix'owym.

 

Cytat z bloga polskiego CN/Boomeranga o tym serialu:

Znany z emisji w Polsce na kanałach Jetix, Disney Channel i Disney Junior serial Leniuchowo (ang. Lazy Town) zostanie wyemitowany na Boomerangu w bloku Cartoonito.

We wrześniu 2011 Turner Broadcasting Systems nabyło prawa do serialu oraz marki. Właśnie ruszyła produkcja III serii serialu, w której pojawi się nowa Stephani (w jej rolę wzięli się Chloe Lang), nowe przygody i gadżety. TBS nabyło również prawa do emisji dwóch poprzednich serii, które zostaną wyemitowane na początku 2013 roku, jeszcze przed premierą trzeciego sezonu.

 

źródło: cartoonboom.xaa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, Leniuchowo... :roll:

Pamiętam, jak bardzo nienawidziłem tej bajki. Nie mieściło mi się w głowie jak takie coś mogło trafić do Jetixa... jeszcze bardziej mnie dziwiło, czemu tego nie dali do Jetix Play.

 

Jeśli chodzi o 3 serię, to pewnie będzie nowy dubbing, zwłaszcza, że jest nowa Stephani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ten Boomerang się polepszy, ale jest coraz gorzej z tym Boomerangiem. Porównajcie siobie Boomerang 5 lat temu a teraz. Niestety klasyki coraz mniej a więcej nowości. Za pare lat będzie tu jak z Cartoonem że tylko z 2 tytuły zostaną klasyczne. Cała nadzieja w Boingu który chciał (ale czy nadal chce?) startować w MUX1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...