Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj zauważyłem, że Boomerang ma zmienioną ramówkę (może wcześniej była, ale ja dawno nie oglądałem Boomerangu, a nikt nie pisał ;) ). Na pierwszy rzut oka wkurza to, że teraz Flinstonowie są emitowani bardzo późno (o 3:10 i 6:00). Nie wiem czy usunęli jakąś kreskówkę, może ktoś inny zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce pojawi się w październiku jako blok na kanale Boomerang. Jak dowiedzieliśmy się, obecnie nie jest planowany start oddzielnego kanału Cartoonito (w Wielkiej Brytanii Cartoonito funkcjonuje jako samodzielna stacja telewizyjna).

źródło: http://www.boomerangtv.yoyo.pl

Szkoda tylko, że na Boomerangu w ostatnim czasie nie ma żadnych nowości oprócz powtórek i maratonów :|

Zamiast dać coś nowego (mam na myśli oczywiście nowe seriale w ramówce w postaci klasyków :wink: ) i dobrego, jak do kanału ze starymi kreskówkami to będzie jakaś dziecinada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj Boomerang miał jakąś awarię, bo przez ponad 30 minut na ekranie widniał kadr z jakiegoś odcinka Scooby Doo. Co prawda gdzieś w środku Boomerang puścił swój ident, a później te fragmenty z kreskówek, ale gdy później znowu włączyli obraz, to było to samo. Obraz został przywrócony o 15:37, ale nie kontynuowano już Scooby Doo, tylko od jakiegoś środkowego fragmentu Różowej Pantery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szykuje się koniec Boomeranga, po pierwsze wersje europejską w Polsce zastąpi nowa dla centralnej europy po 2..

 

Cartoonito na kanale Boomerang - początek 12 października emisja codziennie o 6:00, 11:00 i 17:00

Nowe seriale: Banany w Piżamach, Jelly Jamm, Looney Tunes: Maluchy w pieluchach, Gerald McBoing Boing

Boomerang

Nowe seriale: Kacper Szkoła postrachu, George prosto z drzewa

Koniec emisji: Perypetie Penelopy Pitstop, Tex Avery, Miś Yogi, Yogi Łowca Skarbów, Szczenięce Lata Toma i Jerry’ego, Droopy i Dripple, Droopy, Superdetektyw, Kocia Ferajna, Miś Paddington, Odlotowe Wyścigi, Pomocy! To banda Kudłacza, Różowa Pantera i przyjaciele, Dastardly i Muttley

Źródło: http://www.cartoonboom.xaa.pl/?p=743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem ramówkę Boomeranga w USA i zastanawiałem kiedy naszą wersje zniszczą i niestety naszego Boomeranga też to czeka. Kanał zrobi się bardziej jako siostrzany kanał Cartoona a nie emisyjny kreskówek klasycznych. Teraz podobno w USA taką role pełni cartoonito. Patrząc na taką sytuacje ciekawe czy Cartoonito nie powstanie w Polsce jako osobny kanał.

Dodam jeszcze że teraz Boomerang będzie wyglądał tak jak Cartoon z przed 7 laty kiedy było tylko 5 klasyków czyli Tom i Jerry, Zwariowane melodie, Scooby Doo, Flinstonowie i Jetsonowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...