Jump to content
Wodzu

Miraclepremiumbox mini

Recommended Posts

Witam.

Posiadam Miracleboxpremium mini. 

Modul polsatu w slocie na modul karta nc+ w dolnym czytniku kart soft nannowsze Egami.

Problem polega na tym ze przez pewien czas odkodowuje wszystko co mam oplacone zarowno z polsatu jak i nc+ a po jakims czasie tylko odkodowuje polsat albo nc+ albo nc+ i kilka tylko kanalow polsatu mimo oplaconego pakietu premium.

Co zrobic zeby caly czas bez problemu odkodowywalo zarowno polsat jak i NC+

Dzieki

A jak to zrobic i gdzie?

Podczas wgrywania enigmy dac cam czy domyslny oscam?

I gdzie co poustawiac?

Edited by Wodzu

Na jakim sofcie i na ktorej jego wersji dziala bez problemu modul polsatu CI+ ? 

Cam CI+ działa na dziś tylko na wersji 7.1.6 7.1.7 ma błąd. CI bez plusa wogole nie jest wspierany ale to już inny problem.Który też można rozwiązać.

Edited by kaspian0007

U mnie na egami 7.1.6 spoczatku rozkodowuje z modulu wszystko co ma rozkodowac a po chwili juz z niektorymi kanalami sobie nie radzi, czesc rozkoduje a czesc nie. 

Moze mam niewlasciwy oscam albo [beep]?

W wypadku modułu nie musi być nawet aktywny OSCAM.

By moduł działał prawidłowo( CI+) musimy pobawić się z ustawieniami CAID/

Edited by kaspian0007

Jak juz wspominałem wywaliłem moduł ale w ustawieniach modułu znajdziesz,Tam mniej więcej masz wybór jaki kanał z jakiego caid ma dekodować.

Edited by kaspian0007

Poustawialem Caid pododawalem kanaly w zadaniach modulu i dalej to samo kilka kanalow odkodowuje a pozostalych nie

CBS-y Filmbox-y przyrodniczy typu Discovery Science itp.

Jak zrobie restart tunera i przelacze na poczatku zaraz zeby je zdekodowal to je zdekoduje a np pozniej Cinamaxow juz nie da rady.

Tak jakby mial okreslona liczbe kanalow do zdekodowania np. 10 a jak juz chce 11-ty zdekodowac czy kolejny to juz nie daje rade

Probowalem nawet z samym modulem polsatu bez karty NC+ zeby czasem sie ze soba nie "gryzly" i na roznych softach i problem ten sam.

Tak jakby modul mial okreslona liczbe kanalow do zdekodowania mimo pakietu premium 

Co zrobic zeby plynnie odtwarzal i przewijal filmy z dysku?

I za pomoca DLNA

Edited by Wodzu

Dlaczego po wylaczeniu w stan czuwania i po ponownym wlaczeniu tunera nie chce mi odbierac zaden kanal tylko wyskakuje blad strojenie niudane. I dopiero po przelaczeniu na inne kanaly po jakims czasie lapie sygnal?

A jak to zrobić? U mnie przez dwa miesiące dekoder działał super. Od kilku dni zaczynają się non stop problemy "nieudane strojenie".

U mnie tak samo "nieudane strojenie" i to na roznych softach. Wiec wina softu odpada. I w dodatku nie chce wspolpracowac z modulem polsatu CI+

A nie lepiej zapodać   multiboota  na USB  i badać   image   zainstalować wszystko co można odpalić na tym boxie   i badać który jak pracuje z modułem CI+.  CI+ to najwiekszy fail ogólnie.Dlatego nie ma to jak 2 karty w 2 slotach.