Jump to content
mateo.poznan

RMF

Recommended Posts

Guest pauulo

Oczywiście ta stacja, jeśli ma grać dwie godziny disco polo w soboty, nie powinna zapominać o Braciach Figo Fagot.

Krzysztof Krawczyk kiedyś powiedział: "Wykonawcy obecni w Disco Relaxie nigdy nie będą obecni na antenach tych wspaniałych radiostacji EREFEM czy coś takiego..." i na tym można by zakończyć ten temat. Teraz na poważnie. Wprowadzania jakichkolwiek zmian w formacie stacji mija się z celem, a co dopiero DP. RMF to silna marka z wyrobioną pozycją. Nawet na zachodzie rzadko która stacja może się pochwalić takim udziałem w rynku i siłą przebicia.

Akurat sam Krzysztof Krawczyk sam sobie zaprzecza bo był zarówno w Disco Relaxie jak i RMF FM.

Co do Disco Polo to jest ono w stacjach tematycznych na RMFOn i tak powinno już zostać.

Guest pauulo

Gdyby w RMFon było więcej programów autorskich na żywo, to byłoby lepiej…

Guest pauulo

Jak dla mnie to dobry wynik – połączenie majnstrimu z alternatywą przebojem lata.

Jakie radio, taki przebój. :P A ja tam nadal nie rozumiem fenomenu tej piosenki. Sarsa ma fajne piosenki, ale tylko te inne, które nie są tak popularne.

Od piątku stacje radiowe w tym RMF FM będą miały pewien problem a mianowicie zagranie piosenek Pawła Kukiza będzie oznaczać agitacje wyborczą. Ja do tego bym doczepił jeszcze zagraniczny utwór "Cool Kids" grupy Echosmith bo właśnie "Cool Kids" też fonetycznie w piosence brzmi jak Kukiz.

Tylko że znając nasze urzędy zakończyło by się to grzywną dla stacji radiowej.

No i co, że w tej piosence słychać słowo "Kukiz". To nie jest polski utwór, więc może być.

A tymczasem dzisiaj w zastępstwie Kasi Wilk audycje "Lepsza połowa dnia" poprowadziła wraz z Kamilem Baleją pani Joanna Meus która tym samym zadebiutowała w paśmie dziennym gdyż dotychczas prowadziła jedynie nocki.

Nie mam nic do niego, dla mnie w niektórych tematach rozsądny, w innych trochę nawiedzony, wierzący naiwnie niektórym skrajnym politykom. Ale czy aż na Dziennikarza Roku?

No to weź się zdecyduj, albo uznajesz że się toczy na dno, albo uważasz że oferta muzyczna jest bardzo ciekawa. Bo te 2 stwierdzenia się wzajemnie wykluczają.

Bo może chodzi mu o to, że inne elementy programu (oprócz muzyki) kuleją. Jak dla mnie, to nie jest dobra stacja, znacznie bardziej doceniam stacje lokalne.

Ostatnio w nocy RMF FM emituje archiwalne audycje, m.in. materiały reporterskie, ''Historia pewnej piosenki'' i słuchowisko ''Dom nad wysypiskiem''.

RMF FM zagrożone upadkiem: www.rmf24.pl/oswiadczenie-radia-rmf-fm

Sprawa jest mniej więcej analogiczna do tej z Blue FM gdyż KRRiT nie chce przedłużyć koncesji. Obecnie stacja co godzinę przed Faktami alarmuje słuchaczy o sprawie.

RMF FM naraziła się władzy i mamy efekt. Mam nadzieję że dostaną tą koncesję.

Obecna koncesja dla RMF FM wygasa 25/05/2018.