Jump to content
mateo.poznan

RMF

Recommended Posts

Zobaczyli, że muzyka z formatu TV Disco robi furorę (ponownie) i wciąż się sprzedaje!?!

Mnie w to graj! Ja się cieszę. :brawo: Tak jak oglądam TV Disco, tak teraz będę słuchał RMF 80's Disco i RMF Polskie Disco. 8)

jak tego sluchać za pomocą winampa a nie dedykowanego playera rmf-u?

W niedzielę z okazji 22. urodzin RMF FM stacja zaprezentuje nową stronę internetową oraz oprawę muzyczną Faktów. O ile o pierwsze jestem spokojny, o tyle uważam, że obecny od wielu lat podkład Faktów jest ponadczasowy, prawie jak sygnał Wiadomości w Jedynce PR.

Mi się już tam znudził więc przydałoby się go nieco odświeżyć bo i tak był tylko imitacją wcześniejszego podkładu muzycznego.

Pierwsze Fakty w nowej oprawie właśnie trwają. Na szczęście nie zdecydowano się na całkiem nową muzykę, jest to raczej tylko odświeżenie ;)

Właśnie słucham Faktów RMF i nowa oprawa bardzo mi się podoba, chociaż przyzwyczaiłem się do starej oprawy. A tak dla przypomnienia:

Dziś 22.rocznica powstania RMF FM (dawniej Radio Małopolska FUN - retransmitujący 24-godzinny program francuskiego FUN Radio), ale dopiero w październiku 1991 r. RMF nadawało swój 24 godzinny program. Dopiero od 1992 r. zaczęto używać nazwy RMF FM.

Witam/ zarejestrowałem-zalogowałem się, tylko by napisać to spostrzeżenie. Pracowałem kiedyś w tym radio i przykro jak się słucha tego co się tam dzieje i jak zmarnowano niesamowity potencjał. Ale mniejsza.Chce jednak by zwrócić Wasza uwagę na Radio Bielsko- od razu wyczuwa się zaangażowanie, dynamikę w graniu i co najważniejsze nie słyszę, by ludzie przed stołem byli zbytnio ograniczeni- jeśli chodzi o swobodę działania. No i jingle- naprawdę dobre i szybkie. Coś tam musiało się zmienić bo słyszałem ich wcześniej i na pewno tak nie grali. Słucham wielu stacji polskich i ta zmieniła się na duży plus, tym bardziej ze to chyba należało do sieci regionalnych Pl Radia. na marginesie- jak można stać w miejscu przykładem jest Radio Katowice. NO to ja tak słyszę. Posłuchajcie Bielska-

W związku ze śmiercią Robina Gibba RMF Gold zmienił playlistę. Aktualnie stacja nadaje piosenki zarówno jego, jak i zespołu Bee Gees, którego był wokalistą.

W miare uczcili smierc Robin'a Gib'a.

Wielka strata. Czytalem newsy na bierzaco. Myslalem, ze da rade wyjsc... Jednak los chcial inaczej.

Dziś 15. urodziny listy przebojów "Hop Bęc" emitowanej w RMF FM (1997-2002) i RMF MAXXX (2002-obecnie).

Z tej okazji o godzinie 18 rozpocznie się specjalne, jubileuszowe wydanie "Hop Bęc" prowadzone przez Marcina Jędrycha z RMF FM (pierwszego prowadzącego Listę) i Przemka Grabowskiego z RMF MAXXX, jej aktualnego gospodarza.

W urodzinowym wydaniu, oprócz tortu dostępnego słuchowo i wzrokowo także dla słuchaczy, przewidziano specjalne atrakcje, między innymi największe hity i kity ostatnich 15 lat, alfabet Listy Hop Bęc, telefoniczne rozmowy z gwiazdami i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Więcej informacji -> http://media2.pl/media/93188-Dzisiaj-15 ... Maxxx.html

Super info.Byłem zwolennikiem tej listy na początku jej powstania przez kilka lat,ale póżniej trochę brakowało czasu,żeby być na bieżąco.Z przyjemnością dzisiaj posłucham "Hop Bęc"...

Właśnie teraz leci Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours, a wcześniej Sash feat. Rodriguez - Ecuador, No Mercy - Where Do You Go? i Bloodhound Gang - The Bad Touch.

Sporo fajnych kawałków można posłuchać.Szkoda że to tylko 2 godziny widzę że można by było posłuchać sporo fajnych kawałków. Dodam że słuchacze RMF Maxxx są skazani teraz na fakty RMF FM.

Zwiększono bitrate RMF Maxxx w Cyfra+ RMF. Teraz jest to 256 kb/s, zamiast dotychczasowych 192.

YSdiP.png

Teraz to ma dźwięk czystszy na kinie domowym podłączonym do dekodera.

Guest Anonymous

Ja RMF MAXXX słuchałem 4-5 lat temu, przede wszystkim listy Hop Bęc, MTV Max Hits i Słabego programu. Obecnie wolę Eskę.

Kiedyś w domu słuchałem tylko RMF MAXXX ale to jakieś 1 rok temu. Wtedy leciała fajna muzyka i wgl. Według mnie teraz RMF MAXXX powoli pogarsza się ze wszystkich stron. Gorsza muzyka, coraz częściej leci jakiś [beep] którego nie da się słuchać. Oczywiście to moje zdanie. Teraz wole chilli zet, eskę i eskerock i czasami trójkę, a poza miastem jak wyjeżdżam to RMF FM albo trójka ;)

Przeżyłem szok, zaraz w RMF FM usłyszę kawałek " Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ". :D