Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W niedzielę z okazji 22. urodzin RMF FM stacja zaprezentuje nową stronę internetową oraz oprawę muzyczną Faktów. O ile o pierwsze jestem spokojny, o tyle uważam, że obecny od wielu lat podkład Faktów jest ponadczasowy, prawie jak sygnał Wiadomości w Jedynce PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham Faktów RMF i nowa oprawa bardzo mi się podoba, chociaż przyzwyczaiłem się do starej oprawy. A tak dla przypomnienia:

 

Dziś 22.rocznica powstania RMF FM (dawniej Radio Małopolska FUN - retransmitujący 24-godzinny program francuskiego FUN Radio), ale dopiero w październiku 1991 r. RMF nadawało swój 24 godzinny program. Dopiero od 1992 r. zaczęto używać nazwy RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam/ zarejestrowałem-zalogowałem się, tylko by napisać to spostrzeżenie. Pracowałem kiedyś w tym radio i przykro jak się słucha tego co się tam dzieje i jak zmarnowano niesamowity potencjał. Ale mniejsza.Chce jednak by zwrócić Wasza uwagę na Radio Bielsko- od razu wyczuwa się zaangażowanie, dynamikę w graniu i co najważniejsze nie słyszę, by ludzie przed stołem byli zbytnio ograniczeni- jeśli chodzi o swobodę działania. No i jingle- naprawdę dobre i szybkie. Coś tam musiało się zmienić bo słyszałem ich wcześniej i na pewno tak nie grali. Słucham wielu stacji polskich i ta zmieniła się na duży plus, tym bardziej ze to chyba należało do sieci regionalnych Pl Radia. na marginesie- jak można stać w miejscu przykładem jest Radio Katowice. NO to ja tak słyszę. Posłuchajcie Bielska-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dziś 15. urodziny listy przebojów "Hop Bęc" emitowanej w RMF FM (1997-2002) i RMF MAXXX (2002-obecnie).

Z tej okazji o godzinie 18 rozpocznie się specjalne, jubileuszowe wydanie "Hop Bęc" prowadzone przez Marcina Jędrycha z RMF FM (pierwszego prowadzącego Listę) i Przemka Grabowskiego z RMF MAXXX, jej aktualnego gospodarza.

W urodzinowym wydaniu, oprócz tortu dostępnego słuchowo i wzrokowo także dla słuchaczy, przewidziano specjalne atrakcje, między innymi największe hity i kity ostatnich 15 lat, alfabet Listy Hop Bęc, telefoniczne rozmowy z gwiazdami i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Więcej informacji -> http://media2.pl/media/93188-Dzisiaj-15 ... Maxxx.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś w domu słuchałem tylko RMF MAXXX ale to jakieś 1 rok temu. Wtedy leciała fajna muzyka i wgl. Według mnie teraz RMF MAXXX powoli pogarsza się ze wszystkich stron. Gorsza muzyka, coraz częściej leci jakiś [beep] którego nie da się słuchać. Oczywiście to moje zdanie. Teraz wole chilli zet, eskę i eskerock i czasami trójkę, a poza miastem jak wyjeżdżam to RMF FM albo trójka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...