Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Zastanawia mnie jakim cudem mam możliwość odbioru RMF FM na mniej więcej 68,0 FM. Piszę "mniej więcej" bo mam radio na pokrętło. Dolne pasmo jest od lat nie używane a tu taka niespodzianka.

Nie do końca tak jest w Katowicach na dolnym zakresie ukf nadaje PR1 i Trójka... nie pamiętam teraz częstotliwości ale stan ten miałem okazję zaobserwować kilka tygodni temu... Też zastanawiam się na czym opierają się nadawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
To znaczy? Przekaz RMF FM na ok. 68,0 FM odbieram nieprzerwanie od dwóch tygodni.

a może to przyczyna pracy jakiegoś młodego konstruktora, który posiada nadajnik w starym standardzie ccir, jednak żeby nikomu nie wchodzić w grę po prostu skręcił cewkę na niższą częstotliwość? Częstotliwość lustrzana-tak, to możliwe przy technologii superheterodynowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy to prawda, że RMF FM na 91,0 FM nie nadaje już z Pruszkowa, tylko z Raszyna? Takie wnioski mają użytkownicy serwisu RadioPolska.

 

Czyli dawne parametry RMF-u na 91,0 FM - 91,0 Radio RMF FM Warszawa *Komin EC Pruszków II* WAR MAZ 120,00 V D + 3F44 POP NEWS

A prawdopodobne parametry (jeżeli RMF nadaje z Raszyna) - 91,0 Radio RMF FM RTCN Warszawa *Raszyn* WAR MAZ 120,00 V ND + 3F44 POP NEWS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

MiastoMuzyki zmienia się w RMF ON. Jak dla mnie to krok w tył, nowy serwis jest wg mnie o wiele biedniejszy w porównaniu do MM i mało przejrzysty.

Przy okazji startu RMF ON uruchomiono dwie stacje: RMF Poplista 10 lat i RMF Hop Bęc Old School. Szczególnie polecam tę drugą stację, stare dobre RMF FM ;) Usunięto także RMF Selekt, który tak na dobrą sprawę upadł wraz z wyłączeniem forum i opcji logowania na MiastoMuzyki.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kolejne 4 stacje w RMFon. Są to:

70sdisco.pngRMF 70's Disco - gorączka sobotniej nocy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Tu impreza nigdy się nie kończy. Poczuj pulsujący pod skórą rytm największych tanecznych przebojów epoki dzieci kwiatów. Uwaga – słuchanie tego radia może powodować niekontrolowane ruchy rękami i nogami!

 

80sdisco.pngRMF 80's Disco - to radio nigdy nie śpi. Największe taneczne hity tej wyjątkowej dekady. Modern Talking, Bad Boys Blue, Savage, Sabrina, Sandra, Koto, Laserdance… Młodzieży! Tak bawili się Wasi rodzicie. Rodzice! Przypomnijcie sobie lata szalonej zabawy na prywatkach i dyskotekach.

 

niezapomnianemelodie.pngRMF Niezapomniane Melodie - najsłynniejsze kompozycje wszech czasów, teraz w jednym miejscu. The Beatles, Leonard Cohen, ABBA, Bee Gees, Anna Jantar, Stevie Wonder. Tylko najwięksi, tylko w największych przebojach. Niezapomniana zabawa, niezapomniana muzyka. Te melodie powinien znać każdy!

 

polskiedisco.pngRMF Polskie Disco - to radio to nieustająca impreza, oczywiście po polsku. Największe hity sprzed lat i przeboje ostatnich miesięcy. Bierz co chcesz, nawet białego misia, bądź szalony i baw się do upadłego. RMF Polskie Disco - dobre bo polskie.

 

Szkoda, że idąc za ciosem nie powstało RMF 90's Disco, byłaby to świetna stacja. Kto wie, może w przyszłym roku. Natomiast RMF Polskie Disco to nic innego, jak RMF Disco Polo, tylko pewnie nie chcieli sobie "brudzić" marki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...