Jump to content

Recommended Posts

Niestety kolejne aktualizacje nic nie dają. Jakość podczas odtwarzanych na żywo programów nadal skacze jak szalona od najniższej do najwyższej. Cofając o kilka sekund można całkowicie wyeliminować ten problem.

Generalnie zauważyłem, że ta usługa obrzydziła mi oglądanie linearnej telewizji. Zniechęcony playerem i dobity "nowym Canal+", czy jak to się nazywa, mam teraz więcej czasu i pieniędzy. 😂

Kiepskie źródło ale na imagazine faktycznie pół roku temu ktoś z ITI "obiecywał że do końca czerwca ma być pytanie czy Panu który to podał player pl nie pomylił się z nowym canal+ 

Żeby jeszcze było na co czekać. Działa gorzej, niż Canal+ i treści mniej. Jak będzie działało tak samo źle, jak na Tizenie, to nie ma na co czekać.

Fajnie, że wreszcie to wprowadzili. Niestety po ostatnich zmianach, cofać można dr pry[beep]la, nieudane operacje plastyczne i jakieś duchy w domu. Nie ma co. 

Edited by regedit32

ja miesiąc temu kupiłem płacąc z góry za 3 miesiące bo dali kanały na żywo a jadę za tydzień na wakacje  a teraz miałbym to samo za free trochę nie fair.......

Aktywowałem wczoraj ten pakiet w Playerze, i muszę przyznać że dzięki tej funkcji cofania o tydzień przebił jednak Iplę, gdzie można było cofać tylko kilka godzin do tyłu. W Ipli jedynie bardziej pasowała mi oferta kanałów w pakiecie News i Rozrywka.

Mi też w ipli ten pakiet pasował. Szkoda, że cofać można w ipli tylko kilka godzin wstecz. Słowem, jakby wszystkie usługi: Ipla, Player i Canal+ połączyli z najlepszymi rozwiązaniami plus wszystkie programy to takie combo by mi stykło.

Może to kwestia ciszy wyborczej i w niedzielę nie będzie programu?
Podpytam Laury Breszki, która jest moją znajomą. Może uchyli rąbka tajemnicy.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Nie chodzi o ciszę wyborczą, bo premiera miała być w piątek. Tak jak napisałem, program został anulowany i ślady nawet po pierwszym odcinku zaginęły. Wygląda na to, że chyba odezwał się ktoś z SNLa w sprawie zbytniego podobieństwa programu.

Nie wspominałeś, że premiery miały być co niedzielę?
Może nie tyle podobieństwo formuły, co "prowadzący" mają jeszcze obowiązujące NDA z Showmaxem?
Po południu, mam nadzieję, będę wiedział ze źródła. 😉

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.