Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma bo mam android tv ps4 i ios niedawno sprzedałem ATV 4 na żadną z tych platforn nie ma w pełni funkcjonalnej aplikacji..... jestem szczęśliwym abonentem Cyfrowego Polsatu bardzo brakuje mi kanałów sportowych z grupy NC+ szkoda że nie chcą moich pieniędzy :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj na moim Siny Android TV pojawiła się nowa ikonka Playera pomyślałem sobie "no w końcu będę mógł bez kombinowania oglądać kanały  NC+ co prawda za duże pieniądze no ale" można" jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem że aktualizacja aplikacji polegała wyłącznie na zmianie ikonki, czyli grupa NC+ dalej nie chce moich pieniędzy....... ich strata......ale może coś się ruszy w temacie........  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

TVN w 4K!

naThamU.png

Wiosną Player wprowadzi do swojej oferty najważniejsze programy i seriale w rozdzielczości 4K. Odcinki wiosennych premier zostały oczywiście nagrane w tej technologii, a nowości są już zapowiadane w wersji na PC oraz w ramach aplikacji na dla Smart TV.

- Odcinki najlepszych programów oraz seriali emitowanych na antenie TVN tj. „Iron Majdan”, „Hipnoza”, „Druga szansa” i „Diagnoza” będą dostępne w Player w jakości 4K zarówno dla użytkowników oferty bezpłatnej (z reklamami) jak i dla użytkowników oferty płatnej. W przypadku użytkowników oferty płatnej (subskrypcyjnej lub transakcyjnej) odcinki w jakości 4K będą częścią aktualnych ofert w ramach obecnej ceny pakietu (od 10 zł miesięcznie) lub transakcji (4 zł za odcinek). W ofertach płatnych użytkownicy Playera otrzymują dostęp do odcinków programów i seriali bez reklam nawet na 7 dni przed premierą w telewizji - tłumaczy Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający w Player.

źródło: Wirtualnemedia.pl

.

Edytowane przez Emil.1603

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co z tego jak nie ma co oglądać...Przede wsystkim liczy się treść a nie technologia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę brakuje mi Playera z prawdziwego zdarzenia na nc+. Mimo, że mam Smart TV to i tak jestem zdania , że ten z NC+ jest bardzo ubogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Oferta i urządzenia dla Playera+ jest już prawie gotowa. Właśnie szukają osób do testowania sprzętu. 

Edytowane przez tomekjot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wystarczyło zaktualizować kilka aplikacji........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak uważam, TVP - potrafiła puścić na HBB ofertę na wszystkie TV Smart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do czego to doszło, żeby dyrektywa z Unii Europejskiej nakazywała takim serwisom jak Player.pl umożliwienie korzystania z niego zagranicą.

Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl, powiedział, że to oczekiwana zmiana i szansa na zdobycie nowych, lojalnych użytkowników.

Jakby nie mogli wcześniej udostępnić Playera dla każdego zagranicą. Nawet, jeśli byłby ograniczony treściowo do własnych programów i seriali oraz wybranych pozostałych. IPLA z tym jakoś nie miała problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wykupiłem canal+ na kolejne 120 dni (końcówka LM/końcówka ekstraklasy kruk i  premiera cichej nocy w Canal+ vod) ale jak nie zaktualizują aplikacji na którąkolwiek z platform które mam to więcej tego nie zrobie...... tym bardziej że LM będzie już w CP.......  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal brak nowego Playera na konsolach :/

Chyba sobie odpuścili tą platormę....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba sobie wszystko odpuścili niestety........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal brak nowego Playera na konsolach :/

Chyba sobie odpuścili tą platormę....

Na LG też brak,szkoda.

W obecnej cenie,czyli 45 zyli za 4/6 m-cy bez dłuższych umów można brać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w Player+ jest możliwość wybrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów? Chodzi mi głównie o filmy na C+ i AleKino+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie na każdym filmie ale ogólnie jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Uściślając, taka możliwość jest tylko w kolekcjach VOD tych kanałów, w streamach nie.

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiedziałem, że Player.pl to jest taki SYF!  :angry:

Chciałem sobie obejrzeć pierwsze odcinki Gogglebox. Patrzę. A tutaj tylko odcinki 4-6 z obecnego VIII sezonu. To samo z Usterką, której usunięto dwa pierwsze sezony jeszcze z TVN-u  :huh:

O [beep] zaprojektowanej stronie internetowej, a właściwie odtwarzaczu na niej nie wspomnę. Nie mam wykupionego abonamentu, więc oczywiście muszę odczekać zazwyczaj 3 minuty na przelecenie reklam. Tylko że ta strona zmusza mnie wręcz do ich oglądania, bo jeśli przeglądam sobie inny karty, to one łaskawie nie przełączają się automatycznie na następne  :wacko:

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na LG też brak,szkoda.

W obecnej cenie,czyli 45 zyli za 4/6 m-cy bez dłuższych umów można brać.

Na LG już ponoć jest: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/player-pl-na-telewizorach-lg

@Emil.1603, w chwili obecnej serwis jest nie do przyjęcia. Tak zamulonej kobyły to dawno nie widziałem. 

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na LG już ponoć jest: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/player-pl-na-telewizorach-lg

@Emil.1603, w chwili obecnej serwis jest nie do przyjęcia. Tak zamulonej kobyły to dawno nie widziałem. 

Widziałem wczoraj tę informację ;),

robiłem aktualizację ''z palca'',dalej to samo,mam nadzieję, że systematycznie będą je robić na każdy Smart TV  LG.

Wysłałem meila do LG z zapytaniem aktualizacji na smart tv ,player+,oraz HBO GO,oto odpowiedz:

Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż nie posiadam informacji na temat aktualizacji zewnętrznych aplikacji w telewizorze. W kwestiach związanych z aplikacjami zewnętrznymi proszę o kontakt bezpośrednio z producentem aplikacji.

Z poważaniem,

M.

LG Electronics Polska. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na LG też stara wersja aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasi koledzy -testerzy też mają takie boxy?

Jak się sprawują? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi