Skocz do zawartości

Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2016?


goldenboy
 Udostępnij

Eurowizja 2016  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien reprezentować Polskę?

    • Natalia Szroeder - Lustra
    • Napoli - My Universe
      0
    • Margaret - Cool Me Down
    • Taraka - In The Rain
      0
    • Michał Szpak - Color Of Your Life
    • Kasia Moś - Addiction
    • Edyta Górniak - Grateful
    • Aleksandra Gintrowska - Missing
    • Dorota Osińska - Universal
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy już 5 marca br. o godzinie 21:25 na kanale TVP1/HD rozpoczną się polskie krajowe eliminacje do Konkursu Eurowizji - Sztokholm 2016! Poznaliśmy wszystkie piosenki więc zapraszam do głosowania w ankiecie. Przygotowałem dziś skrót wszystkich dziewięciu propozycji. :)


2eas7zq.jpg


 


https://www.youtube.com/watch?v=dGHmlOFEXYc&feature=youtu.be

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos leci na Michał Szpak - Color Of Your Life

 

Sam siebie normalnie nie poznaje, bo pamiętam te "złote czasy" X-Factor'a nie lubiłem "dziada" :). Kibicowałem Genkowi Losce od samego początku, ale uważam, że tylko on ma szansę - byśmy byli w czubie. Dlaczego on? Fajna piosenka, Szpak sam w sobie jest odmienny, a Europa lubi takich odmieńców  :wink:  :curious::brawo::grin: to taka nasza "polska Conchita" :P - oczywiście nie mówię tego z ironią :mrgreen:. On ma tylko szansę aby przywieźć przyzwoite miejsce na tegorocznym konkursie Eurowizji. Myślę, że jak Polska go wybierze będziemy w pierwszej piątce.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nikt. Jesteśmy tak nielubianym narodem w Europie, że choćby nie wiadomo co byśmy zaśpiewali to i tak będziemy w ogonie. Są oczywiście wyjątki od reguły. Edyta Górniak - bo byliśmy wtedy na topie jako lider przemian z Europy Wschodniej oraz gdy Misiu Wiśniewski zaśpiewał "Keine Grenzen" - po niemiecku i po rosyjsku czym z pewnością zaskarbił sobie przychylność osób niemiecko- i rosyjskojęzycznych. Zresztą bardzo ciekawy utwór. Przykłady ostatnich lat potwierdzają moją teorię. Nasza Polonia rozsiana po Europie oczywiście staje na wysokości zadania i robi co może ale jurorzy nie przepadają za nami. Osobiście jestem wielkim fanem Eurowizji ale te sympatie narodowe zabijają trochę ten konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem jakiegokolwiek wystąpienia Margaret na żywo, czy to z Opola czy jakiegoś innego muzycznego wydarzenia, w którym nie miałbym wrażenia, że scena ją onieśmiela. Wygląda jak mała myszka, która na żywo wie, że swoim głosem nie może za dużo zdziałać :(. Szkoda, bo piosenka nawet ok ale nie wyobrażam sobie Margaret na dużej eurowizyjnej scenie. Trzeba mieć charyzmę a tej po prostu Margaret brak. Podkreślam, że piosenka jest ok. Znacie jakieś wystąpienie live gdzie Margaret względnie dobrze wypadła na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Znacie jakieś wystąpienie live gdzie Margaret względnie dobrze wypadła na żywo?

Są jakieś nagrania gdzie względnie czysto śpiewa ale są to piosenki wolne i ona siedzi albo stoi, a do tej piosenki raczej to nie podjdzie. Ogólnie trudno znaleźć cokolwiek bez pol / playbacku . Tutaj jest cos takiego ale to raczej lament a nie spiewanie :

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...