Jump to content
leonk1974

Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

Recommended Posts

Ostatnio trochę się pobawiłem tą usługą i muszę powiedzieć, że dziwi dość słaba jakość (gorsza niż C+ z TV-SAT) i brak możliwości wyboru napisów i wersji oryginalnej (w wersji na komputerach różne wersje są dostępne). Ciekawe, czy można liczyć na poprawę w tych kwestiach?

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Guest kingofsouth
5 godzin temu, Rasheed napisał:

Ciekawe czy można liczyć na poprawę w tych kwestiach?

Pytanie do nadawcy. ;) 

A tak na poważnie to nie liczyłbym na to, jeśli chodzi o napisy.

Pamiętaj, że jakość obrazu dostosowuje się do prędkości łącza. I muszę ci jeszcze napisać, ze kolekcja Net VOD Canal+ 4K wygląda poprawnie. Tak, jak na 4K przystało.

Ale jaki to problem dla nadawcy udostępnić napisy, jeśli są takie w wersji mobilnej?

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Zapytałem mailem nc+ dlaczego nie ma napisów i wersji oryg. a nc+go na dekoderach. Odpowiedzieli, że nie pozwalają na to umowy z dystrybutorami :D Po co takie brednie wciskają ludziom ? Najlepiej zrzucić winę na firmę zewnętrzną a przecież kazdy myślący logicznie zastanowi się nad tym jaka to musiałby być dziwna umowa by dany film zakupić w obydwu wersjach językowych dla Canal+ i NC+go mobilnego a na dekoderach już tylko w wersji z lektorem bo tak życzy sobie dystrybutor.

Ale to prawda. To tak działa i w drugą stronę również. Zobacz sobie, że np. niektóre treści emitowane normalnie w TV nie są dostępne w tym samym momencie w nc+ Go. Problem licencji jest znany w branży medialnej. Tam są tak szczegółowe zapisy i każde dodatkowe możliwości dystrybucji są, wiadomo, dodatkowo płatne. Również wersje językowe.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Confused 1

Samą dostępność jakiegoś tytułu rozumiem, bo osobne są licencje na emisje w TV, a inne na streaming (w różnych formach). Wątpię jednak, by w umowach z dystrybutorami rozróżniano streaming mobilny od streamingu w dekoderach i by cena za wersje językowe miała tu znaczenie. Przecież i to i to jest tą samą usługą nc+ Go. To tak jak gdyby Netflix miał płacić dodatkowo za wersje językowe na komórkach, czy telewizorach. Bardziej może tu chodzić o kwestie techniczne? Inaczej nie potrafię tego wyjaśnić.

Posted (edited)

Jak z jakością materiałów z nc+go na TV? Chodzi mi głównie o live streaming.

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.

Od kilku dni mam problem z nc+ GO TV. Mianowicie po wybraniu materiału i kliknięciu "Oglądaj" pojawia się czarny ekran...

Dekoder 4K.

Guest kingofsouth

Zresetuj dekoder.

Działa wam nc+ go tv? bo mi wyskakuje od dziś Brak dostępu do serwisu nc+ go tv.

Zalogować się nie można strona wyłączona?

9 minut temu, jeneka napisał:

Działa wam nc+ go tv? bo mi wyskakuje od dziś Brak dostępu do serwisu nc+ go tv.

Zalogować się nie można strona wyłączona?

U mnie jest ten sam problem: na wszystkich dekoderach. Dodatkowo nc+go nie działa mi też na telefonie i komputerze.

I mnie też nie działa. Pewnie mają awarię. 

Edited by ircios

Guest kingofsouth

Co wam nie działa? NC+GO TV i NC+GO?

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Co wam nie działa? NC+GO TV i NC+GO?

A to takie dziwne? Mogłeś kilka minut wcześniej sprawdzić.  Wiesz jak to jest. Teraz nie działa, a za chwilę jest już ok.

Zdjęcie jest zbędne. Wystarczy napisać, że działa.😂

Edited by ircios

Posted (edited)

Działa wam NC+GO  TV na telewizorze? Mi w ogóle nie chcą się wczytać filmy. W okienku, gdzie na być czas trwania filmu/serialu, nie ma nic. I tak jest od niedzieli. Kiedyś było podobnie, ale jak wieczór nie działało, to na drugi dzień był ok.

PS. Na telefonie wszystko działa.

Edited by domino236

Guest kingofsouth
16 minut temu, domino236 napisał:

Działa wam NC+GO  TV na telewizorze?

Na dekoderze Ultrabox+ działa.

No problemo ;)

Dzisiaj zobaczyłem że dodali "Kler" w 4k, więc pewnie niebawem będzie i na C+4K emisja, szkoda że jeszcze brak Kilerów

• Confused 1

Działa u was nc go tv  coś w dziale 4k i w ogóle? nie odtwarza nic a technicznie sprawdzałem i wszustko ok jest. 

Bez opcji C+ 4K mam dostęp do kilku odcinków "Błękitnej planety" i "Dynastii" od BBC. Działa, nawet HDR jest.