Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)


leonk1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś problem z NC+GO na TV, a konkretnie Canal+ vod? U mnie w opcji Canal+ VOD dekoder wszystko działa. Problem pojawia się przy Canal+ VOD internet po 15 min. oglądania. Pojawia się tylko czarny ekran i odtwarzanie zatrzymuje się. Ciekawe jest to, że na przewijaniu na podglądzie obraz jest cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz dostawcę internetu? Z moich obserwacji wynika, że bardzo zależy to właśnie od ISP. Na dostępie z Orange (dekoder wifibox+) miewałem właśnie takie objawy, a na routerze Play (o dziwo - LTE, a w Orange mam światłowód) wszystko działa OK.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie też na Neostradzie nie ma żadnych problemów. Najlepiej mieć podłączony dekoder za pomocą kabla. Tak było, jest i będzie najlepsze połęczenie z internetem.

Zresztą niektórych dekoderów np. Turbo inaczej się nie podłączy. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to nie wina połączenia HBO i Player śmiga, a Canal+ VOD TV internet na serialach zatrzymuje się po 15 min, a filmu po ponad 30 min. Ciekawe jest to, że na multiromie Wifibox box+ Canal+ VOD działa dobrze. Wydaje mi się, że to następny bubel w dekoderze 4K.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Canal+ Vod jest zupełnie niedopracowana . Brak oryginalnej ścieżki i napisów polskich .

O jaką usługę GO ci chodzi? NC+GO czy NC+GO TV? Często jest tak, że rzucisz jakieś hasło i potem cisza. :/

Nie raz było ci pisane, że są napisy i oryginalna ścieżka dzwiękowa....

 

Canal+ VOD:

Napisy, Lektor PL, Oryginalna ścieżka.......

2018-01-27_125438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Nie da się zmienić. Jakość obrazu dostosowuje sie do prędkości łącza. Nic na to nie poradzisz.

Smutne ale prawdziwe. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...