Skocz do zawartości
leonk1974

Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

Rekomendowane odpowiedzi

Już wszystko było resetowane, ustawienia domyślne i dalej nic. W ogóle nie widzi internetu, ani wifi ani po kablu. Czeka mnie wizyta w aps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Działa Wam nc+go tv?

Przepraszam wszystko już ok, żona wyłączyła router :crazy: 

Edytowane przez waldek1979

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usługa HBO Go jak i inne tną masakrycznie, ale najgorzej HBO. Czy jest sens jechać z dekoderem do punktu, czy tam o dziwo nagle zaskoczy lub nie, warto? A wszystko już resetowałem i testy połączenia są dobre no nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Test połączenia nic nie pomoże skoro najprawdopodobniej sieć jest obciążona przez urządzenia... Jakiego dostawce internetu posiadasz oraz prędkość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się, że prędkość 10 Mb/s to może być za mało na tego typu usługę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie za mała.

Sam mam Neostradę 80Mb/s.

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie powinno wystarczyć.Pod warunkiem, że faktycznie jest te 10 mega.Przez lata miałem taką prędkość i działały bez problemu usługi smart w telewizorze typu Ipla czy Youtube jak i HBO Go przez turbodekoder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod warunkiem , ze jest to stale 10 Mb/s .

Z tym bywa rożnie.  ;)

Ja z Neostrada nie mam problemów, ale mam dość szybka prędkość. Maksymalna jeśli chodzi o VDSL.

Więcej to tylko światłowód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ wraz z kanałami Canal+ ( 8 ). Dopiero dzisiaj odkryłem na swoim dekoderze taką usługę jak NC+ GO TV. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Co tam mogę oglądać, żeby nie naliczyli mi opłat? Nie chcę sytuacji, że pod koniec miesiąca naliczono mi kilka tysięcy złotych za oglądanie filmów w tym VOD. Co się stanie, jak na przykład nacisnę kolekcję Filmbox? Tych kanałów nie mam w pakiecie.

2. Czy te 100 godzin, które mam do wykorzystania w aplikacji w telefonie dotyczy oglądania filmów na dekoderze?

Edytowane przez matfit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak za coś będziesz miał płacić to Ci to napiszą na ekranie.A te 100 godzin to tylko urządzenia mobilne i PC/Mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocy, mam oto taki komunikat po wyborze nc+go tv w dekoderze "Usługa dostępna tylko na terytorium Polski".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoniłem do "party line" bo żona naciskała :wink: i w odpowiedzi "globalna awaria nc+ z tą usługą obecnie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 pierwsze odcinki serialu "Nielegalni" pojawią się dzisiaj po godzinie 18:00.

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś zaobserwowałem brak funkcji "wznów" dla filmów i seriali z nc+ Go TV. Niby ta funkcja jest, ale gdy ją używamy to dany film, czy serial zaczyna być odtwarzany od początku.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serial "Nielegalni" w kolekcji Net VOD 4K już jest dostępny.

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka informacja dla innych, może ktoś ma ten sam problem co ja.

Od jakiegoś czasu nie dało się korzystać normalnie z NC+ GO TV, na Wifipremium boxie jako tako działało a na Wifiboxie komunikat o tym bym sprawdził połączenie z internetem (czasami komunikat że nie udało się pobrać kolekcji). Internet mam z Orange- Neostrada , na innych urządzeniach internet działał w porządku. Dziś się zdenerwowałem i zadzwoniłem do obsługi klienta w Orange. Połączyli mnie z działem technicznym, bardzo miła konsultantka po drugiej stronie telefonu. Po krótkiej rozmowie stwierdziła że nie ma pojęcia co może być przyczyną jednak możemy spróbować zmienić połączenie z ipv6 na ipv4. Objaśniła mi co i jak, chwilę to trwało i zadziałało - problem zniknął. Powiedziała że niektóre urządzenia mogą mieć problem z połączeniem ipv6 i trzeba przywrócić do starszego ipv4.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi