Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)


leonk1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Pod warunkiem , ze jest to stale 10 Mb/s .

Z tym bywa rożnie.  ;)

Ja z Neostrada nie mam problemów, ale mam dość szybka prędkość. Maksymalna jeśli chodzi o VDSL.

Więcej to tylko światłowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ wraz z kanałami Canal+ ( 8 ). Dopiero dzisiaj odkryłem na swoim dekoderze taką usługę jak NC+ GO TV. W związku z tym mam kilka pytań:

 

1. Co tam mogę oglądać, żeby nie naliczyli mi opłat? Nie chcę sytuacji, że pod koniec miesiąca naliczono mi kilka tysięcy złotych za oglądanie filmów w tym VOD. Co się stanie, jak na przykład nacisnę kolekcję Filmbox? Tych kanałów nie mam w pakiecie.

 

2. Czy te 100 godzin, które mam do wykorzystania w aplikacji w telefonie dotyczy oglądania filmów na dekoderze?

Edytowane przez matfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Taka informacja dla innych, może ktoś ma ten sam problem co ja.

 

Od jakiegoś czasu nie dało się korzystać normalnie z NC+ GO TV, na Wifipremium boxie jako tako działało a na Wifiboxie komunikat o tym bym sprawdził połączenie z internetem (czasami komunikat że nie udało się pobrać kolekcji). Internet mam z Orange- Neostrada , na innych urządzeniach internet działał w porządku. Dziś się zdenerwowałem i zadzwoniłem do obsługi klienta w Orange. Połączyli mnie z działem technicznym, bardzo miła konsultantka po drugiej stronie telefonu. Po krótkiej rozmowie stwierdziła że nie ma pojęcia co może być przyczyną jednak możemy spróbować zmienić połączenie z ipv6 na ipv4. Objaśniła mi co i jak, chwilę to trwało i zadziałało - problem zniknął. Powiedziała że niektóre urządzenia mogą mieć problem z połączeniem ipv6 i trzeba przywrócić do starszego ipv4.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...