Skocz do zawartości

NTV Türk


janeksiry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciężka sprawa z odbiorem tego kanału. Kanał nadaje na częstotliwości 11892 H 12800 satelity 42E i jest to wiązka wschodnia. Na satce Polsatu Cyfrowego nic nie zdziałasz, potrzebna będzie antena minimum 150-tka. Satelita musi być także skierowana bardziej na wschód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Chciałem zwrócić Waszą uwagę na pewną ciekawą rzecz. Wiadomo, że na forum Satkuriera zwalcza się wszelkiego rodzaju piractwo. Jak większość pewnie wie, kanały spod znaku NTV (NTV lub NTV Spor) kodują mecze Primera Division i Serie A w sytemie BISS. Ale jednocześnie NTV zamiescza na swojej oficjalnej (!) stronie aktualne klucze wraz z opisem sposobu ich wklepywania. Oto link:

http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/425092.asp

I teraz mam pytanie do moderatorów:

Czy jeśli ktoś zapyta na forum np. o to, jak wklepać klucze do np. któregoś z odbiorników z oferty Hollexu, aby odkodować kanały NTV, to czy zbanujecie go jak zwykle w takich przypadkach, czy nie?

Bo skoro NTV publikuje na swojej oficjalnej stronie klucze, to znaczy że chyba nikt nie łamie tu prawa, i Wy też możecie instruować użytkowników odnośnie wpisywania kluczy na NTV i NTV Spor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w Turcji nieco inaczej są postrzegane prawa autorskie. A ten powyższy przypadek udowadnia, jak można w prosty sposób obejść obowiązujące umowy licencyjne na arenie międzynarodowej. Nadawca NTV myśli takimi kategoriami: ponieważ nadajemy najlepsze europejskie wydarzenia sportowe, które są chronione prawem autorskim, musimy kodować na satelicie aby nikt z Zachodu się nie przyczepił. Ponieważ w naszym kraju nie obowiązują tak "chore" przepisy jak w Europie, kodujemy w systemie, by każdy nasz widz mógł sobie sam odkodować.

 

Ten opis NTV zamieszcza już od zarania dziejów, ale nie sądziłem, że ktoś tutaj to odkryje, bo łatwo na pewno tego nie da się znaleźć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

to zależy od lokalizacji gdzie mieszkasz w połudiowo wschodniej czesci polski gdzie ja mieszkam odbieram ten kanał na antenie 80cm z dosyc dużym zapasem na deszczową pogode.

 

Odnosnie kodowania to tylko La lige koduja i to nie zawsze koszykówka zawsze jest odkodowana zobaczymy jak bedzie z nba ale mysle ze też fta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Obecnie odbieram nvt spor na antenie 100cm ( okolice Katowic ). Odbior bezproblemowy ze znacznym zapasem. Mysle ze 90 cm by spokojnie wystarczylo w mojej lokalizacji.

 

Czy gbybym zamontowal laminas 120x130 centralnie na 28.2 east Astre 2N to bylby mozliwy zez na 42e nastawiony by byl tylko pod katem odbioru ntv spor ?

 

Czy wogole odbiera ktos ntv turk na zezie? Jesli tak to na jakiej antenie i na co nastawionej centralnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...