Skocz do zawartości

Pytanie o IPTV - Openwebif


telemach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie udostepnianie kanalow przez internet. Jak rozumiem na przyklad nbox z enigma2 udostepnia przez openwebif w przegladarce internetowej.

Jakie sa parametry takiego kanalu ? To leci we flash/html5 czy poprzez jakas wtyczke np.: VLC ? Kanaly HD mozna ogladac faktycznie w HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat juz było wiele razy musiał byś mieć odpowiednie łącze internetowe.Konkretniej Upload  20mega nie mylić z dowlonadem.

 

U mnie na łączu 10/1 up nie ma szans na stream w sieć.Chyba że mam dekoder który dokona transkodowania w locie( Miraclebox Ultra, VU+solo 4k)

Na łączu 60/10 juz trochę lepiej ale i tak wiele kanałow tnie zwłaszcza HD z bitrate 11-17mega łącze 80/20 upload daje radę do streamu hD bez pogarszania jakości.

 

Nbox ma za słabą kartę sieciową by puszczać cokolwiek nawet w lanie bywa ze są problemy.( rozne sieciowki w nboxie)

 

Stream można odbierać w vlc ;) Jak masz jeszcze pytania pisz nawet na gg 190696.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam upload w domu 4 - 5 Mbit/s. Czasami sobie oglądam tv w pracy z dekodera w domu jak mam chwilę wolnego bez transkodowania. Kanały SD idą ok lecz o HD to mogę zapomniec. Pewnie HD da się oglądac jak ktos masochista ale co chwile tnie klatkuje.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co to za amatorka :D na dreamboxie czy ogolnie na Enigmie to ty mozesz sobie do kolegi ze szkolnej ławki streamować taniec z gwiazdami, albo trudne sparwy , tyle w temacie.

Jesli chcesz profesjonalnie sie tym zajmować to musisz wiedziec że to spore koszty, tzn. łacze z którego bedziesz słac na serwer , potem panel, serwer.

Zobacz sobie koszty : http://www.xtream-codes.com/whmcs/cart.php?gid=6

Do tego cały sprzęt oczywiscie jesli chcesz sam produkować linki.

Zyski ?? na dzien dzisiejszy ogromne , w hurcie ok 5 euro za link :) Polskich pakietów jak narazie nie ma w IPTV wiec zapotrzebowanie byłoby spore no ale ryzyko tez duze.

Edytowane przez MDM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...