Jump to content
andrzejnet

iCOK Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

No to będą się nadpłaty tworzyć dopóki nie zapłacimy przez icok lub nie zmieni się ręcznie numeru w stałym zleceniu.

4 godziny temu, roratoga napisał:

@up

po zmianie adresu e-mail dalej musze się logować wpisując stary adres

Ty chcesz zmienić login czy hasło ? Adres e-mail wykorzystujesz jako login?

Ja też adres email wykorzystuję jako login do logowania się w ICOK od wielu,wielu lat.

Co do zmiany adresu e-mail do logowania to nie ma takiej opcji. Należy usunąć konto z iCOK, a następnie założyć na nowy adres e-mail. 

Godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

Ja też adres email wykorzystuję jako login do logowania się w ICOK od wielu,wielu lat.

Tak ale hasło możesz zmienić w każdej chwili a loginu czy to w ICOK czy tutaj na forum  już nie. Jeżeli zmienisz adres na nowy to jako login pozostanie i tak Twój stary adres.

14 godzin temu, roratoga napisał:

na innych forach tak zaznaczamy ze post dotyczy usera nad postem

a wracając do pytania to jak jest ze mianą loginu ?

Jako loginu możesz użyć także numeru karty abonenckiej.

17 godzin temu, xut2zs napisał:

No to będą się nadpłaty tworzyć dopóki nie zapłacimy przez icok lub nie zmieni się ręcznie numeru w stałym zleceniu.

A jak ktoś na starym. koncie ma już zrobioną nadpłatę, to czy ona zostanie przeniesiona na nowe konto, czy co się z nią stanie? :roll:

Zapytaj @Specjalista Cyfrowy Polsat ja tylko wiem że stare konto bankowe pieniądze nie trafią tylko albo z automatu na nowe albo jako nadpłata. Szczegółów nie znam.

@Specjalista Cyfrowy Polsat

28 minut temu, SatExpert napisał:

A jak ktoś na starym. koncie ma już zrobioną nadpłatę, to czy ona zostanie przeniesiona na nowe konto, czy co się z nią stanie? :roll:

:)

Hey. Spotkał się ktoś z problemem przy zakładaniu konta w icok? 
Klikam w rejestracje, wszystko wypełniam. A gdy już robie Załóż konto, to wyskakuje okienko z napisam, że konto dla wskazanej karty już istnieje. Myśle sobie, że nie kojarze żebym wcześniej zakładała konto. Ale próbuje logować się i klikam w przypomnij hasło. No i tu kolejny problem, podany adres jest nieprawidłowy. Dodam, że innego maila nie posiadam, a konta na 99% nie zakładałam.. 
Miał ktoś podobnie? Jakieś pomysły jak się zarejestrować?
Mnie zginął jeden kontrakt w ICOK. Nie mogłem go dodać więc usunąłem konto i próbowałem założyć nowe. I mam to samo co Ty. Trwa to już ok. 2 lat, sytuacja "jest znana technikom CP, którzy robią wszystko by...". Ostatnio złożyłem ponownie reklamację i dostałem odpowiedź, że CP nie gwarantuje w żadnej umowie dostępu do ICOK (!).

Godzinę temu, SatExpert napisał:

Jeśli chodzi o ostatnią zmianę numeru rachunku bankowego do wpłat, saldo konta pozostanie bez zmian.

Posted (edited)

No mam nadzieję, bo moja zabawa w "łamańca" sprawiła, że nadpłaty mam obecnie 390 ZŁ i jakby to miało "wrócić do nadawcy", to miałbym małe kłopociki. :mrgreen:

Edited by SatExpert

Mam nadpłatę i i nic się nie zmieniło. Zaksięgowane środki są przypisane przecież do umowy. 🤗

W ICOK pojawił się Polsat Sport Premium w opcji na czas nieokreślony za 30 zł/msc

Icok się pojawiło też Ekstraklasa za 30 zł w opcji na czas nieokreślony

A więc jednak, no to u mnie też się pojawi, ale za 2 tygodnie bo mam jeszcze okres rabatowy.

przyznam się że nie.Wynika z tego że nawet specjaliści z Polsatu wolą abyśmy oglądali Ligę Mistrzów a nie polską kopaninę.

Godzinę temu, rafalowski napisał:

Rzeczywiście cud!.Mam pakiet familijny HD.Natomiast pakiet Ekstraklasa niestety nie..

Chyba od pakietu Familijny Max można dobierać kilka opcji na raz,poniżej tylko jedną. Także abyś nie musiał wybierać "góra "wybrała za Ciebie :).