Jump to content
andrzejnet

iCOK Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

U mnie nie działa. Traceroute staje na:

10  213-17-183-178.static.ip.netia.com.pl (213.17.183.178)  16.262 ms  14.516 ms  14.509 ms
11  wawbal-i1-BE12.plusnet.pl (212.2.102.209)  14.453 ms  23.011 ms  23.021 ms
12  * * *

Coś skonocili z konfiguracją sieci, wygląda na problem z load balancerem (tak po nazwie sądząc).

Edited by tomkep

U mnie działa bez problemu. Loguję się i wylogowuję się bez najmniejszego problemu. Internet z Plusa.

Edited by swojadroga

A ja, jak widzisz, przychodzę z innej sieci. Schrzanili coś na wejściu z Netii (co najmniej) na swoim routerze brzegowym, jak widać powyżej.

W nju Mobile ICOK ładuje się też bez problemu. Pozostaje pytanie, czy to CP/Plus coś nabroiło, czy Wasi dostawcy?

U mnie iCOK również działa poprawnie. Sprawdzone przed chwilą. Ja korzystam z Neostrady Orange.

A ja, jak widzisz, przychodzę z innej sieci. Schrzanili coś na wejściu z Netii (co najmniej) na swoim routerze brzegowym, jak widać powyżej.

U mnie nie ma najmniejszego problemu z działaniem iCOK, a mam internet z Netii. Sprawdzone i po 12:00 i teraz.

Ty nie usuniesz. W CP musi się system "przetrawić" i Ci zniknie. U mnie to się wyczyściło jakiś czas po wejściu w płatności po darmowych miesiącach, tzn.4-5 miechów po zmianie.

Fezuj, koledze idzie o coś innego.

marko, jeśli masz jeszcze zalegający SD aby wykasować go z iCOK, musisz odesłać do CP kartę z prośbą właśnie o wykasowanie, tylko tak można to zrobić.

Ewentualnie aby się jeszcze tego nie wyzbywać może warto spróbować wykupić najniższy pakiet na tym sprzęcie w opcji prepaid, bo w takiej on teraz powinien być a następnie iść do punktu wymienić na HD. 

Musi to ktoś potwierdzić czy tak się jeszcze da. Ale i tak myślę że warto spróbować. Sprzęt jest twój przy udanej wymianie na HD status się nie zmieni nadal będzie twój.

Podpisałem 9 miesięcy temu umowę w CP na telewizję.Przez 9 miesięcy miał być pakiet Familijny w cenie 14,90.Po promocyjnych miesiącach opłata miała wynosić 39,90.Natomiast jeśli chciałbym płacić mniej pan mówił abym zadzwonił do nich aby obniżyć pakiet na Rodzinny. Czy mogę sam sobie obniżyć pakiet przez iCOK, czy tak się nie da?

Czy mogę sam sobie obniżyć pakiet przez icok czy tak się nie da?

Jak masz w iCOK możliwość samodzielnej zmiany pakietu to możesz zmienić, a jak nie masz to polecam napisać prośbę przez formularz kontaktowy w iCOK.

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Będziesz mógł wyłączyć również za pomocą iCOK. Wyłączenie nastąpi oczywiście z dniem rozpoczęcia się kolejnego okresu rozliczeniowego.

Mam TV Mobilną w ramach SmartDom za 1 złotówkę miesięcznie. Wczoraj w ICOK było do zapłaty 14,90, a dziś wróciła prawidłowa suma, czyli złotówka.
Wczoraj nie było też zaznaczone, że kontrakt jest w ramach SmartDom i pewnie dlatego nie naliczyło rabatu.

Bur*el w ICOK trwa nadal. Minęło ponad 3 miesiące odkąd karta zniknęła z mojego konta. Zadzwoniłem dziś na infolinię. "Sprawa jest monitoringowana" - nic poza tym nie można się dowiedzieć. Mówię, że na rozpatrzenie reklamacji mają 30 dni... cisza. Nowej umowy nie da się podpisać na tej karcie, więc zaryzykuję z wypowiedzeniem i spróbuję uzyskać Rodzinny HD za 4,99 zł.

Czy masz na myśli tą kartę na której wypowiedziałeś Rodzinny HD i teraz powinien być Darmowy HD?

Tak. Darmwy jakimś cudem działa ale karty w ICOK ciągle nie ma. Wysłałem wypowiedzenie, może dadzą Rodzinny za piątaka.

Edited by torre24

Albo powiedzą Ci, że nie masz żadnej umowy na tym kontrakcie w systemie i nie mogą Ci nic zaoferować :P