Jump to content
andrzejnet

iCOK Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

Wczoraj składałem w APS i dzwoniłem po 2 godzinach na infolinię i powiedział że nie jest jeszcze zarejestrowane. Dlatego się pytam...

Złożyłeś czyli masz potwierdzenie, czekaj cierpliwie na pewno będą dzwonić, jeśli nie a zależy ci na kontynuacji sam przekręć kilka dni przed zakończeniem.

Przyjść powinien list potwierdzający zakończenie umowy a i chyba jeszcze SMS-a dostałem kilka dni po złożeniu że wpłynęło etc.

Po krótce: wypowiedziałem umowę wiosną, w czerwcu ją aneksowałem, zrezygnowałem z aneksu (pisemnie i jednocześnie wysłałem ponownie wypowiedzenie umowy). Umowa skończyła się w styczniu. Działa karta do dziś (sprzęt własnościowy). Co najfajniejsze w styczniu w ICOK miałem zaległość, która po telefonicznej interwencji zniknęła, a dziś nie mam tego sprzętu i karty na koncie! Dodam, że zgodnie z umową, zleciłem telefonicznie uruchomienie Pakietu Darmowego HD ale jak wspomniałem wcześniej działa pakiet płatny. Błąd ICOK z brakiem tego sprzętu na koncie?

U mnie też zniknął z icok moduł CI+, na którym powinienem mieć Darmowy HD, ale ten moduł mi nie działa (wyświetla komunikat błąd 09 problem z kartą)

Edited by amq0

W iCOK wróciła możliwość modyfikacji pakietów na sprzęcie własnościowym. Trochę długo to trwało, ale już działa.

U mnie chwilę podziałało i znowu mam taki komunikat:

"Ze względu na prowadzone prace serwisowe mogą wystąpić przerwy w dostępie do usług. Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy. Zapraszamy do skorzystania z usługi w późniejszym terminie".

Edited by Burito

Burito, masz konto iCOK powiązane z umową na TV na innym dekoderze, czy same prepaidy tylko?

U mnie jest abo i pp i w pp deklaracja pakietów działa.

Mam łącznie w CP 9 kontraktów, 8 związanych z umowami i jeden pre-paid.

To OK, pomyślałem że utrudnienia są bardziej na kontach, gdzie tylko same prepaidy.

Czyli widać, loteria z tym poprawnym działaniem. :/

U mnie 3 * prepaid i 1 * Darmowy HD wygląda OK.

Ten komunikat wisi przez jakieś 2-3 godziny po zmianie deklaracji. Potem znika i pokazuje się nowy pakiet. A potem, jak spróbujesz jeszcze raz cos zmienić na tym koncie, to najwyraźniej do końca tego samego dnia wyskakuje jakiś błąd. Następnego dnia można zmienić pakiet (o ile był nieopłacony, jak wskoczy opłacony, to nie wiem) i zabawa się powtarza.

@Burito masz opłacony ten pakiet? Może nie chce Ci dać go zmienić do końca okresu rozliczeniowego?

Edited by tomkep

U mnie 3 * prepaid i 1 * Darmowy HD wygląda OK.

A ten Darmowy HD masz z DRH2 (DRH6) czy po rozwiązaniu umowy, w której był zapis o możliwości włączenia Darmowego HD

Od ponad tygodnia od podpisania aneksu i dodania multiroomu na nowej karcie ciągle dane w trakcie aktualizacji. TV działa, ale chciałbym mieć dostęp do ICOK, a do starej karty dalej jakby przypisana stara umowa. Doczekam się, czy pisać do nich?